چکش به سه از سه

برنتفورد اولین شکست خود را متحمل شد

شرط 1: برگشت استون ویلا @ 1/1 – KO 15:00 BST

استون ویلا از دین اسمیت ، روز اول خود را با نتیجه 3-2 در واتفورد شکست داد و 2-0 نیوکاسل را شکست داد و سپس بارو را با نتیجه 6-0 در طول هفته شکست داد.

این آخر هفته آنها به مصاف برنتفورد می روند که از زمان پیوستن به لیگ برتر شکست نخورده است. شاگردان توماس فرانک از بازی با آرسنال و کریستال پالاس 4 امتیاز گرفته اند و آنها نیز سه شنبه در جام کارابائو قهرمان شدند.

زنبورها در تنها بازی خارج از خانه خود در این فصل نتوانستند یک تیم ضعیف کریستال پالاس را شکست دهند و ویلان ها در حال پیدا کردن قدم های خود هستند.

Andrew Atherley این بازی را در اینجا پیش نمایش کرده است.

یک باخت دیگر برای نورویچ

شرط 2: برگشت لستر @ 10/11 – KO 15:00 BST

روباه ها ممکن است دفاع اول خود را در اختیار نداشته باشند ، اما همچنان برای پیروزی در Carrow Road در 11/10 باید شرط بندی کنند.

نوریچ باشگاه یو یو جدید است ، در مسابقات قهرمانی ظاهر خوبی دارد و سپس به وعده خود در لیگ برتر عمل نکرده است.

شاگردان دانیل فارک به ترتیب 3-0 و 5-0 توسط نورویچ و من سیتی شکست خورده اند و در حالی که همه چیز در اینجا راحت تر می شود ، پیاده روی در پارک نیست.

لستر باید از شکست 4-1 وستهام بازگردد ، اما آنها تنها با یک گل عقب افتادند و به 10 نفر کاهش یافتند و محرومیت ایوز پرز ممکن است بدترین چیز برای این تیم نباشد.

READ  دیو تیندال چالش لیگ برتر را ارزیابی می کند

دیو تیندال انتظار چند گل در Carrow Road را ندارد.

همه برای مویس لبخند می زنند

شرط 3: برگشت وستهام @ 8/15 – KO 15:00 BST

چکش ها آخر هفته را در صدر جدول لیگ برتر قرار می دهند و دیوید مویس شانس خود را برای کسب 9 امتیاز از 9 برابر کریستال پالاس زیاد می کند.

عقاب ها تحت نظر پاتریک ویرا طرف در حال تحول هستند ، اما به نظر می رسد در حال حاضر از نظر منابع کمبود دارند ، زیرا عدم وجود Eberechi Eze هیچ کمکی به این مسائل نمی کند.

آنها در این دوره سه بار در همه رقابت ها بازی کرده اند و هنوز توپ را در تور قرار نداده اند. در همین حال ، وستهام هشت در دو گل زده است.

کوین هچارد مشتاق برد برد هامرز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *