Clarion Gaming تاریخ ICE London و iGB Affiliate را اعلام می کند


ICE London و iGB Affiliate London 2020 به تعویق افتادند به دلیل شیوع ویروس کرونا. اکنون ، کلاریون تاریخ های جدید چاپ 2021 را اعلام کرده است. ICE London از 29 ژوئن تا 1 ژوئیه در محل نمایشگاه ExCeL London برگزار می شود. iGB Affiliate London در تاریخ 1 و 2 ژوئیه در همان مرکز نمایشگاه در انگلستان.

تغییرات جدید

کلاریون تصمیم به انتقال لندن رویدادهای بازی به دلیل تأثیر شیوع ویروس کرونا. برگزار کننده یک مشاوره نزدیک با ذینفعان را به اتمام رساند و دریافت که بسیاری درخواست کردند زمان بیشتری قبل از برنامه ریزی رویدادها برگزار شود. این اجازه می دهد تا اقتصاد برای ایجاد ثبات و مقررات سفر برای سهولت.

کیت چمبرز ، مدیر عامل Clarion Gaming ، درباره تغییرات تاریخ اظهار نظر کرد با بیان: “این برنامه افزودنی مزایای مهمی را در مقایسه با آوریل فراهم می کند ، از جمله امکان بهترین تنظیمات و دسترسی به فضای ممکن در ExCeL London.”

چمبرز همچنین اظهار داشت که تا زمان برگزاری نمایشگاه زمان بهبود بازار اضافی وجود دارد که Clarion احساس می کند به پیشرفت بیشتر پشتیبانی ، نتیجه و تجارب برای شرکت کنندگان کمک می کند.

با شروع ماه فوریه ، کلاریون شروع می شود جاده به ICE و iGB 2021. این مجموعه ای از فرصت های دیجیتال برای شرکت کنندگان در این شرکت خواهد بود. این به شما امکان می دهد به صورت دیجیتالی ملاقات کرده و پیش نمایش مطالب و همچنین محصولات و سایر موارد را ارائه دهند. همچنین برنامه هایی برای پخش زنده این رویداد در سطح جهان در نظر گرفته شده است که اولین بار است که این اتفاق در صنعت می افتد.

READ  Kalahari Safari (شیار ویدئو) روی صحنه مهر می زند


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *