Yggdrasil از بازی جدید اسلات آنلاین Hyperburst خبر داد


Yggdrasil از یک بازی اسلات آنلاین کاملاً جدید با عنوان Hyperburst خبر داده و بازیکنان را مستقیماً به قلب یک جزیره گرمسیری که آتشفشان باستانی در انتظار آن است ، می برد. بردها مانند گدازه داغ هستند و اگر جایزه ای کسب کنید ، این بازی به شما امکان می دهد تا فرصت های بیشتری برای برنده شدن دوباره بچرخید!

Hyperburst را بشناسید

وقتی حلقه های این جدید را می چرخانید بازی اسلات آنلاین، می توانید با قرار دادن سه یا چند نماد یکسان در یک خط پرداخت ، جایزه بگیرید. Wilds در بازی نمادهای دیگری را جایگزین می کند و پرداخت های خاص خود را دارد.

اگر برنده شوید ، حالت respin را در بازی ایجاد خواهید کرد. در طی این حالت خاص ، دو تا از چهار حلقه میانی ادغام می شوند و یک حلقه بزرگ گدازه ایجاد می کنند. هر برد در این حالت یک احترام دیگر اضافه می کند و اندازه حلقه گدازه رشد می کند. اگر موفق شوید چهار پاسخ متوالی را ایجاد کنید ، حالت Hyper ویژه فعال می شود.

به گفته سازنده، که در بیش از حد مد، بازیکنان ضرب 2 برابر می کنند. در هر برد متوالی ، یک تقاضای دیگر ارائه می شود و این موارد نامحدود است. بنابراین ، به برنده شدن ادامه دهید ، و شما بعد از respin احترام می گیرید! ضرب 2 برابر که با آن شروع کرده اید با هر چرخش تا 10 برابر افزایش می یابد.

پیوستن به CherryPop

بازی جدید اسلات Hyperburst اکنون به عناوین جدید دیگری توسط the پیوست توسعه دهنده نرم افزار، از جمله جدیدترین CherryPop بازی یگدراسیل با AvatarUX پیوست برای ایجاد این بازی و شامل مکانیک Popwins است.

READ  بازی راش استریت شروع به ساخت کازینو ریورز پورتسموث می کند

هر دو بازی جدید ویژگی های ابتکاری را ارائه می دهند و آنچه عرضه کننده را ارائه می دهد به نمایش می گذارند ، محتوای منحصر به فرد که تجربه سرگرم کننده ای را برای هر نوع پخش کننده فراهم می کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *