گل های مونیخ ، جوتا برای گلزنی و یک سفر دریایی برای اتلتی


حداقل چهار پیروزی در بایرن

بایرن مونیخ – ردبول سالزبورگ
چهارشنبه 25 نوامبر ، ساعت 20:00

اینکه بایرن باید چهارشنبه شب ردبول سالزبورگ را شکست دهد کاملاً مسلم است.

این قهرمانان قهرمان لیگ قهرمانان اروپا در برابر a طرف سالزبورگ که مطمئناً این اصطلاح را رسوا نکرده اند ، اما بسیاری از آنها مانند بایرن و اتلتیکو ، دو بزرگ گروه پایین تر هستند. آنها اعتراف کردند که بار گذشته 6-2 توسط بایرن کاملاً ضرب و شتم شدند – نشانه ای از چگونگی گسترش این تیم – اما “فقط” در اتلتیکو 3-2 شکست خورد و در خانه مقابل لوکوموتیو مسکو به تساوی 2-2 رسید.

مشکلی که آنها دارند این است که بایرن … بایرن هستند. در یک مسابقه 15 برنده در مسابقه لیگ قهرمانان در حال حاضر ، آنها به سختی طرف شما هستند که می خواهید اکنون بازی کنید.

بایرن در آخر هفته مساوی کرد و قبل از آن چهار مسابقه خارج از خانه پشت سر هم انجام داد – دو مسابقه در لیگ ، دو بازی در لیگ قهرمانان اروپا – پیروزی در همه آنها ، از جمله آن برد 6-2 بیش از این مقدار

lewandowski-kimmich.jpg

قبل از آن ، آنها در هر چهار بازی خانگی خود در تمام مسابقات پیروز شده بودند و همه آنها حداقل چهار گل در بازی داشتند ، این نشان دهنده این واقعیت است که آنها یکی از قوی ترین حملات در فوتبال جهان

با توجه به اینکه باواریایی ها نگهداری نکرده اند صفحه ی تمیز در چهار ، سالزبورگ ممکن است در اینجا با تهیه یکی از آنها به ما کمک کند. یک پیروزی بایرن با حداقل چهار گل در این بازی برابر 11/8 است.

READ  نکات شرط بندی شفیلد یونایتد و ولوز

بایرن را برگردانید تا بیش از 3.5 گل در 8/11 برد

Jota برای ایجاد هت تریک روز دور

لیورپول – آتالانتا
چهارشنبه 25 نوامبر ، ساعت 20:00

لیورپول دچار بحران آسیب دیدگی وحشتناکی شده است که باعث شده آنها جوزف گومز ، ویرژیل ون دیک ، ترنت الكساندر-آرنولد، جوردن هندرسون و مو صلاح ، به نام چند.

klopp Guardiola 1280.jpg

اما یک مرد که از همه چیز غافل به نظر می رسد دیوگو جوتا است. چند ماه پیش در مورد هزینه هزینه نقل و انتقالات او چند نظر وجود داشت ، اما آنها تاکنون در مقابل هشت گل برای باشگاه جدید او به سرعت از بین رفته اند.

او مطمئناً بهترین عملکرد خود را تاکنون برای لیورپول برای این حریف ذخیره کرد. خود هت تریک در آتالانتا حدود یک ماه پیش یک کلاس کاملاً عالی در هنر خنک سازی عالی بود و او چهارشنبه شب تلاش خواهد کرد تا به تعداد دیگر مخالفان خود اضافه کند.

تازه از یک گل دیگر در آخر هفته ، یک تلاش فوق العاده این بار ، او قیمت خوبی در 11/10 برای گلزنی مجدد در مقابل تیمی دارد که می تواند بسیار خطرناک باشد و در عقب بسیار آسیب پذیر باشد.

دیوگو جوتا را به عقب برگردانید تا به امتیاز 10/10 برسد

اتلتی همان کاری را انجام می دهد که اتلتی به بهترین وجهی انجام می دهد

اتلتیکو مادرید در زنیت
سه شنبه 24 نوامبر ، ساعت 20:00

این می تواند به خوبی قوی ترین فصل اتلتیکو در چند مدت باشد. آنها در لالیگا بسیار عالی عمل کرده اند ، در حال حاضر در رده های دوم ، 3 فاصله رئال و 9 بار بالاتر از بارسلونا نشسته اند و بسیار زیبا بوده اند مجموعه ای متفاوت از نتایج در لیگ قهرمانان اروپا. سه بازی تاکنون یک پیروزی ، یک تساوی و یک شکست به همراه داشته است ، آخرین بازی کاملاً قابل فهم برای بایرن مونیخ است ، اگرچه امتیاز 4-0 کمی چشمگیر بود.

READ  همه بهترین شرط ها در یک مکان

توضیح شروع خوب آنها این است که آنها تیم بسیار بهتری نسبت به سالهای گذشته دارند. فقط به عنوان مثال ، در حمله آنها می توانند هر دو یا سه نفر را از Joao Felix ، Angel Correa ، دیگو کاستا و مارکوس یورنته.

Diego Costa 1280.jpg

اما این دفاع آنهاست که آنها همیشه به آن مشهور بوده اند و اگرچه به نظر می رسد یک دفاع کاملا متفاوت با پنج دفاع عقب است که موفقیت زیادی را برای آنها به ارمغان آورد هنگام چند سال پیش در فینال لیگ قهرمانان اروپا ، این یک خوب با این وجود. آنها در آخر هفته مقابل بارسلونا کلین شیت کردند.

پیروزی خانگی برابر صفر 11/8 است و این خیلی خوب به ما کمک می کند.

سه گانه به 6.27 می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *