Slingo Originals در بازار iGaming میشیگان زندگی می کنند


Gaming Realms plc (LON: GMR) پس از دریافت مجوز تأمین کننده موقت خود از هیئت کنترل بازی میشیگان در ژانویه ، اکنون محتوای Slingo Originals خود را در ایالت میانه غربی بالایی ایالات متحده با BetMGM راه اندازی کرده است ، در حالی که همزمان آخرین عنوان خود را Slingo نیز منتشر می کند. -ne Fishin ‘.

معامله با BetMGM مطابق با تلاش مداوم توسعه دهنده انگلستان برای افزایش حضور در آن است ایالات متحده آمریکا و از بازار سریع رشد iGaming کشور سرمایه گذاری کنید.

بازی ها راه اندازی می شوند:

بر اساس توافق نامه ادغام مستقیم بین دو شرکت ، پلت فرم ورزشی از MGM Resorts International (MGM: NYSE) دارد سه بازی Slingo را برای شروع راه اندازی کرد، با عناوین اضافی برای دنبال کردن به زودی.

در یک شرکت بیانیه مطبوعاتی، رئیس اجرایی Gaming Realms ، مایکل باکلی ، درباره راه اندازی بازی های Slingo خود در دومین ایالت آمریکا اظهار نظر کرد …

“BetMGM یک اپراتور پیشرو است که مدتی است با موفقیت نمونه کارهای Slingo ما را به بازار بازی های نیوجرسی توزیع می کند.

“با توافق نامه های بیشتر با بزرگترین اپراتورهای ایالات متحده امضا شده ، مجموعه کامل بازی های Slingo ما به میشیگان به زودی بازار igaming ارائه می شود و ما به دنبال به روزرسانی های بعدی در زمان مناسب هستیم. “

نسخه های بعدی:

این شرکت انگلیسی همچنین با دیگر اپراتورهای سطح بالا توافق نامه هایی را برای “The Great Lakes State” منعقد کرده است ، در حالی که کل نمونه کارها از Slingo Originals قرار است طی هفته های آینده بازی های متمرکز بر موبایل در میشیگان راه اندازی شود.

READ  PlayAlberta.ca (کازینو آنلاین) در آلبرتا راه اندازی شد

اخبار مربوط به این رابطه از نزدیک در اخبار شرکت ذکر شده در لندن دنبال می شود شرایط صدور مجوز با شرکت چند ملیتی بازی و قرعه کشی ، فناوری بین المللی بازی (IGT) ، که علاوه بر ایالات متحده ، گسترش آن در بازارهای اروپا را تسریع کرد.

با تقدیر از این معامله ، Gaming Realms ژانر سرگرمی تولید خواهد کرد که محبوبیت زیادی در بین علاقه مندان به بازی های موبایل دارد که عناصر اسلات و بینگو، بر اساس انتخاب مارک های اسلات با عملکرد برتر از داخل کتابخانه بازی های متنوع IGT ، از جمله Da Vinci Diamonds و Cleopatra.

بازی جدید اسلینگو:

همانطور که در بالا ذکر شد ، آخرین معامله همزمان با راه اندازی ، Slingo-ne Fishin ‘، جدیدترین موارد اضافه شده به نمونه کارهای Slingo Originals.

بازی مبتکرانه و با مضمون ماهیگیری که “پیچ و تاب هیجان انگیزی” را در مکانیک Slingo ایجاد می کند ، دارای گرافیک سرگرم کننده زیر آب است ، Super Wilds، چرخش اضافی و یک روش کاملاً جدید برای انجام بازی گل سرسبد توسعه دهنده.

در طول گیم پلی بازیکنان با تکمیل Slingos و صید ماهی ، در حالی که 10 چرخش می گیرند تا اعداد را از شبکه حذف کنند ، با هدف از بین بردن پنج شماره پشت سر هم ، و در نتیجه Slingo برنده می شوند. هر خط به بازیکن جایزه نقدی اعطا می کند ضمن اینکه ماهی را به شبکه اضافه می کند. هر ماهی دارای مقداری تصادفی انتخاب شده است که با هر اسلینگو افزایش یافته افزایش می یابد.

READ  LeoVegas.com برای Real Dealer Studios حرکت می کند

مقداری موج ایجاد کنید:

فرود یک میله ماهیگیری روی حلقه قبل از بازی ، یکی از ماهی ها را که به طور تصادفی انتخاب شده و جایزه مربوطه اهدا می شود ، می بیند. با این حال ، اگر قلاب ماهی گیری هنگامی که Slingos تکمیل نشده باشد ، روی شبکه قرار می گیرد ، بازیکنان حضور خواهند داشت جایزه تسلیت اهدا کرد بجای. در پایان بازی ، بازیکنان همچنین فرصتی برای خرید چرخش اضافی برای فرصت های بیشتر برای چرخش در یک بازی بزرگ دارند.

این بازی همچنین نمادهای ویژه بسیاری را ارائه می دهد ، با Wilds به بازیکنان اجازه می دهد تا شماره های ستون فوق را علامت بزنند ، در حالی که Super Wilds بازیکنان را قادر می سازد تا اعداد را از کل شبکه حذف کنند. نمادهای چرخش اضافی بازیکنان جایزه را با چرخش اضافی و مسدودکننده های “ماهر” مسابقات تعداد بازی ها را خنثی می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *