پیش نمایش لیگ برتر | پیش نمایش چلسی »Betfair. وبلاگ


در اولین فصل مدیریت توماس توخل ، هدف مربی این است که جام قهرمانی لیگ قهرمانان را با وسایل نقره ای بیشتر دنبال کند.

نتایج قبل از فصل

نکته قابل توجه در پیروزی های پیش فصل چلسی مقابل پیتربورو یونایتد و بورنموث ، شکل چشمگیر مهاجم بود. آرماندو بروجا، که در هر دو بازی گل زد. تامی آبراهام نیز علیرغم ارتباط تیم ملی انگلیس با جدایی از غرب لندن ، در عملیات تیر و آگوست شرکت کرده است. او در سه بازی در پیروزی محدود مقابل آرسنال سه گل به ثمر رساند ، در حالی که بازیکنان حاشیه ای مانند بابا رحمان ، تیموئه باکایوکو و داوید زاپاکوستا پس از بازگشت از قرض به بازی خود ادامه دادند.

با توجه به اینکه تعداد بی شماری از بازیکنان فصل گذشته را دور از استمفورد بریج گذرانده اند ، ما هنوز می توانیم کسانی را که نقش مهمی در پیش فصل دارند شروع کنیم و در جایی دیگر شروع کنیم ، چه به صورت قرضی و چه به دلیل قراردادهای دائمی. اما اولین پیش فصل توخل در غرب لندن مورد استفاده قرار می گیرد تا حس آلمانی را نسبت به آنچه همه ارائه می دهند ، ایجاد کند.

حتی برای جیک کلارک سالتر و کندی ، دو مردی که از زمان حضور آنتونیو کونته در دوگات ، یک دقیقه رقابتی برای آبی ها بازی نکرده اند ، مسابقه هایی به پایان رسیده است.

تجارت انتقال

بعد از سال 2020 شلوغ در بازار ، آبی ها در تابستان تیم خود را تغییر داده اند. بیش از 50 میلیون پوند آورده شده است ، فیکایو توموری و مارک گوهی هر کدام بیش از 20 میلیون پوند دریافت کرده اند ، در حالی که بازیکنان قدیمی تیم مانند ویکتور موزس و مارکو ون ژینکل ، مانند اولیویر ژیرو ، جبهه سرباز کهنه کار ، که اکنون در تیم ملی است ، نقل مکان کرده اند. در میلان

READ  نکات چلسی و لیدز یونایتد

کانر گالاگر و بیلی گیلمور هر دو وام خود را در لیگ برتر به پایان رسانده اند و باشگاه با تغییراتی که در انتظار زمان بازی زوج هافبک به ترتیب در کریستال پالاس و نورویچ سیتی است به توافق رسیده است. با این حال ، س outstandingال برجسته مربوط به حمله به سرمایه گذاری است و بعید است که مارکوس بتینلی ، دروازه بان – که اساساً جانشین ویلی کابالیرو جدا شده باشد – تنها سرمربی جدید باشد.

در زمان نگارش این خبر ، چلسی هنوز به توافق نرسیده است روملو لوکاکو بازگشت به باشگاه ، اما اگر یک معامله به پایان برسد ، می توان انتظار داشت که دیگران برای تراز کردن کتابها از آنجا دور شوند.

گفته می شود که تعدادی از باشگاه ها به ابراهیم علاقه مند هستند و گزارش هایی مبنی بر انتقال مثلثی لوکاکو به چلسی ، دووان زاپاتا جانشین بلژیکی در اینتر و ابراهیم به جای کلمبیایی در آتالانتا وجود دارد.

هرگونه حرکتی از قبل س questionsالاتی را در مورد چگونگی تناسب توخل با سیستم خود ایجاد می کند ، زیرا صحبت از کریستین پولیشیچ به عنوان بال دفاع و فرصتی برای کای هاورتز برای عقب نشینی در خط میانی پس از یک طلسم نادرست در اواخر کمپین 2020-21

آنچه احتمالات به ما می گویند

با شانس Betfair Exchange از 6.86/1، چلسی دومین مدعی قهرمانی است و 11 برد از 18 بازی اخیر آنها در فصل 21-2020 مطمئناً چیزی است که می توان بر آن تکیه کرد. فقط منچسترسیتی فصل گذشته رکورد xGA بهتری داشت و یک سال کامل توخل می توانست فاصله را حتی بیشتر کاهش دهد.

READ  نکات شرط بندی فولام - وست بروم

آبی ها نیز هستند 1.3130/100 تا فصل در چهار تیم برتر به پایان برسد و 1.011/100 برای یافتن خود در نیمه اول ماه مه – آنها از سال 1995/96 به زیر 10 نرسیده اند – در حالی که شانس سقوط 500/1 آنها همان قیمتی است که آنها برای چهار برابر بی سابقه تکمیل می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.