Rumble Rhino Megaways جدیدترین اسلات آنلاین است که توسط Pariplay منتشر شده است


به تازگی یک اسلات آنلاین جدید توسط توسعه دهنده نرم افزار با رتبه برتر منتشر شده است Pariplay Ltd.، با عنوان Rumble Rhino Megaways. این اسلات یک ماجراجویی هیجان انگیز را در ساوانای آفریقایی ارائه می دهد ، که به لطف مکانیک Megaways می تواند برنده اصلی باشد. هنگامی که قرقره ها را برای شکار کرگدن و جایزه برنده تمام پولها می چرخانید ، در سراسر ساوانا حرکت کنید. هنگام پخش این عنوان جدید ، چرخش های اضافی و ویژگی غوغای کرگدن را بیابید!

جزئیات بازی

این بازی اسلات پر از حیوانات باشکوهی است که در ساوانای آفریقا یافت می شوند ، از جمله گوریل ها ، گورخرها و آنتلوپ ها. نمادهای حیوانی و دیگران می توانند تبدیل شوند نمادهای مگا که اندازه آنها از 1 × 1 تا 4 × 7 متفاوت است و در 2 ظاهر می شودnd به 5ث قرقره نمادها می توانند قرقره ها را به صورت جزئی یا کامل بپوشانند تا به ایجاد ترکیب های برنده کمک کنند.

بی نظیر ماسک مرموز نماد از نظر بصری خیره کننده است و سایر نمادهای زیر آن را مخفی می کند تا به ایجاد پیروزی کمک کند. تنها نمادهایی که این ماسک پوشش نمی دهد نمادهای وحشی و جایزه است. ماسک رمز و راز نیز می تواند در شکل بزرگتری ظاهر شود.

دو نماد جایزه را روی 1 قرار دهیدخیابان و 6ث بچرخانید تا هنگام بازی 12 چرخش بدست آورید. می توانید این دور را دوباره امتحان کنید و با آیکون جایزه ، تعداد بیشتری چرخش کسب کنید. این دور تنها پس از اینکه دیگر چرخشی نداشته باشید یا به حداکثر بازده بازی برسید ، به پایان می رسد.

READ  پیروزی چشمگیر برای قبیله کالیفرنیا

مدیرعامل بازیهای Pariplay ، Joey Hurtado ، در مورد عنوان جدید نظر داد با بیان: “Rumble Rhino Megaways گیم پلی هیجان انگیز و سرگرم کننده ای با ویژگی های همهجانبه ارائه می دهد که بازیکنان را در حالی که به دنبال پیروزی های بزرگ هستند واقعاً سرگرم خواهند کرد. “

“با داشتن مکانیک پیشرفته Megaways that که 86،436 راه برای برنده شدن ارائه می دهد و بین بازیکنان سراسر جهان بسیار محبوب است ، این عنوان در همه لابی های اپراتور ضروری است.”

پیوستن به ققنوس ققنوس

جدید Rumble Rhino Megaways در حال حاضر امسال به عناوین جدید جدید Pariplay می پیوندد. در ماه مه ، این برند از ایجاد ققنوس ققنوس ، یک اسلات جدید با موضوع فانتزی ، خبر داد. با حل اسرار در اعماق یک رشته کوه به دنیای جادویی سفر کنید.

همانطور که شما در این اسلات بازی می کنید ، مواردی وجود دارد تخم مرغ ققنوس که می تواند بر روی قرقره فرود بیاید. این نماد منحصر به فرد باعث تحریک می شود جوایز ویژه قرقره همچنین می توان برنده ها را از طریق چرخ جکپات از این شکاف پاداش های وحشیانه ، اعتبارات و چرخش های اضافی برای کشف در حین بازی وجود دارد!

هر دوی این بازی ها نمونه های بارزی برای نوع محتوایی هستند که Pariplay آماده ارائه آن است. هر دو عنوان را بررسی کنید تا بازی های آنلاین منحصر به فرد با ویژگی ها و جوایز با کیفیت را تجربه کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.