Habanero از بازی جدید اسلات کریسمس Gift Rush خبر می دهد


فصل تعطیلات بر عهده ما و سازنده بازی با بالاترین رتبه است هبانرو اتلاف وقت در ارائه محتوای با مضمون با کیفیت نیست. این هفته ، سازنده عنوان جدید اسلات آنلاین ، Christmas Gift Rush را اعلام کرد. شیار جدید یک شبکه 3 × 3 است و دارای نمادها و صداهای جشن برای یک تجربه همهجانبه است. ویژگی های خاص را از جمله پتانسیل برای به دست آوردن برنده تمام پولها هیجان انگیز راه اندازی کنید!

جزئیات عجله هدیه کریسمس

وقتی این جدید را بارگذاری می کنید بازی اسلات آنلاین، حلقه ها فوراً با موسیقی شاد پر می شوند. شما در وسط یک شهر دوست داشتنی با پنجره های درخشان و برف تازه در حال سقوط هستید. چرخش چرخ ها و تماشای زنده شدن نمادها را دنبال کنید ، امیدوارم ترکیب های برنده ایجاد کنید یا یک ویژگی را تحریک کنید.

هدیه قرمز و طلایی در این بازی وحشی است ، بنابراین جایگزین تمام نمادها می شود تا به شما کمک کند یک پیروزی در حلقه ها ایجاد کنید. این شیار شامل یک ویژگی خاص Nudge است ، بنابراین هر بازی پایه می تواند با فعال شدن ردیف مرکزی شروع شده و ویژگی را فعال کند. یک حلقه به طور تصادفی یک نماد را پایین می آورد و در طی این ویژگی بازپرداخت ها به شما تعلق می گیرد.

اولین حمله ردیف بالا و دومی ردیف پایین را فعال می کند. حمله سوم و آخر ضربدر بازی را یک به یک افزایش می دهد. اگر چرخش منجر به برد شود ، ویژگی پایان می یابد و ضرب به یک بر می گردد.

READ  Rich Wilde به ماجراجویی دیگری در اسلات آنلاین جدید Play'n GO می رود Riche Wild and the Wandering City

اگر نمی خواهید منتظر بمانید ویژگی برهنه کردن برای فعال شدن ، می توانید گزینه را انتخاب کنید خرید ویژگی. با استفاده از این گزینه ، می توانید هر چرخش ویژگی را ببینید و کل شرط بندی در 30 برابر ضرب می شود.

حبانرو رئیس ارتباطات شرکتی ، تونی کاراپتروف ، در مورد پرتاب اظهار نظر کرد، اظهار داشت: “ما جواهرات هدیه ای را در جوراب بازیکنان سرگرم کننده که به دنبال جشن گرفتن تعطیلات با سبک جدید با یک شکاف جدید جالب و جذاب ، کریسمس هدیه را ترک کرده ایم.

“با ارائه تمام ارایش های Habanero از گرافیک خیره کننده ، صداهای کاملاً عالی و ویژگی های پیشرفته ، این یک کراکر کریسمس از یک اسلات است که مطمئنا زنگ های زمستان را به صدا در می آورد. ما برای همه شرکا و هوادارانمان یک فصل تعطیلات واقعا جادویی آرزو می کنیم و منتظر سال پیش رو هستیم! “

پیوستن به Tavern Of The Dead

این شیار جدید اکنون به عناوین جدید دیگر Habanero از جمله Taberna De Los Muertos پیوست. در ماه اکتبر این روز مرگ سبک بازی منتشر شد ، بازیکنان را به قلب تعطیلات می برد. این بازی شامل جدید است افزایش خط ویژگی ، که در آن حداکثر 101 خط را می توان باز کرد و شامل وحشی های اضافی است. همچنین بازیکنان می توانند در هنگام یافتن پراکندگی بر روی حلقه ها ، به میزان 40 چرخش درآمد کسب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.