LA Rams در تجارت با NE Patriots RB Sony Michel را خریداری می کند


چهارشنبه ، 25 آگوستثدر سال 2021 ، لس آنجلس رامز یک معامله تجاری با New England Patriots انجام داد. از طریق این تجارت ، لس آنجلس رامز کهنه سرباز دونده و قهرمان Super Bowl LIII را به دست آورد میشل سونی از New England Patriots New England Patriots لس آنجلس رامز 6 را دریافت کردث – انتخاب دور در طول 2022 NFL Draft و همچنین Los Angeles Rams 4ث – انتخاب دور در پیش نویس NFL 2023.1

این یک انتخاب فوق العاده بزرگ برای لس آنجلس رامز بود. یک بار لوس آنجلس رامز شروع بازی خود را از دست داد کام اکرز برای کل فصل 2021 – 2022 لیگ ملی فوتبال به دلیل آسیب دیدگی تاندون آشیل سمت راست که آکرز اخیراً هنگام تمرین در اردوی تمرینی در اوایل امسال دچار این آسیب شد.

این لس آنجلس رامز سعی کردند با بخشیدن ، خلاء از دست دادن مولد ترین عملکرد خود را در Akers پر کنند دارل هندرسون جونیور، خاویر جونز، و تازه کار در حال بازگشت که فقط توسط لس آنجلس رامز با 7 انتخاب شده بودث – انتخاب دور در پیش نویس NFL 2021 در جیک فانک همه شانسی برای رقابت برای شروع بازی برگشت در تیم خود داشتند ، اما بدیهی است که تیم لس آنجلس رمز احساس می کرد که برای جذب میشل باید از بیرون کمک بگیرد.

نیو انگلند پاتریوت دارای مازاد پشتوانه قوی بود بنابراین آنها تصمیم گرفتند سونی را به لس آنجلس رامز بفرستند تا در عوض چند پیش نویس آینده انتخاب کنند که باید از زمان از دست دادن مدافع فوق ستاره خود به نیو انگلند پاتریوتس در مرحله بازسازی فعلی خود کمک کند. که در تام بردی به بازار نمایندگی رایگان لیگ ملی فوتبال چند سال پیش.

READ  KSA 10 تأییدیه جدید مجوز قمار آنلاین را اعلام می کند

سابقه فوتبال سونی میشل

در 17 فوریهث، 1995 سونی میشل در اورلاندو ، فلوریدا متولد شد. میشل در دبیرستان به تحصیل پرداخت مدرسه میراث آمریکایی واقع در پلنتاسیون ، فلوریدا. پس از تسلط کامل بر چشم انداز فوتبال دبیرستان ، سونی تصمیم گرفت در برنامه فوتبال کالج NCAA بسیار معتبر و محترم دانشگاه جورجیا بولداگ ثبت نام کند.

در طول تجربه 4 ساله میشل در فوتبال کالج ، همه با بولداگ جورجیا، سونی در مجموع 3613 یارد عجله در 590 تلاش عجله انجام داد. او به طور میانگین 6.1 یارد در هر بار حمل می کرد در حالی که برای 33 تاچ تاون عجله داشت و طولانی ترین حمل او 75 یارد بود. همچنین ، در دوران حرفه ای فوتبال کالج خود ، میشل آن را به عنوان یک گیرنده از پشت زمین به عنوان گیرنده از زمین عقب پاره کرد ، زیرا سونی 64 پاس در مجموع 621 یارد دریافت کرد. او به طور میانگین علاوه بر 6 دریافت تاچ تاون 9.7 یارد در هر پذیرش ، و طولانی ترین پذیرش او در کالج در مجموع 48 یارد بود.

با 31خیابان انتخاب کلی در دور اول NFL Draft 2018 میهن پرستان نیو انگلند سونی میشل را از دانشگاه جورجیا انتخاب کرد. در طول 3 سال فعالیت سونی در لیگ ملی فوتبال ، میشل در مجموع 2292 یارد عجله دارد ، میانگین عجله 4.3 یارد در هر بار حمل ، 14 تاچ تاون عجله ، 26 پذیرش ، 258 یارد دریافت و 1 تاچ داون.

دستاوردها ، افتخارات و جوایز حرفه ای فوتبال سونی میشل

READ  افزایش عملکرد از Barclays

در دوران حرفه ای کوتاه فوتبالی سونی میشل بین زمان بازی در فوتبال دبیرستان ، فوتبال کالج NCAA در دانشگاه جورجیا با Bulldogs ، و همچنین زمان بازی او در لیگ ملی فوتبال با New England Patriots سونی دارای چند بازی عالی است. تقدیر می کند دستاوردها ، افتخارات و جوایز میشل در فوتبال شامل تبدیل شدن به یک می شود قهرمان سوپر باول LIII در 3 فوریهrd، 2019 پس از شکست تیم جدید انگلستان پاتریوتز در لس آنجلس رامز با نتیجه نهایی 13 بر 3 از استادیوم مرسدس بنز واقع در آتلانتا جورجیا. همچنین سونی بعنوان دبیرستان USA Today All – American در سال 2013 معرفی شد.

بیانیه های رسانه ای

“ما سونی را به دلایل زیادی شناسایی کردیم” Les Snead ، مدیر کل لس آنجلس رامز ، روز چهارشنبه ، 25 آگوست ، به دنیای رسانه های ورزشی اظهار داشتث، 2021شماره یک ، تجربه و تجربه اوست مانند بازیکنی که توپ را در بازیهای بزرگ و در آن بازیهای بزرگ حمل کرده است ، جایی که لحظات بزرگ ، رانندگی بزرگ ، مجموعه های بزرگ وجود داشته است. آنچه او به ارمغان می آورد این است که یک برش ایجاد کنید ، به شمال و جنوب بروید و با کمی نیرو به شمال و جنوب برسید. فیزیکی که او روی میز می آورد – بگذارید آن را طعم یا ژانری بنامیم که احساس می کردیم مکمل گروه ما است. “

“ما کمی زمان داریم” شان مک وی ، سرمربی لس آنجلس رامز توضیح داد. دارل مردی است که شناخته شده است و کارهای خوبی انجام داده است. اما من از هر دوی آنها راضی بودم. “

“من همیشه او را به عنوان دونده دوست داشتم ، اما حالا او به ما نشان داد که می تواند در بازی پاس هم بازی کند و بسیار م effectiveثر باشد.” ایوان ترس ، مربی دونده نیوانگلند پاتریوتز اظهار داشت.او اردوی بسیار خوبی داشت.

هفته گذشته وقتی از بیل بیلیچک ، سرمربی تیم نیو انگلند پاتریوتس در مورد وضعیت برگشت وی سوال شد ، او گفت: وی گفت: “همه آنها فرصت هایی را کسب کرده اند و مثبت نشان داده اند. رقابت بهترین ها را برای همه ما به ارمغان می آورد. وضعیت فوق العاده ای است. ”

READ  تصویب اساسی برای قوانین مربوط به کازینو کامبوج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.