Intertops Poker این هفته میزبان مسابقات جدید اسلات است


Intertops Poker از یک اسلات محبوب چینی که توسط Betsoft Gaming ایجاد شده است در یک مسابقات اسلات جدید از امروز جشن می گیرد. این مسابقات $ 2،000 اسلات دارای چهار مورد دلخواه خواهد بود عناوین اسلات آنلاین برای شرکت در این مراسم ویژه ، امروز از جایزه Dim Sum ، Dragon and Phoenix ، Bamboo Rush و Quest to the West بازی کنید. روز پنجشنبه ، Miles Bellhouse و Gears of Time جدید Betsoft برای اولین بار شروع می شوند و از طریق یک پیشنهاد مقدماتی چرخش های اضافی را به بازیکنان ارائه می دهند. این هفته چیزهای زیادی برای جستجو در سایت بازی های آنلاین وجود دارد!

مسابقات اسلات

از امروز تا 10 نوامبر ، بازیکنان در Intertops Poker می تواند در مسابقات اسلات ویژه شرکت کند. نگران نباشید ، چهار را بازی کنید بت سافت بازی های ذکر شده و برای هر چرخش انجام شده یک امتیاز کسب خواهید کرد. در مجموع 16 بازیکن از این بازی ها پول نقد کسب می کنند جایزه 2000 دلار. مقام اول کسب درآمد خوب 400 دلار جایزه

بازی هایی که در مسابقات برجسته شده اند دارای مضامین خاصی هستند و در بین بازیکنان عادی کاملاً محبوب هستند. جایزه کم نور دارای غذاهای جالب توجه از جمله رول ماکارونی برنج و میگو است. برای بدست آوردن چندین برد و همچنین گزینه های ، می توان به Wilds دسترسی داشت چرخش اضافی

تلاش برای غرب بازیکنان را با یک راهب بودایی به یک ماجراجویی جالب می برد. وحشیان شاه میمون در این بازی به شما کمک می کند تا یک دور جایزه را که دارای ویژگی های طبیعت گردی است ، کسب کنید. که در راش بامبو، این بازی در یک باغ معبد آرام قرار دارد. وحشی هایی را پیدا کنید که تا چند برابر برنده شوند 27 برابر به علاوه یک ویژگی چرخش اضافی.

READ  شرکت بالی هت تریک معاملات عمده را انجام می دهد

اژدها و ققنوس آخرین بازی در مسابقات است. این بازی دارای یک نماد زوج سلطنتی است که به عنوان یک وحشی در حال گسترش عمل می کند و پرداخت های تا حد زیادی را تحریک می کند 8000x. شما همچنین می توانید در این بازی از طریق پراکندگی درخت پول جوایز فوری کسب کنید.

پنجشنبه شروع بازی جدید

در 5 نوامبر ، Betsoft Gaming اولین نسخه جدید مایلز بلهاوس و چرخ دنده های زمان. در این بازی ، بازیکنان باید در کنار مایلز به گذشته ، حال و آینده. هر بازه زمانی جنبه منحصر به فردی از بازی را فراهم می کند. این یک بازی پرداخت خوشه ای است ، بنابراین هنگام چرخش می توانید پس از پیروزی برنده شوید. خوشه های بزرگتر پرداخت های بیشتری را ارائه می دهند ، با تا 10000 برابر برای گرفتن.

با راه اندازی بازی جدید ، Intertops Poker یک پیشنهاد چرخش اضافی ارائه می دهد. از 7 تا 9 نوامبر ، بازیکنانی که حداقل یک واریز کرده باشند ، ارائه می شوند 10 چرخش اضافی. این معامله به بازیکنان این امکان را می دهد که بازی را بدون هیچ گونه هزینه ای امتحان کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.