پیش بینی های Infogol برای هر مسابقه GW5


تافی ها بدون شکست باقی می مانند

اورتون و لیورپول
شنبه ، ساعت 12:30

مسلماً کراوات برجسته آخر هفته برای ادامه کار ما است. اورتون ، رهبر لیگ برتر ، در این فصل بسیار عالی عمل کرده است و به درستی طبق اهداف پیش بینی شده در بالای جدول قرار دارد و از یک روند چشمگیر در چهار بازی برخوردار است. (2.34 xGF ، 0.93 xGA صفحه). آنها از نظر دفاعی محکم تر به نظر می رسند ، در حالی که حمله آنها در این فصل مستقیماً کلیک کرده است. تنها نگرانی من در مورد جردن پیکفورد است ، که بر اساس xG2 (بر اساس تلاش های هدف از دیدگاه GK ، او دومین دروازه بان پوشیده در این فصل بوده است. لیورپول در آخرین بازی خود با نتیجه 7-2 شکست خورد ، باختی که آسیب پذیری های شدید دفاعی را برجسته می کند. در این فصل ، قرمزها این فصل را دارند 1.76 xGA از موقعیت های یک به یک مجاز است (30٪ از کل xGA). در طول فصل گذشته ، آنها از 1 در 1 اجازه 2.35 xGA دادند. این یک ضعف آشکار است که در این فصل مجازات شده است و اورتون می تواند خوشحالی کند. مدل Infogol 54٪ احتمال اورتون برای جلوگیری از شکست را محاسبه می کند ، با هر دو تیم (57٪ BTTS) – 1-1.

بازگشت به 1-1 @ 9/19.8

پیروزی باریک چلسی

چلسی و ساوتهمپتون
شنبه ، ساعت 15:00

اگرچه بار گذشته چلسی مقابل کریستال پالاس 4-0 پیروز شد ، اما هنوز هم احساس می کنم هنوز کارشان ادامه ندارد. شاگردان لمپارد شاهد افزایش تعداد آنها توسط پنالتی ها (4) بوده اند و در کل نیز این تعداد را افزایش داده اند به طور متوسط ​​1.15 xGF غیر قلم در هر بازی – با توجه به اینکه آنها برایتون ، وست بروم و پالاس بازی کرده اند عالی نیست. ساوتهمپتون فصل خود را با باخت پشت سر هم آغاز کرد ، اما با پیروزی پشت سر هم مقابل برنلی و وست بروم برگشت ، بنابراین در این بازی پر از اعتماد به نفس خواهد بود. مقدسین تاکنون تعداد زیربنایی مناسبی را ارسال کرده اند (1.38 xGF ، 1.13 xGA صفحه)، و ابزارهایی برای صدمه زدن به چلسی در ضد حمله داشته باشید ، همانطور که این کار را در فصل گذشته با برد 2-0 در این دیدار انجام داد. ما انتظار داریم که آبی ها پیروز شوند (64٪ CHE) ، و گل های آنها باشد (61٪ O2.5 ، 56٪ BTTS) ، اما انتظار نداریم که چلسی امتیاز زیادی کسب کند – 2-1.

بازگشت به 2-1 @ 17/29.4

یکی دیگر از عملکردهای غیرقابل قبول شهر

منچسترسیتی و آرسنال
شنبه ، ساعت 17:30

منچسترسیتی در این فصل ، هم در خط حمله و هم در دفاع ، خود نبوده است. آنها خوش شانس بودند که در آخرین بار با یک امتیاز مقابل لیدز فرار کردند (xG: LEE 2.71 – 1.45 MCI) ، و موفق به ثبت یک فرصت بزرگ (> 35٪) در بازی نشدند. آنها در حالت دفاعی همچنان در معرض دید قرار می گیرند ، اما حملات آنها معمولاً خوب است و در این فصل ادامه پیدا نمی کند (1.38 صفحه بدون قلم xGF). آرسنال در یکی از زشت ترین بازی های فصل گذشته لیگ برتر با پیروزی بر شفیلد یونایتد در یک بازی با 12 شوت برابر با 0.72 xG ، یکی از زشت ترین بازی های فصل لیگ برتر را از آن خود کرد. مانند سیتی ، حمله آرسنال هنوز شلیک نکرده است (1.35 xGF pg) ، و پیر امریک اوبامیانگ در این فصل به طور متوسط ​​فقط 0.08 xG / میانگین مسابقه داشته است – به طور سرسام آور برای تهدید اصلی خود کم است. از نظر دفاعی آنها در حال پیشرفت هستند و آخرین باری که این تیم ها در جام حذفی به مصاف هم رفتند ، توپچی ها با یک بلوک پایین بازی کردند که سیتی را ناکام گذاشت. من انتظار دارم رویکرد مشابهی در اینجا وجود داشته باشد ، اما این شهر فانتزی این بار (64٪ MCI) غالب خواهد بود ، گرچه قانع کننده نخواهد بود. اهداف احتمالاً زیاد است (66٪ O2.5 ، 60٪ BTTS) – 2-1.

READ  با شکست یونایتد مقابل واتفورد، فشار روی سولشایر تشدید شد

بازگشت به 2-1 @ 17/29.6

یونایتد برای بازگشت به مسیر درست

نیوکاسل و منچستر یونایتد
شنبه ، ساعت 20:00

نیوکاسل یک شروع ثابت را آغاز کرده و هفت امتیاز از چهار مسابقه را به دست آورده است و در آخرین مسابقه برابر برنلی به درستی پیروز شده است. با این حال ، نگاهی به شماره های اصلی آنها باز هم عملکرد بیش از حد را نشان می دهد. آنها دارند به طور متوسط ​​0.87 غیر قلم xGF و 1.53 غیر قلم xGA در هر بازی از طریق چهار مسابقه ، بنابراین در فصل گذشته واقعاً پیشرفت نکرده ایم. منچستر یونایتد در آخرین بازی خود در لیگ برتر تحقیر شد ، و در این نمایش تکان دهنده 6-1 توسط تاتنهام شکست خورد (xG: MUN 0.99 – 3.71 TOT). آنها در این فصل تا کنون بسیار وحشتناک بوده اند ، شکست دادن مقابل پالاس و بسیار خوش شانس برای شکست دادن برایتون ، ارسال یک روند وحشتناک (1.41 xGF ، 2.82 xGA صفحه). من فکر می کنم آنها سرانجام خوب خواهند آمد ، و این یک بازی مناسب برای آن است که در برابر تیم نیوکاسل که برای خلق تلاش می کند ، اتفاق بیفتد. این مدل 58٪ شانس پیروزی در یونایتد را دارد ، هرچند انتظار گلزنی ندارید (52٪ U2.5، 48٪ BTTS) – 0-2.

بازگشت 0-2 @ 9/19.8

تیغه های کسل کننده برنده می شوند

شفیلد یونایتد و فولام
یکشنبه ، ساعت 12:00

شفیلد یونایتد در این فصل تاکنون هر چهار مسابقه را باخته است ، اما عملکرد بسیار بهتری نسبت به نتایج نشان داده است. آنها می نشینند سیزدهم در جدول xG ما از طریق چهار هفته بازی، و روند آنها در برابر برخی از مخالفان سرسخت وحشتناک نبوده است (0.97 xGF ، 1.19 xGA pg). فولام نیز در این چهار مبارزات شکست خورده است و به طور جالب توجهی در تیم های یونایتد بازی کرده است. Cottagers تعداد زیرین بسیار کمتری را نسبت به تیغه ها در مقابل همان طرف ها قرار داده اند (0.97 xGF ، 1.80 xGA صفحه)56. آنها تاکنون سخت تلاش کرده اند و من انتظار دارم که در اینجا ادامه یابد. این یک بازی خوب برای شفیلد یونایتد برای به دست آوردن امتیازات هیئت مدیره است (59٪ SHU) ، اگرچه احتمالاً در Lane (62٪ U2.5 ، 38٪ BTTS) کمبود گل وجود دارد – 1-0.

READ  راهنمای نگاه سریع و جایگزینی های احتمالی Matchday 6

بازگشت به 1-0 @ 13/27.4

میدان در دربی M23

کریستال پالاس در مقابل برایتون
شنبه ، ساعت 14:00

کریستال پالاس فصل را قبل از از دست دادن دو بازی اخیر خود با شکست در چلسی بسیار نگران کننده آغاز کرد ، زیرا عقاب ها فقط 0.14 xGF تولید کردند. روند آنها تا کنون (1.06 xGF ، 1.98 xGA صفحه) بسیار شبیه آنچه در طول فصل گذشته دیدیم ، بسیار ناامید کننده بود. برایتون در این اوایل فصل لیگ برتر یکی از چشمگیرترین تیم ها بوده است ، عملکرد بسیار خوب علی رغم یک برنامه سخت (1.86 xGF ، 1.46 xGA pg). شاگردان گراهام پاتر فرمولی پیدا کرده اند که به نظر می رسد در حال کار کردن است ، و من شانس آنها را برای جلوگیری از شکست در Selhurst (61٪ BHA یا تساوی) در یک بازی کم امتیاز (58٪ U2.5) – 1-1 دارم.

بازگشت به 1-1 @ 6/16.8

برای بهتر کردن چکشها ، خار می دهد

تاتنهام و وستهام
شنبه ، ساعت 16:30

باید اعتراف کنم ، من از زمان حضور در نیمه دوم تاتنهام در ساوتهمپتون بی سر و صدا تحت تأثیر قرار گرفته ام. به نظر می رسد که شاگردان ژوزه مورینیو پس از یک ماه افتتاحیه پرتحرک اکنون سرعت بالایی دارند و مطمئناً این مسئله در مورد نیوکاسل و منچستر یونایتد نیز وجود داشت. گرچه آنها در هر دو مسابقه پیروز نشدند ، اما لیاقت آنها این بود که بر اساس xG ، جمع آوری 7.2 xGF ترکیبی در حالی که فقط 0.46 غیر قلم xGA را امکان پذیر می کند. نشانه های اولیه این است که مورینیو فرمولی پیدا کرده است. وستهام در این فصل به همان اندازه چشمگیر بوده است. آنها در همه مبارزات خود در نبرد xG پیروز شده اند سه بازی آخر با جمع 7.04 – 2.53، که با توجه به اینکه آنها در آن زمان با آرسنال ، ولوز و لستر بازی کرده اند باورنکردنی است. در اینجا نباید چکشها را دست کم گرفت ، اما مدل فکر می کند اسپرز باید سه امتیاز (54٪ TOT) ، با احتمال گل (58٪ O2.5 ، 57٪ BTTS) – 2-1 بدست آورد.

بازگشت به 2-1 @ 17/29.4

روباه ها اولین خسارت را به ویلا وارد می کنند

لستر و استون ویلا
یکشنبه ، ساعت 19:15

لستر قبل از اینکه در خانه 3-0 توسط وستهام چکش بگیرد ، یک بار دیگر به دنبال یک طرف واقعا خطرناک بود ، که باعث ایجاد علامت سوال جدی شد. آنها از کیفیت بی شک در کنار خود برخوردار هستند ، اما در این فصل به ضربات پنالتی بسیار اعتماد کرده اند تا امتیاز خود را بگیرند. مجازات ها به حساب آمده است 51٪ از کل xG آنها تاکنون در این کمپین بوده است. استون ویلا در آخرین بازی خود غیرقابل پیش بینی ترین شکست را به لیورپول وارد کرد ، به لطف نمایش هجومی واقعاً خوب که در آن شش موقعیت بزرگ (> 35٪) ایجاد کرد ، 7-2 در ویا پارک پیروز شد. اگرچه نادیده گرفتن این نتیجه دشوار است ، اما شایان ذکر است که دو بازی قبلی آنها مقابل تیم شفیلد یونایتد بود که از دقیقه 10 با 10 نفر بازی کرد و یک تیم فولام که تاکنون ضعیف به نظر می رسید. دیدن اینکه آیا آنها می توانند به فرم خوب خود ادامه دهند جالب خواهد بود مقابل یک تیم لستر مناسب. مدل Infogol 63٪ شانس پیروزی در این بازی در یک بازی با امتیاز بالا (63٪ O2.5، 58٪ BTTS) را به میزبان می دهد – 2-1.

READ  نیوکاسل قصر را در پایتخت برگزار می کند

بازگشت به 2-1 @ 9/19.8

باگیز و برنلی برای رسیدن به نقطه رضایت دادند

وست بروم و برنلی
دوشنبه ، ساعت 17:30

انصافاً باید گفت که وست بروم در این فصل واقعاً ضعیف بوده است و آنها خوشبختانه طبق xG در چهار مسابقه هر امتیازی را بدست آورده اند. آنها در پایین جدول xG ما با بدترین حمله (1.8 xGF pg) و بدترین دفاع (10.4 xGA pg) در لیگ. پس از آن ، برنلی امیدوار خواهد بود که در اینجا امتیاز کسب کند و نمایشگرهای آنها نوید بیشتری نسبت به باگی ها داده است. آنها دارند فقط 1.02 غیر قلم xGA در هر بازی تاکنون مجاز بوده است، اما برای ایجاد تلاش کرده اند (0.78 xGF pg). اگرچه بازیکنان اصلی حمله به آمادگی کامل برگشته اند ، این می تواند اکنون تغییر کند. مدل Infogol با 38٪ شانس پیروزی Clarets را در این بازی به عنوان مورد علاقه خود قرار داده و 66٪ از آنها جلوگیری از شکست می کند. انتظار یک بازی cagey (55٪ U2.5) ، و بازی ای که می تواند به تساوی منجر شود – 1-1.

بازگشت به 1-1 @ 6/16.8

بن بست بین دو طرف قوی

لیدز در مقابل گرگ ها
دوشنبه ، ساعت 20:00

لیدز با انتخاب هفت امتیاز از 12 امتیاز احتمالی و داشتن دو تیم برتر لیگ ، رویای خود را برای شروع کار رویایی آغاز کرده است. آنها در آخرین مسابقه مقابل منچسترسیتی بسیار تحت تأثیر قرار گرفتند و در نبرد xG به راحتی پیروز شدند (xG: LEE 2.71 – 1.45 MCI) و این اولین بازی ای بود که آنها “شانس بزرگ” زیادی ایجاد کردند. گرگ ها با پیروزی شایسته مقابل فرومایه فرومایه شکست پشت سر هم پشت سر گذاشتند ، زیرا آنها قصد دارند پس از هفت برد در دو بازی به بهترین حالت خود برسند. این دو تیم یک مسابقه جذاب هستند. یک تیم که دوست دارد یک پرس شدید و پر فشار انجام دهد و دیگری که از نشستن در عمق و مقابله خوشحال است. در حقیقت، 42٪ از xG Wolves که این فصل خلق کرده اند ناشی از “وقفه های سریع” است. ما انتظار داریم که گرگ ها در یک دیدار کم امتیاز (65٪ U2.5) – 1-1 از شکست در اینجا (72٪ WOL یا Draw) جلوگیری کنند.

بازگشت به 1-1 @ 6/17.0

برای اطلاعات بیشتر در مورد Infogol ، مراجعه کنید infogol.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *