پوکر Intertops هفته جدید چرخش های آنلاین جدید را اعلام می کند


امروز شروع تبلیغات جدید در Intertops Poker است. آماده لذت بردن از کمی جادو از طریق شوید بازی های هسته ای عناوین برجسته در طول هفته چرخش های اضافی ، به همراه چند پاداش بلک جک برای تصرف. از امروز ، کمی پول نقد با کدهای جایزه ویژه واریز کنید و در Pixie Magic و Lucky Clover چرخش کسب کنید. معامله بلک جک پول نقدی برای فرود آوردن دستهای خاص بلک جک در طول گیم پلی ارائه می دهد. هر دو روش عالی برای به دست آوردن بودجه اضافی در هنگام انجام بازی های با کیفیت ارائه می دهند.

جزئیات معامله چرخش اضافی

از جانب 11 تا 18 اکتبر، بازیکنان می توانند در هفته ویژه چرخش های ویژه در Intertops Poker شرکت کنند. هر بازی مجموعه ای از چرخش ها را برای یک سپرده ارائه می دهد. از کد جایزه استفاده کنید SPRITE40 و 25 دلار یا بیشتر واریز کنید تا 40 چرخش در Pixie Magic کسب کنید. این بازی اسلات در جنگلی جادویی قرار دارد که در آن پری ها به بازی می آیند. با یافتن Silver Pixies روی قرقره ها ، تا 15 چرخش اضافی در بازی کسب کنید. چرخش مجدد نیز ارائه می شود.

50 دلار یا بیشتر واریز کنید و از کد پاداش استفاده کنید شانس 70 برای بدست آوردن 70 چرخش در بازی اسلات Lucky Clovers. این مورد دارای تم ایرلندی است و شامل Leprechauns است. این شکاف دارای شش حلقه است و شامل چهار ویژگی خاص از جمله Golden Coin Wilds و چرخش های اضافی است. اگر دوست دارید سعی کنید بردهای خود را چند برابر کنید ، چرخ پول بازی کنید!

READ  MGA Games یک بازی کاملاً جدید یکنوع بازی شبیه لوتو Monster Bingo را منتشر می کند

پول نقد جکپات بلک جک

طرفداران از بلک جک از شنیدن اینکه سایت بازی های آنلاین جکپات 2000 دلاری را برای بازیکنانی که دست خاصی دریافت می کنند ارائه می دهد ، بسیار هیجان زده خواهد شد. از امروز تا 17 اکتبر ، بازیکنان می توانند بازی کنند Perfect Pair ، Blackjack 21 و Double Draw سعی کنید پول نقد پاداش بگیرید

بازیکنانی که بلک جک های مناسب ، یک سوئیت بزرگ 21 یا یک سوئیت کوچک 21 را دریافت می کنند ، یک جایزه جایزه دریافت می کنند. هر یک از این بازی های بلک جک در بخش کازینو در سایت بازی زیر برگه Tangente قرار دارند.

هر دو گزینه تبلیغاتی یک راه عالی برای بازیکنان است تا از بازی های دارای رتبه برتر لذت ببرند و بتوانند پول بیشتری به دست آورند. امروز با مراجعه به Intertops Poker یکی یا هر دو معامله را امتحان کنید.

پوکر اینترتاپ همچنین به خاطر بازی های با کیفیت پوکر معروف است. همزمان با این دو معامله ، سایت همچنین سری SOFT خود را ارائه می دهد. هنوز مسابقات پوکر زیادی باقی مانده است و گزینه ها تا اواخر نوامبر ادامه دارد. رویدادهایی را پیدا کنید که خرید آنها از 30 دلار شروع می شود و در مجموع به 15000 دلار می رسد تقریباً 70،000 دلار در مجموع مبلغ جایزه برای تصرف

به راحتی از بازی بلک جک یا اسلات فاصله بگیرید و با بازی شروع کنید پوکر سریال هر زمان که دوست داشتید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.