GGPoker سری جدید بازی خوب پوکر را اعلام می کند


تازه کردن نتیجه گیری سری WSOP آنلاین، GGPoker هیچ وقت را برای ارائه یک سری جدید پوکر آنلاین از دست نمی دهد. پلتفرم پوکر آنلاین این هفته سری Good Game of Poker (GGSOP) را اعلام کرد ، که آماده است تا فردا آغاز شود و تا 27 سپتامبر میزبان بازی های پوکر باشد. در مجموع 54 رویداد در برنامه وجود دارد که مبلغ جایزه بالغ بر 6.5 میلیون دلار است.

جزئیات GGSOP

GGSOP با تعداد زیادی بازی پوکر آنلاین پر شده است. بازیکنان به راحتی از رویدادها خرید می کنند زیرا قیمت بسیار مقرون به صرفه است. جوایز از ساعت 2.50 دلار و به همان بلندی بروید 50 دلار. حتی در سطح عالی بازیکنان می توانند از عهده رقابت برآیند.

برنامه سری جدید پس از WSOP سری آنلاین. این گزینه جدید راهی برای دادن بازیکنان به بازیکنان است تجربه سبک WSOP در یک مقدار نقطه قیمت پایین تر. همان بازی های سبک برگزار می شوند که شما در WSOP پیدا می کنید اما به روشی مقرون به صرفه.

ارزش عظیم

چندین رویداد در این برنامه ارزش عظیم دارند. نگاهی به GGMasters (GGSOP Opener) مثلا. این رویداد فقط هزینه دارد 25 دلار برای ورود و ارائه می دهد جایزه 100000 دلاری. پس شما MILLIONAIRE Maker JR. این رویداد دارای یک جایزه 150،000 $ است و مقام اول 25،000 $ درآمد دارد. خرید این رویداد فقط 15 دلار است!

پوکر آنلاین این مجموعه همچنین شامل a قهرمانی بازیکنان میکرو هزینه ورود فقط 2.50 دلار است. برنده این رویداد یک صندلی 10 میلیون دلاری Super MILLION $ به خانه می برد. مسابقات دیگری نیز وجود دارد که تعداد زیادی جایزه شش رقمی ارائه می دهد!

READ  NJ در ماه اکتبر رکورد شرط بندی های ورزشی را ثبت کرد

در بالای GGSOP اکشن ، سری جدید یک رقابت تابلوی امتیازات را ارائه می دهد. بازیکنان می توانند از ابتدای سریال با رقابت در رویدادها و کسب امتیاز به رقابت بپردازند. 100 امتیاز آورنده برتر یک قطعه جایزه 100000 دلاری را به خانه می برند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.