GGPoker برای محافظت از بازیکنان در برابر کاربران RTA تغییراتی ایجاد می کند


مدت ها پیش ، بازیکن پوکر آنلاین Fedor Kruse به دلیل هم اتاقی هایش به مردم گفت که چگونه او از “ماشین رویایی” برای تقلب در بازی های پرمخاطب استفاده می کند ، یکی از موضوعات داغ اخبار بود. گزارش شده است که بازیکن پوکر آنلاین از کمک در زمان واقعی (RTA) برای کمک به گیم پلی خود برای بدست آوردن یک میلیون پول استفاده کرده است. در GGNetwork ، کروسه مظنون به استفاده از رایانه خود است که برای برنده شدن $ 90،000 استفاده شده است. به عنوان یک پاسخ ، این شبکه اکنون برای مقابله با RTA تغییراتی را اتخاذ کرده است.

تغییرات شبکه پوکر آنلاین

این هفته، GGPoker اعلام كرد كه وقت خود را صرف تغییر رویه های خود برای رسیدگی به تقلب كرده اند ، با تمركز ویژه بر RTA. این شبکه برای پیدا کردن روش های تشخیص پیشرفته اضافه کرده است RTA کاربران و نحوه برخورد آنها با چنین کلاهبرداران را بهبود می بخشد.

قبلا، پیش از این، GGPoker شناسایی کرده است تعداد کمی از کاربران RTA در شبکه. آنها علیه این کاربران وارد عمل شدند. مارک پوکر آنلاین گفت که آنها 40 حساب را به دلیل استفاده از RTA و فقط در اواخر زمان ممنوع کردند بیش از 1.1 میلیون دلار از مجموع 13 حساب مصادره شده است.

یکی دیگر 40 حساب آنلاین پوکر در شبکه ظاهراً اخطارهایی ارسال شده است. تأیید نشده است که این حساب ها تقلب می کنند اما اکنون توسط GGPoker از نزدیک مشاهده می شوند. سایت هیچ اقدامی را برای اقدام علیه کاربران RTA از دست نمی دهد. هر کسی که با استفاده از RTA شناسایی شود از ورود به سیستم منع می شود پوکر شبکه و وجوه مصادره شده توسط برند.

READ  عملکرد ثابت برای LeoVegas AB

اثر کروسه

GGPoker از کروسه به عنوان کسی که آنها می گویند نامیده نشده است ‘پرونده RTA با مشخصات بالا’ اما اکثر افراد احساس می کنند که اقدامات وی دلیل اقدام مارک تجاری در برابر تقلب از این طریق بوده است. گزارش شده است که این بازیکن در کمتر از یک سال از رفتن به سهام کم به زیاد منتقل شده است 0.50 دلار / 1 دلار جداول تا 200 دلار / 400 دلار جداول.

هم اتاقی های او اخیراً بیرون آمدند و در مورد نحوه استفاده کروسه از حل کننده ها هنگام بازی صحبت کردند. آنها در این مورد او را صدا کردند و او گفت که دیگر نمی ایستد. با این حال ، او به بازی در جدول های پر خطر ادامه داد و هم اتاقی ها گزارشی منتشر کردند که نشان می داد چگونه او در جلسات آنلاین پوکر خود سو advantage استفاده می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *