وست بروم و کریستال پالاسوست بروم 3.185/40 v کریستال پالاس 2.668/13؛ قرعه کشی 3.211/5
یکشنبه 6 دسامبر ، ساعت 12:00
در رویداد اصلی Sky Sports زندگی کنید

کیسه WBA سه امتیاز اول است

وست بروم آخر هفته گذشته اولین بازی خود را از بازگشت به لیگ برتر برنده شد و اکنون به دنبال افزودن به امتیازات خود است.

باگی ها پیروزی یک بر صفر در خانه مقابل هم مبارزان را به دست آوردند شفیلد یونایتد، که پس از ده بازی با شش امتیاز آنها را در رده هجدهم قرار می دهد (W1 D3 L6). این واقعا برای وست بروم یک مسابقه برنده بود ، زیرا اگر آنها نتوانند در بازی های خانگی خود مقابل سایر طرف های مبارزه با سقوط پیروز شوند ، دیگر امیدی به بیدار ماندن آنها نخواهد بود.

طی دو بازی بعدی مقابل کریستال پالاس در خانه و سپس نیوکاسل خارج از خانه ، WBA شانس ایجاد موفقیت را دارد. دفاع آنها مطمئناً در هفته های اخیر بهتر شده است. وست بروم در شکست 1-0 مقابل امثال اسپرز و منچستر یونایتد فقط یک گل دریافت کرد ، قبل از این که مقابل شفیلد یونایتد یک کلین شیت کند. این نوعی رکورد دفاعی است که WBA را با احتمال سرقت امتیاز حفظ می کند.

کیران گیبس و جیک لیورمور بعد از آزمایشات مثبت COVID-19 ، هر دو بعد از جداسازی دوباره در دسترس هستند. کانور تاونسند یکی دیگر از مدعیان بازگشت پس از مصدومیت است ، اما سام فیلد هنوز تا جدال فاصله دارد.

قصر هنوز بدون مرد ستاره در تلاش است

READ  Daily Acca: تاتنهام برای بازگشت به راه های پیروزی

کریستال پالاس در پشت دو شکست پی در پی وارد این بازی می شود و علت آن کاملاً آشنا است.

این شروع کاملاً مثبت در فصل برای کریستال پالاس بود ، تیمی که با برتری هیجان انگیز 4-1 مقابل لیدز به استراحت بین المللی رفت. با این حال ، وقتی لیگ برتر به میدان بازگشت ، پالاس خود را بدون ویلفرد زاها یافت که آزمایش COVID-19 مثبت داشت.

در دو بازی بعدی خود مقابل برنلی و نیوکاسل – حریفانی که پالاس انتظار داشت مقابل آنها امتیاز بگیرد – آنها نه تنها در هر دو بازی شکست خوردند ، بلکه موفق به گلزنی هم نشدند. با توجه به اینکه کریستال پالاس در تابستان Eberechi Eze و Michy Batshuayi را به خدمت گرفته است ، آنها امیدوار بودند که دیگر اینقدر به زاها اعتماد نکنند ، اما به نظر می رسد چیز کمی در این زمینه تغییر کرده است.

از این رو هواداران کاخ از یادگیری بازگشت زاها در مقابل وست بروم راحت خواهند شد. وین هنسی ، ناتان فرگوسن و کانر ویکهام همه مصدوم هستند.

برای بازدیدکنندگان ارزش دارد

کریستال پالاس هستند مورد علاقه های شما در 2.668/13، با پیروزی وست بروم در 3.185/40 و قرعه کشی در 3.211/5.

با بازگشت زاها به تیم ، این ارزش می تواند برای بازدیدکنندگان باشد. قبل از بیماری ، پالاس از 8 بازی با زاها در تیم 13 امتیاز کسب کرده بود (W4 D1 L3) ، این امتیازات عمدتا در مقابل تیم های نیمه برتر قرار می گرفت.

Crystal Palace یک قیمت کاملاً بزرگ است که می توانید با احتیاط از آنها پشتیبانی کنید قرعه کشی بدون شرط بازار و هنوز هم شانس به اندازه 1.866/5.

READ  لیگ برتر تربل: توپچی ها دوباره اشتباه می گیرند

بازی کم امتیاز

با دفاع بسیار بهتر وست بروم و داشتن هر دو تیم برای به ثمر رساندن گل ، این بازی مطمئناً بازی ای است که شاهد تعداد کمی گل هستیم. زیر 2.5 گل می تواند ثابت کند که قیمت سخاوتمندانه ای دارد 73/111/8.

اگر به دنبال گلزن هستید ، به نظر می رسد زاها یک انتخاب آشکار است در 3.211/5. او قبل از غیبت اخیرش در هشت بازی لیگ برتر پنج بار دروازه اش را پیدا کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *