کریستال پالاس با وجود امضای Eze ممکن است خراب شود


تساوی کسل کننده 1-1 مقابل تاتنهام هاتسپور معمولاً دلیلی برای جشن کریستال پالاس نیست ، اما روی هاجسون به شدت به آن امتیاز در روز پایانی فصل احتیاج داشت. این به پایان رسید خط ناامیدکننده هفت بازی در لیگ بسیاری از هواداران کاخ از شنیدن خبر ماندن مدیر برای یک سال دیگر تعجب کردند.

اما این بدان معنا نیست که هاجسون نمی تواند شرایط را برگرداند ، به ویژه با توجه به اینکه آنها با یک وینگر فوق العاده با استعداد به خدمت گرفته اند ادریچه ایزه از کوئینز پارک رنجرز برای بازی در کنار ویلفرد زاها – که به نظر می رسد قیمت او برای دور شدن از پارک سلوهرست قیمت بوده است. اگر پالاس فقط می تواند یک مهاجم گلزن به خدمت بگیرد ، باید آنقدر داشته باشد که بتواند امتیاز جادویی 40 امتیازی را برای فصل هشتم بدست آورد.

حالت بازی

پالاس بدون شک یکی از تعداد انگشت شماری از باشگاه های لیگ برتر است که خطر جدی برای پایان یافتن در سه رده پایین را نشان می دهد ، که در آنها منعکس شده است شانس 2/1 برای کاهش. با توجه به اندازه استادیوم و تاریخچه اخیر ، این اکثر فصل ها درست است ، اما به ویژه در مورد هوجسون که سه سال در این باشگاه بوده است – مدتها در فوتبال مدرن ، این مسئله به نظر می رسد.

اوضاع در هر دوره از تصدی ناگزیر در این زمان کاهش می یابد. بازیکنان قبلاً همه اینها را شنیده اند – سخنرانی ها ، تاکتیک ها ، تکنیک ها – و بدون اینکه بدانند شروع به زوال می کنند. مطمئناً در چند ماه آخر مبارزات انتخاباتی به نظر می رسید و ورزشگاه ها برای آینده قابل پیش بینی بیشتر خالی هستند دلیل کمی برای باور کاخ می تواند بهبود یابد در ژوئن و ژوئیه خود را نشان می دهد.

READ  پوچتینو 3/10 با سولسکایر در آستانه

نقاط قوت و ضعف

سرانجام ، اگر اصلی نبوده ، قوت اصلی قصر به ضعف آنها تبدیل خواهد شد. Hodgson به طور مداوم در یک ضد حمله 4-1-1 بازی می کند که متکی به یک بازی فوق العاده باریک و فوق العاده عمیق 4-5 محاصره دفاعی همراه با یک حمله مهاجم کلاسیک کوچک و بزرگ در زمان استراحت. کریستین بنتکه برنده موارد مشابه است و زاها پشت سر می دوزد. خوب حفاری و اجرا شده اما کمی خسته به نظر می رسد.

در حالی که کاخ در تنظیم قطعات نیز مهارت دارد جردن آیو ثابت کرده است که یک بازیکن مفید برای حمایت از زاها در این شمارنده ها است. او در خط میانی سه جیمز مک آرتور ، چیخو کویته ، و لوکا میلیووویویچ به دلیل قدرت و قابلیت اطمینان از امتیاز کم برخوردار است. با این حال ، جدا از آن کاخ ، نقاط قوت واضح نیستند.

دفاع یک مسئله مهم است ، جیمز تومکینز و گری کیهیل مدافعان میانی فصل خود را به نظر می رسند ، هرچند بدون شک عدم وجود مهاجم گلزن در این باشگاه بیشترین است نقص آشکار. فقط نوریچ کمتر از 31 گل پالاس گل زد. بنتکه و سنک توسون فقط به اندازه کافی خوب نیستند.

تفکر هاجسون 1280.jpg

انتقال تجارت

ایزه می توانست لیگ برتر را با طوفان پشت سر بگذارد و هواداران کاخ امیدوار بودند که او این کار را انجام دهد زیرا ممکن است او تنها خرید بزرگ پنجره باشد. هاجسون تاکنون از تجارت کاخ ناامید شده است ، و علاقه خود را به این گزارش گزارش داد ادسون ادوارد و اولی واتکینز از برنتفورد ظاهراً پیشرفت کمی داشته اند.

READ  میزبان برای حفظ شروع برنده

اما هاجسون علناً گفته است كه این باشگاه فقط بازیکنان جوان را هدف قرار می دهد و این باید هواداران را به وجد بیاورد. آنها با 19 ساله قرارداد امضا کرده اند ناتان فرگوسن از وست بروم و امیدواریم که معاملات Conor Gallagher ، Flynn Downes و Armel Bella-Kotchap را به اتمام برسانیم ، همه آنها زیر 21 سال هستند.

آنچه حامیان انتظار دارند

هواداران از هاجسون ناامید شده اند خسته کننده مارک فوتبال و تعداد کمی از افراد شاهد تغییر مدیریت در تابستان بودند. با این حال ، سبک قرارداد جدیدی که آنها هدف قرار داده اند – همراه با احتمال آشکار زاها برای ماندن در Selhurst Park – به این معنی است که این باشگاه به زودی تماشای جذاب تری خواهد داشت.

این یک پیش شرط برای هواداری طرفداران در 2020/21 است. سقوط راحت سقوط از نظر فنی موفقیت خوبی خواهد بود ، اما طرفداران انتظار بیش از این را دارند. هاجسون مطمئناً زنده نخواهد ماند اگر پالاس به فوتبال بی روح ادامه دهد و در نبرد با افت قرار گیرد. پایان ده برتر ، قیمت 6/1، یک رویای لوله است.

مراقب باشید …

ویلا در ماه مه: اگر پالاس در پایان فصل با مشکل روبرو شود ، چیزهای زیادی در مورد شش امتیازی سقوط احتمالی با استون ویلا در Selhurst Park در ماه مه باقی خواهد ماند. این یکی از 5 بازی در ماه آخر بازی است که سایر بازی ها برابر لیورپول ، من سیتی ، آرسنال و شفیلد یونایتد است.

ایزه و زاها با هم: آنها فقط تاکنون در یک مسابقه دوستانه با هم ظاهر شده اند و در حال حاضر این همکاری پتانسیل نشان می دهد. در مقابل چارلتون ، ایزه در خط هافبک چپ و زاها به عنوان مهاجم چپ شروع به کار کرد ، در حالی که هر دو بازیکن مجوز پرسه زدن را داشتند – و با یکدیگر پیوند برقرار کردند.

READ  فصل را با گل در اولدترافورد شروع کنید

هاجسون ابتدا بیرون رفت: هاجسون 9/2 قیمت دارد تا اولین مربی لیگ برتر باشد که شغل خود را از دست می دهد، که با توجه به اینکه وقتی آخرین مبارزات انتخاباتی به ترک نزدیک شده بود ، شرط بندی بسیار خوبی به نظر می رسد. زمان بازگشت او در کریدون موفقیت بزرگی بوده است ، اما طولی نمی کشد که هیئت مدیره احساس می کند به شخصی با جاه طلبی بیشتر احتیاج دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.