پیش بینی های Infogol برای هر مسابقه از GW4


بلوز برای عبور از کاخ

چلسی و کریستال پالاس
شنبه ، ساعت 12:30

چهار امتیاز از سه بازی آن چیزی نیست که انتظار می رفت از این نگاه جدید تیم چلسی باشد ، و باید بگویم ، من با آنچه از آبی ها دیده ام بسیار ناراحت شده ام. آنها دارند از زمان شروع فصل به طور متوسط ​​فقط 1.1 XGF غیر قلم در هر بازی داشته است، و آخر هفته گذشته با شکست در وست بروم فاصله داشتند ، زیرا خط دفاع همچنان ادامه دارد. فرانک لمپارد هنوز در جستجوی بهترین XI خود است و بهتر است زودتر از آن روی آن بنشیند. کریستال پالاس برای اولین بار در این فصل در خانه به اورتون باخت ، و اگرچه آنها به سختی با پنالتی کار می کردند ، پالاس چیز کمی خلق کرد (xG: CRY 0.7 – 2.4 EVE). با این وجود ما طرف روی هاجسون را دیده ایم در ضد حمله ساوتهمپتون و منچستر یونایتد را به دردسر انداخت این اصطلاح ، بنابراین شانس آنها در اینجا جالب است. Infogol فکر می کند چلسی در اینجا (67٪) ، با احتمال گل (56٪ O2.5) با توجه به توانایی های حمله چلسی و دفاع کوتاه – 2-1 پیروزی را کسب خواهد کرد.

بازگشت به 2-1 @ [9.4]

اورتون برای پیروزی دوباره

اورتون و برایتون
شنبه ، ساعت 15:00

اورتون کارلو آنچلوتی تاکنون در این فصل بسیار عالی بوده است ، از هر سه برد 3 برد و بسیار چشمگیر است ، مخصوصاً در حمله (2.5 xGF pg). دومینیک کالورت لوین داغ است و در سه مسابقه 5 بار به تور دروازه می رسد و دیدن گل دوباره او تعجب آور نیست. برایتون نیز مانند اورتون بی سر و صدا چشمگیر بوده و هست متاسفانه فقط یک برد کسب کرده است داشتن تیم بهتر در برابر چلسی (غیر قلم xG: BHA 1.3 – 0.6 CHE) و مقابل منچستر یونایتد آخر هفته گذشته (غیر قلم xG: BHA 2.1 – 1.1 ماه). ماهیت بالینی مخالفان آنها دلیل این است که آنها فقط یک پیروزی دارند و آنها می توانند در اینجا با حریف بالینی مشابهی روبرو شوند که پر از اعتماد به نفس باشد. ما فکر می کنیم که اورتون برنده (49٪) خواهد بود ، اگرچه در تضاد با بازار ، مدل فکر می کند این امتیاز کم (55٪ U2.5 ، 52٪ BTTS “نه”) – 2-0.

بازگشت به 2-0 @ [10.0]

شهر به لبه برای بازگشت دوباره برنده شوید

لیدز و منچسترسیتی
شنبه ، ساعت 17:30

لیدز هم اکنون در دو مسابقه اخیر خود پس از باخت 4-3 در آنفیلد ، برنده لیگ برتر شده است. طرفداران مارسلو بیلزا در این فصل کاملاً بالینی بوده اند ، همانطور که من در این هفته ها به طور مفصل در مورد آن بحث کردم … فقط Bettor ، به ثمر رساندن هشت بار از شانس برابر با 3.1 xGF، مدیریت ایجاد فقط یک “شانس بزرگ” (> 35٪). آنها باید این مسئله را بهبود ببخشند ، اما قادر هستند که با فشار بالا روی سیتی فشار آورند. فکر نمی کنم کسی انتظار داشت آخر هفته گذشته سیتی در خانه 5-0 به لستر باخت ، اما به نظر می رسد مصدومیت ها گریبان آنها را گرفته است. شاگردان پپ دو مهاجم شناخته شده خود را از دست داده اند که ضربه بزرگی است و آنها باید از نظر دفاعی باهوش تر باشید، همانطور که آخر هفته گذشته دست به گریبان بودند و سه پنالتی را دادن. ما فکر می کنیم که آنها این یکی (65٪) را کنار می گذارند ، اما خیلی قانع کننده نیستند – 1-2.

READ  پیش بینی کننده صحیح امتیاز لیگ برتر با اینفوگول: نکاتی برای هر مسابقه GW2

بازگشت به 1-2 [10.0]

تمام مربع در خیابان جیمز

نیوکاسل و برنلی
شنبه ، ساعت 20:00

نیوکاسل آخر هفته گذشته کارت آزاد زندان را دریافت کرد ، زیرا در آخرین دقیقه بازی خود مقابل تاتنهام یک پنالتی دریافت کرد تا یک امتیاز غیرمستقیم بدست آورد (xG: TOT 3.5 – 1.1 جدید). از نظر دفاعی ، آنها همچنان همچنان آسیب پذیر به نظر می رسند به طور متوسط ​​2.2 xGA صفحه مجاز است، آنها باید بهبود یابند. برنلی در یک رابطه قاطعانه در تورف مور توسط ساوتهمپتون مورد ضرب و شتم قرار گرفت ، اما آنها با چند بازیکن آماده بازی به این بازی می آیند. آنها به نظر می رسد همیشه توسط بازار دست کم گرفته می شود، و این برای Infogol تعجب آور است ، زیرا آنها فصل گذشته مانند یک تیم میانه جدول عمل کردند. ما انتظار داریم Clarets در اینجا از شکست (66٪ BUR یا تساوی) – 1-1 جلوگیری کند.

بازگشت به 1-1 @ [7.0]

هیجان انگیز لستر به لبه

لستر و وستهام
یکشنبه ، ساعت 12:00

لستر آخر هفته گذشته با پیروزی خود بیانیه ای ارائه داد ، زیرا آنها در منچسترسیتی موفق شدند با نتیجه 5-2 پیروز شوند تا 3 پیروزی از 3 پیروزی را کسب کنند. آنها تاکنون عالی بوده اند و تاکنون پنج پنالتی باورنکردنی برنده شده اند – هیچ کدام از آنها برای یک توپ هندبال تعلق نگرفته است. به طور متوسط ​​2.4 xGF pg ، یک طرف قدرتمند هستند، اما در حالت دفاعی قابل قبول هستند ، زیرا در هر دو بازی گذشته خود دو بار شکست خورده اند. وستهام همچنین در خانه آخر هفته برنده های برجسته بود ، و با پیروزی 4-0 به روشی راحت و شایسته همه را شوکه کرد (xG: WHU 2.7 – 0.6 WOL). این به دنبال یک شکست ناخوشایند در آرسنال پس از عملکرد خوب (xG: ARS 1.3 – 2.3 WHU) بود ، بنابراین نشانه هایی از کلیک کردن چکش ها وجود دارد ، به خصوص در حمله. روباه ها در اینجا پیروز می شوند (60٪) ، اما ما باید اهداف (62٪ O2.5 ، 58٪ BTTS) را ببینیم – 3-1.

بازگشت به 3-1 @ [14.5]

برای باگی ها مهلتی ندارید

ساوتهمپتون و وست بروم
یکشنبه ، ساعت 12:00

ساوتهمپتون آخر هفته گذشته اولین پیروزی فصل خود را با شکست دادن برنلی در یک کار کسل کننده بدست آورد ، اما این یک برد است که احتمالاً اعتماد به نفس زیادی را برای ورود به این مسابقه فراهم می کند. این موفقیت به دنبال شکست 5-2 در خانه مقابل تاتنهام بود ، اما حتی در آن بازی ، ساوتهمپتون در حمله به نظر خطرناک می آمد. وست بروم یک فرصت طلایی را برای بدست آوردن اولین پیروزی خود مقابل چلسی به ثمر رساند و سه گل نیمه دوم را دریافت کرد تا 3-3 به تساوی برسد. آنها در نیمه اول بالینی بودند ، اما در نیمه دوم وجود نداشتند ، به نظر می رسید مانند هفته های یک و دو آسیب پذیر هستند. باگی ها دارند در این فصل تاکنون 3.1 xGA در هر بازی مجاز بوده است، بنابراین ساوتهمپتون باید بتواند مقدار زیادی ایجاد کند و تصور می کند با مدل (51٪ SOU) برنده شود. با توجه به آسیب پذیری وست بروم ، انتظار می رود اهداف (51٪ O2.5 ، 53٪ BTTS) – 3-1.

READ  قرمزهای شایع در مولینوکس

بازگشت به 3-1 @ [16.0]

توپچی های کم امتیاز برنده می شوند

آرسنال و شفیلد یونایتد
یکشنبه ، ساعت 14:00

پیروزی راحت آرسنال مقابل فولام با توجه به کاستی های فولام با پیشرفت فصل کمتر و کمتر چشمگیر به نظر می رسد. توپچی ها از نظر من فرومایه نشده اند ، خوشبختانه قبل از اینکه از لیورپول خوب شکست بخورند ، وستهام را شکست دهند. آنها همچنان تلاش می کنند تا فرصت ها را بدست آورند، در این فصل موفق شده است 24 فرصت در سه بازی لیگ ایجاد کند. شفیلد یونایتد به عنوان سومین مورد پسند این افت شناخته شده است ، اما به نظر من این واکنش بیش از حد است. عملکرد مقابل ویا و لیدز به خصوص از نظر دفاعی اصلاً بد نبوده و می توانند در اینجا آرسنال را ناامید کنند. فراموش نکنیم که آنها فصل گذشته در 38 بازی فقط 39 بار شکست خورده اند، و در مقابل توپچی ها بدون شکست رفت (1-0 ، 1-1). با گفتن تمام این موارد ، این مدل آرسنال را 52 درصد برای برنده شدن در این مورد مورد علاقه خود قرار می دهد ، هرچند که ما انتظار انفجار نداریم (55٪ U2.5 ، 53٪ BTTS “نه”) – 1-0.

بازگشت به 1-0 @ [6.4]

گرگها برای اضافه کردن به مشکلات فولام

گرگ ها و فولام
یکشنبه ، ساعت 14:00

گرگ ها در دو مسابقه اخیر خود به طور مشخصی ضعیف نبوده اند و هفت گل مقابل منچسترسیتی و وستهام دریافت کرده اند و اجازه 4.9 xGA را داده اند. من گمان می کنم که این آخر هفته بهتر شوند و فولام حریف بزرگی برای آنها است تا به مسیر خود برگردند. شاگردان اسکات پارکر در سه بازی خود از نظر دفاعی بسیار ضعیف بوده اند ، 10 بار قبول کردن ، اما در حمله نیز به همان اندازه بد بوده اند (0.9 xGF ص). این می تواند یک فصل طولانی برای Cottagers باشد ، و این مدل به Wolves 72٪ احتمال تحمیل یک شکست دیگر به فولام را می دهد ، اگرچه تعداد کمی گل انتظار می رود (53٪ U2.5 ، 65٪ BTTS “نه”) – 2- 0

READ  راهنمای نگاه سریع و جایگزینی های احتمالی Matchday 6

بازگشت به 2-0 @ [7.0]

هفته ای طولانی که خسارت خود را به اسپرز وارد می کند

منچستر یونایتد و تاتنهام
یکشنبه ، ساعت 16:30

منچستر یونایتد تاکنون در این فصل قانع کننده نبوده است و قبل از اینکه به یک جریمه جنجالی بسیار دیرهنگام برای عبور از برایتون نیاز داشته باشد ، به راحتی توسط کریستال پالاس مورد ضرب و شتم قرار گرفته است. آنها براساس xG در هر دو رتبه دوم بهترین ها هستند ، اما بعد از عدم حضور در یک پیش فصل و دیررس 19/20 برای بازی ها بهتر خواهند بود. آنها از نظر دفاعی ضعیف به نظر می رسند ، اما در حمله تهدیدهای آشکاری به رخ می کشند. تاتنهام با شروع این فصل با لیست ثابت لیست سختی روبرو شده است ، این چهارمین بازی در یک هفته است. آنها بسیار بدشانس بودند که آخر هفته گذشته فقط در خانه مقابل نیوکاسل به تساوی رسیدند ، اما این دومین بازی متوالی بود که آنها پس از پنج ضربه ساوتهمپتون (xG: SOU 2.2 – 2.5 TOT) موقعیت های زیادی ایجاد کردند. شاگردان ژوزه مورینیو در بازی های خود مقابل اورتون و مقدسین آسیب پذیر به نظر می رسند ، و بعد از یک مسابقه پنج شنبه شب در لیگ اروپا ، می توان آن را پخت. مدل Infogol از شانس منچستریونایتد برای بدست آوردن پیروزی دوم این فصل در روز یکشنبه (56٪) خوشش می آید ، گلهایی که در اولدترافورد (56٪ O2.5 ، 55٪ BTTS) انتظار می رود – 2-1.

بازگشت به 2-1 @ [9.6]

شانزه برای ادامه پیروزی

استون ویلا و لیورپول
یکشنبه ، ساعت 19:30

استون ویلا در این فصل تاکنون واقعا قدرتمند به نظر رسیده است ، اما هشدارهای پیروزی آنها وجود دارد. شفیلد یونایتد پس از 12 دقیقه حضور در افتتاحیه به 10 نفر کاهش یافت و بازی دوم آنها مقابل فولام بود ، بنابراین این یک پیشرفت بزرگ خواهد بود. بعد از این بازی ما ایده بهتری در مورد خوب بودن آنها خواهیم داشت. لیورپول یک برنامه دشوار برای شروع بازی داشته و با رنگهای پر رنگ به کار می رود. آنها دوشنبه شب در برابر آرسنال استثنایی بودند ، از ابتدا تا انتها مسلط بودند و از آن زمان شاگردان یورگن کلوپ در مورد اختلافات مورد علاقه برای قهرمانی در لیگ برتر مورد اختلاف قرار گرفتند. قرمزها باید یکشنبه (61٪) دوباره خیلی قدرتمند باشند اهداف انتظار می رود همانطور که خط مقدم لیورپول برقی به نظر می رسد (61٪ O2.5). فکر می کنیم ویلا (57٪ BTTS) – 1-3.

بازگشت به 1-3 @ [12.0]

برای اطلاعات بیشتر در مورد Infogol ، مراجعه کنید infogol.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.