GGPoker این هفته آخر هفته High Rollers Week را راه اندازی می کند


مجموعه High Rollers Week قرار است در 8 آبان با حضور 20 رویداد در GGPoker آغاز شود. بازیکنان می توانند تا تاریخ 15 نوامبر با بیش از 22 میلیون دلار کل جایزه پیشنهادی ، رقابت کنند. پلتفرم محبوب پوکر آنلاین با این سری سرگرم کننده یک هفته اقدام بدون توقف و با غلتک بالا را ارائه می دهد. در هفت رویداد بیش از 1 میلیون دلار جایزه کل نمایش داده خواهد شد!

جزئیات سریال

سری High Rollers Week با رویداد شماره 1 آغاز می شود غلتک های بالا GGMasters با 1050 دلار خرید. پوکر آنلاین مسابقات دارای یک 150000 دلار تضمین شده استخر جایزه رویداد شماره 2 نیز در 8 نوامبر در حال اجرا و ویژگی های آن است مبلغ 3،000،000 دلار جایزه با 10300 دلار خرید.

بزرگترین گلدان را می توان در 15 نوامبر در حین برگزاری یافت رویداد اصلی Super MILLION $. با 10300 دلار خرید در این رویداد دو روزه ، 5،000،000 دلار جایزه را ارائه می دهید! این مجموعه ویژه در کنار جشنواره نبرد مالتا 2020 اجرا می شود که در ماه نوامبر نیز در GGPoker برگزار می شود.

سخنگوی GGPoker پل بورک در مورد سریال های آینده نظر داد با بیان: “GGPoker خانه واقعی پوکر آنلاین برای مسابقات پر غلتک و جایزه های عظیم جایزه است – و ما برای اثبات آن رکورد جهانی گینس را داریم! ما مشتاقانه منتظر هستیم تا بازیکنان برتر مسابقات جهان در هفته پر غلتک برای جلال و جلال جلوه کنند. “

نبرد مالت آنلاین می شود

هفته غلطک بالا اعلام سریال فقط چند روز بعد می آید GGPoker نشان داد که نبرد محبوب مالت خواهد شد امسال بصورت آنلاین برگزار شود از طریق پلت فرم پوکر آنلاین. کازینو مالت با وجود نگرانی های COVID-19 از داشتن گزینه ای برای ادامه سنت جشنواره بسیار هیجان زده بود. سایت پوکر آنلاین یک راه حل عالی بود.

READ  Play'n GO با اسلات ویدیوی جدید خود The Last Sundown دچار دیستوپیایی می شود

این جشنواره از اول نوامبر آغاز شد و تا 22 نوامبر ادامه دارد. بازیکنان می توانند در یک برنامه بزرگ از مسابقات با بیش از حد رقابت کنند 30 میلیون دلار جایزه در ارائه!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *