پوکر مستر با مایکل ادادو که کاپشن بنفش را به دست آورد به پایان می رسد


12 رویداد مستر پوکر 2021 بالاخره به پایان رسید. در اوایل ، به نظر می رسید که دنیل نگرانو به دلیل مجموع امتیازات جدول امتیازات ، کت بنفش را ادعا می کند. با این حال ، در دو رویداد گذشته ، مایکل آدامو عناوین پشت سر هم را به دست آورد و در نهایت مجموع امتیاز خود را افزایش داد تا برنده جایزه شود.

جزئیات دو رویداد

در طول رویداد شماره 11 ، بازیکنان در یک تورنمنت 50،000 دلاری بدون محدودیت هولدم شرکت کردند. آدامو توانست عمر بیشتر از میدان و مبلغ 680،000 دلار به عنوان جایزه دریافت می کند و امتیازهای خوبی را کسب می کند تا مجموع امتیازات خود را افزایش دهد.

در رویداد شماره 12 ، آدامامو باید مقام اول یا دوم را کسب کند کسب کت بنفش، در صورت برنده شدن چند بازیکن دیگر در این رویداد. استنلی تانگ ، الکس فاکسن ، میکیتا بادزیاکوسکی و نیک پترانژلو همه در تلاش بودند تا به طور بالقوه این کت را به دست آورند.

Addamo موفق شد در این رویداد نیز برنده شود و مقام نخست جدول تابلوی کت بنفش را از آن خود کرد. برای برد ، بازیکن پوکر 50،000 دلار اضافی و البته کاپشن بنفش برنده شد. دومین برد 1.16 میلیون دلار به مجموع کل مسترهای پوکر اضافه کرد. پس از آخرین رویداد ، آدامو به مقامات گفت که فکر نمی کند قبلاً در مسابقات با این وسعت برنده شده باشد.

مجموع امتیازات استادان پوکر 2021

در طول کارشناسی ارشد پوکر، بازیکنان مجموع را بر اساس پایان نقدی در رویدادها به دست می آورند. برای مایکل آدامامو ، دو برد نهایی قرارداد را قطعی کرد و به او امتیاز داد 808 امتیاز در تابلوی امتیازات دوم آمدن بود نیک پترانجلو که 402 امتیاز کسب کرد. او در سه رویداد مختلف مستر پوکر پول نقد دریافت کرد.

READ  Yggdrasil برنامه YG Masters را گسترش می دهد

لو گارزا با 376 امتیاز سوم شد و دنیل نگرانو با 372 امتیاز چهارم شد. نگرینو در یک تورنمنت برنده شد و در مجموع سه بار نقد شد. مقام پنجم به براک ویلسون با 358 امتیاز و رتبه ششم به کریس بروئر با 349 امتیاز تعلق گرفت.

بازی های مستر پوکر 2021 با رقبای سرسختی پر شده بود و تماشای پایین آمدن بازی در مسابقات جالب بود استودیو PokerGO که در لاس وگاس تا ببینیم کدام بازیکنان در نهایت برنده عنوان خواهند شد. بهترین ها از بهترین نمد بودند به امید کسب امتیاز کافی در جدول امتیازات برای ادعای کت بنفش.

در حال حاضر ، PokerGO آماده میزبانی خواهد شد کاسه غلتکی فوق العاده 300000 دلاربه زیاد پوکر بازیکنان از کارشناسی ارشد پوکر باید شرکت کند این رویداد از 27 تا 29 سپتامبر برگزار می شود. تماشای رویدادهای بزرگ خرید همیشه سرگرم کننده است زیرا آنها اقدامات دیوانه کننده و جایزه های شگفت انگیزی را ارائه می دهند. به زودی خواهیم دید که کدام بازیکنان در حال رقابت هستند و چگونه در میز پوکر ظاهر می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.