BoyleSports Enterprises جریمه ضد پولشویی دریافت می کند


پس از اتمام ارزیابی کمیسیون قمار انگلستان در مورد ارزیابی شرکت مبنی بر نقض قوانین پولشویی ، Boylesports Enterprise اکنون با شرایط صدور مجوز سخت تر و جریمه عظیم 2.8 میلیون پوندی روبرو است. Boylesports.com و Boylecasino.com مغایر با قوانینی بودند که برای جلوگیری از اقدامات پولشویی ایجاد شده بودند.

تحقیقات

کمیسیون قمار ماموریت دارد استانداردهای صنعت قمار را بالا ببرد. ارزیابی اپراتور به عنوان بخشی از این ماموریت انجام شد. تحقیقات در مورد شرکت نشان داد که الف ارزیابی ریسک پولشویی در جای خود نبود. سیاست ها ، رویه ها و کنترل هایی که این شرکت برای مقابله با پولشویی انجام داده بود نامناسب به نظر می رسید.

همچنین مشخص شد که اپراتور قمار آنلاین نتوانسته است قسمتهایی از این بخش را رعایت کند آیین نامه های پولشویی. ریچارد واتسون ، مدیر اجرایی کمیسیون قمار ، در مورد یافته ها اظهار نظر کرد با بیان:

“بسیار حیاتی است که کلیه مشاغل قماربازی سیاستها و رویه های م antiثر ضد پولشویی را محکم اعمال کرده و به عنوان بخشی از تلاش ما برای بالا بردن استانداردها ، ما اقدامات سختی را علیه اپراتورهایی که این کار را انجام نمی دهند ادامه خواهیم داد.”

قدم هایی برای برداشتن

بول اسپورت اخطار رسمی و همچنین جریمه زیادی به دلیل تخلفات و الزامات داده شده است دارای شرایط جدید مجوز. یک مسئول گزارش پولشویی باید منصوب و صلاحیت انجام کار را داشته باشد ، فردی که دارای مجوز مدیریت شخصی است. این فرد باید آموزش مداوم ببیند و شواهدی از این آموزش را به کمیسیون ارائه دهد.

READ  چین آمار فروش ماهانه قرعه کشی بهبود یافته را ثبت می کند

کارمندان خاصی مانند دارندگان پروانه مدیریت شخصی، کارمندان کنترل کلیدی و مدیریت ارشد آموزش ضد پولشویی را انجام می دهند. آموزش تازه سازی باید سالانه انجام شود. این شرکت همچنین باید به طور مستمر سیاست ها ، رویه ها و کنترل های مربوط به اقدامات ضد پولشویی را بررسی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *