پوکر Intertops رویدادهای پوکر آنلاین سری SOFT را اعلام می کند


وقت آن رسیده که در پوکر Intertops پوکر هیجان انگیزتر اقدام کنید. این سایت این هفته اعلام کرد که امروز ، مسابقات پوکر سری SOFT پاییز در حال بازگشت است. 1250 دلار تضمین سوپر استک R & A از 30 سپتامبر برگزار می شود و تا پایان ماه نوامبر ادامه دارد ، زمانی که مسابقات قهرمانی 5،000 دلار تضمین شده برای 28 برنامه ریزی شده است.ث!

تعداد زیادی بازی پوکر آنلاین

بازدیدکنندگان به پوکر اینترتاپ قادر خواهد بود به تعداد زیادی از رویدادها دسترسی داشته باشد ، در مجموع 30 تورنمنت در برنامه دارد. تقریباً 70،000 دلار جایزه ارائه می شود و ضمانت نامه های جایزه از 30 دلار شروع می شود به 15000 دلار برسدبه رویداد بزرگ 15000 دلاری در 7 نوامبر برگزار می شود. خرید رویدادها از پایین ترین قیمت 7 دلار شروع می شود!

مدیر پوکر Intertops گفت که تعداد زیادی بازیکن تفریحی در سایت وجود دارد و بازیکنان sportsbook نیز اغلب برای انجام یک کارت کوچک به اتاق پوکر مراجعه می کنند. با طیف وسیعی از فرایندهای خرید و مسابقات که در سری SOFT ، بازیکنانی که تجربه کمتری دارند به راحتی می توانند برای دریافت جایزه رقابت کنند.

برندگان از هر کدام مسابقات آنلاین پوکر به او بلیط داده می شود مسابقات قهرمانی. به پنج برنده این رویداد ، یک کاپشن مخصوص SOFT Series به عنوان بخشی از جایزه خود ارسال می شود. بازیکنانی که در 15 یا بیشتر رویداد با خرید نقدی شرکت می کنند ، در قرعه کشی کالاهای منحصر به فرد پوکر Intertops شرکت می کنند.

READ  تعهد پیشرفته از IBIA

بازیکنانی که در 10 مسابقه یا بیشتر شرکت کنند پاداش نقدی دریافت می کنند. آستانه 10 رویداد 40 دلار پاداش دریافت می کند. در آستانه 18 رویداد 80 دلار پاداش در نظر گرفته می شود در حالی که هرکسی در همه شرکت می کند 27 رویداد 150 دلار پول نقد پاداش دریافت می کند.

با مراجعه به سری SOFT شرکت کنید پوکر اینترتاپ و انتخاب رویدادها از برنامه مسابقات روزانه.

اسلات از طریق برج Fortuna می چرخد

اگر این آخر هفته خود را در پوکر Intertops دیدید ، مطمئن باشید که تا 3 اکتبر از تخفیف های اضافی پیشنهاد شده استفاده می کنید. بازی Betsoft فقط یک اسلات آنلاین جدید با عنوان معرفی کرد برج فورتونا و سایت بازی آنلاین به بازیکنانی ارائه می دهد که در مجموع 10 چرخش اضافی به بازی واریز می کنند.

این یک راه عالی برای امتحان یک بازی جدید بدون هیچ هزینه ای است در حالی که از مزایای پوکر در Intertops استفاده می کنید. اسلات جدید دارای مکانیک های صعود به برج است و در صورت عدم پیروزی بازیکنان شاهد پیشرفت خواهند بود. بالا رفتن از سطح برج به افزایش ضریب ارائه شده در بازی کمک می کند.

با مراجعه به سایت این آخر هفته ، تمام اقدامات پوکر Intertops را بررسی کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.