ویا و اورتون هر دو می توانند شکست بخورند


استون ویلا – لیدز یونایتد
جمعه ، ساعت 20:00
زندگی در BT Sport Box Office

یکی از مهمترین ویژگیهای تاکتیکی مارسلو بیلزا در لیدز ، اضافه بارهایی است که او در بال ایجاد می کند. با استفاده از مالکیت عمودی و حمله به تعداد زیاد ، توپ را به مناطق وسیع منتقل می کند ، سپس لیدز می تواند در هماهنگی کامل حرکت کند تا با سه بازیکن به شکل مثلث تنظیم شود یک دوتایی وارد محوطه جریمه شوید.

در مقابل ولوز ، که پنج دفاع بی رحم او با وجود داشتن 32٪ مالکیت توپ در پیروزی 1-0 دوشنبه شب ، محکم ایستاد ، لیدز در جناح راست بسیار خطرناک بود. لوک آیلینگ برای کشیدن عقب از سمت چپ و عقب از سمت چپ وسط دفاع عقب را کشید ، در حالی که رودریگو پس از آن به آن فضا رها شد ماتئوز کلیچ به عنوان دیواری برای هر دو عمل می کند – مثلث را کامل می کند.

لیدز در اینجا تیز بود ، اما فقط قادر به شکستن گرگها نبود. استون ویلا ، در این زمینه ، بسیار ضعیف تر است ، اول به این دلیل که جک گریلیش در آن جناح به خوبی دفاع نمی کند و دوم به دلیل مت تارگت از نظر موقعیت دفاعی حلقه ضعیف ویلا است. هیچ کس آن فصل ویلا را در این فصل آزمایش نکرده است. لیدز آنها را بیش از حد بار خواهد آورد.

منچستر یونایتد – چلسی
شنبه ، ساعت 17:30
در لیگ برتر Sky Sports زندگی کنید

فرانک لمپارد پس از باخت در بازی های پیاپی لیگ مقابل منچستر یونایتد در فصل گذشته ، به یک تغییر شکل داد شکل گیری 3-4-2-1 برای پیروزی 3-1 در نیمه نهایی جام حذفی در ومبلی. او احتمالاً این تاکتیک را روز شنبه تکرار خواهد کرد ، در حالی که اوله گونار سولسکایر دوباره 3-5-2 را به امید نشستن عمیق و ضد حمله از طریق خط هافبک متخلخل چلسی مستقر خواهد کرد.

READ  بازدیدکنندگان کم ارزش شرط بندی هوشمندانه در برخورد با وزنه های سنگین اروپایی

مطمئناً چلسی چگونه می تواند در انتقال مقابله کند و مانع از شکست سرعتی یونایتد شود ، همانطور که در پیروزی 4-0 در روز افتتاحیه 2019/20 ، این داستان اصلی است – و مارکوس راشفورد و میسون گرینوود ، به عنوان اعتصاب کنندگان شکاف، می تواند پشت سر بگذارد. اما لمپارد اکنون در این بازی های بزرگ باهوش تر است و مانند Solskjaer برای کمک به مدافعان مستعد خطای خود ، میانه بلاک نسبتاً مطمئنی را در اینجا مستقر خواهد کرد.

در نتیجه آنچه مهمتر است باز بودن هر دو خط میانی است که منجر به یک بازی سرگرم کننده می شود. هافبک دو نفره چلسی در یک بازی 3-4-2-1 کاملاً روشن است و اگر پرتغالی در فرم باشد ، برای پیگیری برونو فرناندس تلاش خواهد کرد ، در حالی که با اطمینان نمی توان به یونایتد اعتماد کرد تا با مهاجمان داخلی Mason Mount و کای هاورتز همانطور که به جیب های فضا می ریزند.

ساوتهمپتون – اورتون
یکشنبه ، ساعت 14:00
در لیگ برتر Sky Sports زندگی کنید

هیچ کس موفق نشده است اورتون را تحت فشار مداوم در این فصل قرار دهد ، اما لیورپول به اندازه کافی تلاش کرد تا نشان دهد نقص هایی در تیم کارلو آنچلوتی وجود دارد که با گذشت زمان ، امید به چالش عنوان قهرمانی را در این فصل از بین خواهد برد. یری مینا و جوردن پیکفورد مستعد خطا هستند و همانطور که لیورپول آخر هفته گذشته به سمت راست حمله کرد ، مشخص شد که نقش ریچاریلیسون در حمایت از دومینیک کالورت لوین اورتون را ترک می کند نور روی آن جناح.

READ  بارسلونا به کیفیت بیشتری نیاز دارد و رحیم استرلینگ مناسب خواهد بود

ریچارلیسون به دلیل این بازی محروم است ، اما احتمالاً جانشین او است الکس ایوبی انتظار می رود نقشی مشابه داشته باشد. رالف هازنهوتل که به ویژه در تمرکز بر نقاط ضعف مخالف مهارت دارد ، احتمالاً این جناح را از طریق استوارت آرمسترانگ هدف قرار خواهد داد. انتقال سریع عمودی ساوتهمپتون می تواند برای اورتون دردسر ساز شود در صورتی که انتظار می رود رهبران لیگ بر توپ مسلط شوند.

با این حال ، مهمتر رابطه بین چ آدامز و دنی اینگس است ، اولی تغذیه دومی در یکی از بهترین همکاری های مهاجم لیگ برتر است. فرم انفجاری آنها باید قادر باشد خطاهای اجباری از مینا و پیکفورد ، به خصوص در لحظاتی که اورتون در نیمه خود توپ را گرفتار می کند در حالی که لوکاس دیگ و سیموس کلمن از قبل برای حمله جلو رفته اند.

Frank-Lampard-Chelsea-CL-1280.jpg

آرسنال – لسترسیتی
یکشنبه ، ساعت 19:15
در گیشه Sky Sports زندگی کنید

برندان راجرز احتمالاً از ترکیب 3-4-3 استفاده خواهد کرد که باعث شد در ژوئیه برابر آرسنال به تساوی 1-1 برسد یا 3-5-2 برای پیروزی 5-2 برابر منچسترسیتی اعزام شود ، و یا به هر ترتیب خاصیت ایجاد می شود سوراخ در هافبک میانی. عدم حضور ویلفرد نیدییدی کاملاً احساس می شود و به بوکایو ساکا یک امتیاز از نقش ترکیبی اش می دهد.

آرسنال ممکن است فاقد یک بازیساز باشد ، اما آنها با تنظیم موقعیت Mikel Arteta در 3-4-3 / 4-3-3 آن را جبران می کنند. ساکا در ماه ژوئیه از موقعیت جناح راست در تساوی 1-1 استثنایی بود ، اگرچه روز یکشنبه به احتمال زیاد در پست دفاع چپ با مجوز پرسه زدن در خط هافبک میانی بازی می کند. دیر رسیدن به اینجا ، و به طور متناوب ، او را بسیار دوست دارد ردیابی دشوار است – به خصوص برای تیمی که هافبک میانی اصلی خود را از دست داده است.

READ  نکات راپید وین - وستهم

آخر هفته گذشته برنده دیررس راس بارکلی برای استون ویلا نگاه اجمالی به این مشکل در حال ظهور بود. او فضای بسیار زیادی بین خطوط دفاعی و خط میانی تیم حریف پیدا کرد و تصور آن آسان است می گوید در چنین فضایی ظاهر می شوید تا سرعت را تعیین کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *