چه کسی قهرمان لیگ برتر می شود؟ لیورپول و سیتی کلاس اسلاید یونایتد را نشان می دهند


در تقابل بین دو قهرمان اخیر لیگ برتر ، لیورپول و شهر منچستر آنها دقیقاً نشان دادند که چرا آنها نه تنها دو تا از بهترین تیم های برتر انگلستان هستند ، بلکه دو تیم برجسته اروپایی هستند که یکشنبه در آنفیلد با تساوی هیجان انگیز 2-2 بازی کردند.

و به ویژه دو بازیکن حتی در میان این مجموعه درخشان ستاره های جهانی فوتبال – بازیکنان لیورپول – برجسته بودند محمد صلاح و فیل فودن از شهر.

فودن درخشان ترین بازی خود را آغاز کرد و در نیمه اول بارها و بارها تیم میزبان را در سمت راست خود پاره کرد. لیورپول احساس عدم حضور ترنت الکساندر-آرنولد-به دلیل مصدومیت در زمین تمرین محروم شد-چون بازیکن سابق سیتی ، جیمز میلنر ، معمولاً در خط دفاعی بسیار مطمئن بود ، در دفاع راست به سختی مبارزه کرد و می توانست برای دو کارت اخراج شود.

اما پس از استراحت ، این لحظه جادویی از صلاح بود که همه چیز را باز کرد ، مصری از چالش ژائو کانسلو در نیمه راه دور شد و به صورت کشویی حرکت کرد. سادیو مانه از طریق به ثمر رساندن

فودن پاسخ داد ، از سمت چپ محوطه جریمه یک ضربه مرتب به خانه زد ، سپس صلاح با یک مدعی اولیه برای گل فصل ، برتری لیورپول را بازیابی کرد و از سه مدافع سیتی دور رفت و قبل از شوت به سمت ادرسون گل زد تا از نزدیک ترین زوایا با او گل بزند. پای راست ضعیف تر

اما ستاره 21 ساله تیم انگلیسی انگلستان سیتی هنوز تمام نشده بود. او به شدت درگیر بود به عنوان کوین دی بروین چهارمین و آخرین گل بازی را به ثمر رساند. این یک شکست دیگر در سمت چپ از سمت Foden بود ، که صلیب پایینی آن فقط تا حدی پاک شده بود و بلژیکی در حاشیه منطقه سقوط کرد.

READ  جرارد به اولدترافورد بازگشته است؟

چلسیپیروزی راحت 3-1 مقابل ساوتهمپتون در روز شنبه در استمفورد بریج به این معنی است که شاگردان توماس آخر هفته با کسب مقام اول جدول آخر هفته را به پایان می رسانند ، اما نمایش چشمگیر آنها در آنفیلد تنها به تقویت موقعیت قهرمانی فعلی سیتی به عنوان تیم برتر کمک کرده است تا بار دیگر مدعی قهرمانی شوند. قهرمانی در لیگ برتر.

مردان پپ گواردیولا در دسترس هستند 1.9621/20 در بورس Betfair قهرمان لیگ برتر بازار. می توان از لیورپول حمایت کرد 6.05/1، در حالی که چلسی در دسترس است 4.03/1به

در همین حال ، پس از اعتصاب خیره کننده فردی او در بن بست شهر ، صلاح در سطح خود قرار دارد لسترسیتیجیمی واردی در جدول امتیازدهی. مهاجم لیورپول برای بازگشت در دسترس است 3.85/14 در بورس در لیگ برتر برترین گلزن بازار.

تلاش های بیشتر برای سولسشر

منچستر یونایتد ممکن است در حال حاضر تنها به دلیل اختلاف گل از رقیبان بین شهری خود عقب افتاده باشند – یکی از چهار تیمی که با 14 امتیاز در حالت بسته به سر می برد ، تنها دو امتیاز از صعود خود عقب است – اما حرکت آنها باعث می شود در مسیری بسیار متفاوت حرکت کنند.

اوله گونار سولسشر برای شروع انتخاب شد کریستیانو رونالدو روی نیمکت برای دیدار از اورتون در آغاز بازی شنبه و تصمیم سرمربی برای استراحت بازیکن 36 ساله به نظر خوب رسید زیرا آنتونی مارسیال یونایتد را درست قبل از نیمه اول با اولین گل خود در این فصل جلو انداخت.

READ  نکات شرط بندی سه گانه - یکشنبه 01 نوامبر 2020

اما این یک نمایش فرعی دیگر از 20 قهرمان بود ، که در دقیقه 65 برتری خود را واگذار کردند ، وقتی که اورتون به راحتی در یک بازی جدا شده پس از کرنر یونایتد ، با مقاومت خود کنار آمد. آندروس تاونسند ارائه پایان بالینی تنها این واقعیت که یری مینا قبل از اینکه پنج دقیقه به وقت دروازه مرکز تام دیویس را وارد دروازه کند ، آفساید داشت و مانع از قرمز شدن بیشتر شیاطین سرخ شد.

این تساوی 1-1 به این معنی است که یونایتد در حال حاضر تنها در دو بازی از 6 بازی اخیر خود در تمام مسابقات پیروز شده است. طرف سولسکایر از زمان تخریب 5-1 تیمش در روز اول افتتاح شدیداً چشمگیر نبود لیدز و در مواجهه با مجموعه ای از بازیهایی که قطعاً از شروع نسبتاً نرم آنها در فصل جاری مطلوب تر نیستند ، یونایتد در دسترس است 22.021/1 در بورس Betfair قهرمان لیگ برتر بازار.

ارتفاعات ناآشنا

اورتوننکته قابل توجه در اولدترافورد بدین معناست که آنها در بین تیم های زنجیره ای هستند که 14 امتیاز دارند.

Rafa.jpg

تافی ها تعدادی از زیرک ترین خریدهای فصل را انجام داده اند – با تاونسند ، سالومون راندون و دمارای گری در مجموع هزینه 1.7 میلیون پوند – در حالی که سرمربی سابق لیورپول بود. رافا بنیتیz با توجه به سرعت تطبیق اتهامات جدید خود با خواسته هایش ، قلبها و ذهنها را جذب می کند.

پس از کسب مقام 10 در زیر کارلو آنچلوتی فصل گذشته ، اورتون در دسترس است 3.155/11 در بورس در بالا 6 پایان بازار.

READ  Daily Acca: MNF برای سرگرمی به عنوان بخشی از این سه برابر 13/2

برایتون طرف مقابل با سیتی ، یونایتد و اورتون 14 امتیازی است و مربیان دریایی گراهام پاتر بار دیگر در تعطیلات آخر هفته بار دیگر تحت تاثیر قرار گرفتند ، این بار برای نحوه عملکرد بهتر خود انبار مهمات برای بخش بزرگی از تساوی 0-0 خود در شنبه شب در Amex. برایتون در دسترس است 4.67/2 در بورس Betfair به پایان 2021-22 در شش تیم برتربه

و برنتفوردبسته غافلگیر کننده هفته های افتتاحیه فصل ، در رده هفتم جدول قرار دارد و تنها دو امتیاز از برایتون عقب است و دو تیم پس از پیروزی 2-1 وستهم در ورزشگاه لندن در روز دوشنبه شکست داد. طرف مقابل توماس فرانک که به تازگی ترفیع گرفته است ، در دسترس است 12.011/1 در بورس برای پایان دادن به یک موقعیت بالاتر از جایگاه والای کنونی آنها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.