چکش به سه از سه

برنتفورد اولین شکست خود را متحمل شد

شرط 1: برگشت استون ویلا @ 1/1 – KO 15:00 BST

استون ویلا از دین اسمیت ، روز اول خود را با نتیجه 3-2 در واتفورد شکست داد و 2-0 نیوکاسل را شکست داد و سپس بارو را با نتیجه 6-0 در طول هفته شکست داد.

این آخر هفته آنها به مصاف برنتفورد می روند که از زمان پیوستن به لیگ برتر شکست نخورده است. شاگردان توماس فرانک از بازی با آرسنال و کریستال پالاس 4 امتیاز گرفته اند و آنها نیز سه شنبه در جام کارابائو قهرمان شدند.

زنبورها در تنها بازی خارج از خانه خود در این فصل نتوانستند یک تیم ضعیف کریستال پالاس را شکست دهند و ویلان ها در حال پیدا کردن قدم های خود هستند.

Andrew Atherley این بازی را در اینجا پیش نمایش کرده است.

یک باخت دیگر برای نورویچ

شرط 2: برگشت لستر @ 10/11 – KO 15:00 BST

روباه ها ممکن است دفاع اول خود را در اختیار نداشته باشند ، اما همچنان برای پیروزی در Carrow Road در 11/10 باید شرط بندی کنند.

نوریچ باشگاه یو یو جدید است ، در مسابقات قهرمانی ظاهر خوبی دارد و سپس به وعده خود در لیگ برتر عمل نکرده است.

شاگردان دانیل فارک به ترتیب 3-0 و 5-0 توسط نورویچ و من سیتی شکست خورده اند و در حالی که همه چیز در اینجا راحت تر می شود ، پیاده روی در پارک نیست.

لستر باید از شکست 4-1 وستهام بازگردد ، اما آنها تنها با یک گل عقب افتادند و به 10 نفر کاهش یافتند و محرومیت ایوز پرز ممکن است بدترین چیز برای این تیم نباشد.

READ  آنچه آمارها می گویند: مرغ دریایی می تواند گل چلسی را بدزدد

دیو تیندال انتظار چند گل در Carrow Road را ندارد.

همه برای مویس لبخند می زنند

شرط 3: برگشت وستهام @ 8/15 – KO 15:00 BST

چکش ها آخر هفته را در صدر جدول لیگ برتر قرار می دهند و دیوید مویس شانس خود را برای کسب 9 امتیاز از 9 برابر کریستال پالاس زیاد می کند.

عقاب ها تحت نظر پاتریک ویرا طرف در حال تحول هستند ، اما به نظر می رسد در حال حاضر از نظر منابع کمبود دارند ، زیرا عدم وجود Eberechi Eze هیچ کمکی به این مسائل نمی کند.

آنها در این دوره سه بار در همه رقابت ها بازی کرده اند و هنوز توپ را در تور قرار نداده اند. در همین حال ، وستهام هشت در دو گل زده است.

کوین هچارد مشتاق برد برد هامرز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.