Pragmatic Play شکاف ویدیویی جدید Treasure Wild را اضافه می کند


Treasure Wild در ارائه جدیدترین اسلات خود ، ارائه دهنده پیشرو در کازینوی آنلاین محتوا بازی عملگرا ما را به یک ماجراجویی می برد تا به دنبال یک لانه مخفی بگردیم ، جایی که کوههای جواهرات زیبا و طلا در انتظار مجموعه هستند و می توانند منجر به پیروزی های بزرگ شوند!

اقدام در این نوسان بالا شکاف ویدئویی در یک صورت می گیرد 5 حلقه ، 3 ردیف ، خط پرداخت 20 grid game ، جایی که موسیقی متن فیلم برانگیزاننده و نمادهای پول تا 50 برابر ارزش دارند در چرخش های اضافی جمع آوری می شوند و هنگامی که یک Wild روی قرقره فرود می آید به بازیکنان اعطا می شود برنده تا 4500 برابر سهامبه

“ما انتظار داریم عنوان غنی از ویژگی ها به شدت برای مخاطبان جهانی ما طنین انداز شود.”

در اینجا ، دور اضافی چرخش توسط سکه شروع می شود و Wilds می تواند جایگزین همه نمادها شود در حالی که ارزش سکه های طلا را که در حین چرخش اضافی جمع شده است نیز جمع آوری می کند.

نمادهای این بازی شامل J به A خانواده سلطنتی به صورت خط شکسته به عنوان حقوق کم است ، در حالی که دستبند ، جام ، گردنبند ، کیسه های یاقوتی و تاج طلا شامل حق بیمه است. نمادهای ارزشمندتر هستند به ارزش 3 تا 15 برابر سهام وقتی پنج نوع از آنها یک خط برنده تشکیل می دهند. Wilds ، در عین حال ، همانطور که گفته شد ، جایگزین هرگونه نماد پرداخت می شود و هستند ارزش تا 15 برابر سهام برای پنج نوع

READ  StarVegas.es راه حل قمار مسئول Mentor را دریافت می کند

مفهوم جمع آوری پول:

در طول بازی اصلی ، ارزش ارائه شده در حالت چرخش های اضافی جمع می شود ، از چرخش شروع می شود که ویژگی پاداش را فعال می کند. یکبار آنجا ، نه چرخش اضافی به بازیکنان تعلق می گیرد، به آنها فرصتی می دهد تا از صندوق گنجی که به وضوح در سمت راست شبکه بازی شناور است ، برنده ها را جمع آوری کنند.

علاوه بر این ، بسته به حوزه قضایی ، بازیکنان همچنین می توانند مستقیماً به حالت Extra Spins از طریق خرید ویژگیبه این گزینه 12 جایگزین جداگانه را در اختیار پرداخت کنندگان قرار می دهد که تعدادی از سکه های اولیه و مقادیر مربوطه را انتخاب می کنند تا بتوانند اقدام و احتمالا برنده های بزرگ را آغاز کنند!

اظهار نظر درباره آخرین نسخه بازی در a پرس پرس شرکت، یوسی برزلی ، مدیر ارشد توسعه تجارت در بازی Pragmatic ، گفت…

“ما در آخرین نسخه جمع آوری پول جمع آوری کرده ایم و نمی توانیم از نحوه تحقق آن خوشحال باشیم. با ایجاد تعادل دقیق بین طراحی بازی و زیبایی شناسی ، انتظار داریم عنوان غنی از ویژگی ها به شدت برای مخاطبان جهانی ما طنین انداز شود. “

انتشارات اخیر:

موجود بر روی همه دستگاه ها ، گنج وحشی به دنبال اولین عنوان الهام گرفته از انیمیشن Pragmatic Play ، پرنسس ستارگان، همراه با دیگر موفقیت های اخیر Bigger Bass Bonanza ، Yum Yum Powerways ، Chilli Heat Megaways و Rize of Giza PowerNudge ، که همگی به مجموعه متنوعی از بیش از 200 عنوان HTML5 در مجموعه بازیهای گسترده ارائه دهنده محتوای چند محصول.

READ  Advertis محصول جدید تبلیغات داخل منو را معرفی می کند

به زودی:

بازیکنان می توانند انتظار شیار آنلاین جدید Pragmatic را داشته باشند ، صورتحساب Piggy Bank، برای راه اندازی در 7 اکتبر. شکاف با نوسان بالا بازیکنان را با اسکناس های قلابی تطبیق می دهد تا برنده های احتمالی حداکثر تا 5000 برابر سهام!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *