9Stacks مسابقات قهرمانی جدید Heads Up Poker را اعلام کرد


در تاریخ 24 نوامبر ، 9stacks میزبان یک رویداد پوکر مورد انتظار در هند خواهد بود. اولین دوره مسابقات قهرمانی Heads Up Poker از طریق مارک پوکر آنلاین برگزار می شود و بازی حماسی را برای بازیکنان کشور فراهم می کند. این مسابقات با فرمت No-Limit Hold’em با خرید 5500 INR برگزار می شود. شانس دیگری وجود ندارد ، بنابراین بازیکنان هنگام تصمیم گیری باید باهوش باشند و راهی مرحله نهایی شوند!

جزئیات رویداد

رویداد قهرمانی با شروع خواهد شد 64 بازیکن. با پیشرفت رویداد ، تعداد بازیکنان به نصف کاهش می یابد. در پایان ، فقط دو بازیکن باقی می مانند که در مرحله نهایی قهرمانی یکدیگر را نام می برند تا یک قهرمان معرفی کنند. برنده این مسابقه یک جایزه ، جایزه نقدی و البته عنوان Heads Up Champion.

این رویداد طی دو هفته برگزار می شود و شامل آن می شود 200000 دلار جایزه برای نفر اول Sudhir Kamath ، بنیانگذار 9stacks ، در مورد رویداد آینده اظهار نظر کرد با بیان:

“در 9stacks ، ما معتقدیم که دائما به دنبال راه های جدید و هیجان انگیز برای تبلیغ پوکر هستیم. یک قالب پوکر بسیار رقابتی ، قالب HEADS UP است که در آن واحد فقط دو بازیکن می توانند به مصاف یکدیگر بروند – تقریباً مانند یک مسابقه بوکس! برای اولین بار ، ما توانستیم یک تورنمنت را در این قالب ایده پردازی کنیم که یک نفر را از بین 64 بازیکن انتخاب کند – کسی که واقعاً شایسته است قهرمان شود. منتظر چند مسابقه شدید! “

READ  جیمز پکر توسط Crown Resorts Limited دوری کرد

حدود 9 استک

پلت فرم پوکر آنلاین سریعترین رشد در است هند. آنها بیش از 1 مشترک مشترک دارند که از طریق برنامه و وب سایت موجود بازی را انتخاب می کنند. این سایت اغلب رویدادهای خاص مانند سر قهرمانی تا اطمینان حاصل شود که بازیکنان به گزینه های بازی با کیفیت و امکان کسب افتخارات و جوایز بزرگ دسترسی دارند.


pokerindia9stacksheads up قهرمانی پوکر رویداد آنلاین پوکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *