وست بروم می تواند زیر نظر بیلیچ هیجان زده شود


وست برومویچ آلبیون پس از دو سال غیبت به لیگ برتر بازگشت و با داشتن این طولانی ترین دوره طلسم مشترک خارج از لیگ برتر از اوایل قرن گذشته ، می توان گفت که آنها یک باشگاه I-I.

اما خنثی ها خوشحال خواهند شد که بدانند وست بروم اسلاون بیلیچ تفاوت بارزی با تکرارهای قبلی دارد و فوتبال مالکیت جذابی را با سریع و پویا جلو سه آنها تلاش می کنند تا در لیگ برتر به این روش بازی کنند.

نورویچ سال گذشته موفق به یادگیری نشد و سقوط کرد ، در حالی که آستون ویلا به موقع متوجه شد ، با کنار گذاشتن روش گسترده خود برای بانک های محافظه کار چهار نفری در هنگام اجرای مجدد پروژه ، از کاهش قیمت جلوگیری کرد. قبلاً نیز بیلیچ این روند را پشت سر گذاشته است و پیش از این تیم وستهام خود را در رده هفتم قرار داده بود به تدریج عقب نشینی کنید رویکرد ضدحمله تری در سالهای بعد دارد.

حالت بازی

خوشبختانه وست بروم پرسنلی را در اختیار دارد کمی عمیق تر بنشینید و به دنبال ضربه زدن به حریفان در استراحت باشید ، حتی اگر آنها در حال تلاش برای اضافه کردن بازیکنان جدید در پنجره نقل و انتقالات هستند ، اما فقط برخی از مهاجمان قرضی را که فصل گذشته آنها را به مقام دوم در مسابقات قهرمانی دعوت کرده است ، برگردانده اند.

با استفاده از ترکیب 4-3-3 که در پایان کار اصلی بود ، بیلیچ امیدوار خواهد بود که بازیکنانش می توانند با انتقال از یک بازی مالکیت به یک بازی ضد حمله کنار بیایند. برای بیدار ماندن ، آنها تقریباً در هر منطقه از زمین به تقویت بزرگ نیاز دارند. واقعاً ساختنی به نظر نمی رسد وست بروم که در ساعت 11/10 پایین بیاید ، یک شرط خوب است.

READ  شروع چسبنده برای تافی ها

نقاط قوت و ضعف

هافبک میانی وست بروم با تمجید از جیک لیورمور با بازی زیبا جعبه به جعبه فصل گذشته ، نقطه مرکزی تاکتیک های مترقی بیلیچ بود. Romaine Sawyers. این محوری دو نفره همه چیز را ارکستر کرد و به جبهه روان مایعات چهار نفر از گرادی دیانگانا ، ماتئوس پریرا ، فیلیپ کرووینوویچ و هال رابسون-کانو تغذیه کرد.

تماشای سه مهاجم پشت مهاجم وقتی پهلوها را در هم می کوبند ، با عبور از عرض از راه دور – یا از روی ضربه ایستگاهی – منبع اصلی گل آنها ، بسیار سرگرم کننده بود. روی نیمکت ، کمیل گروسیکی ، کالوم رابینسون و ریحان تولوچ جوان نوظهور به وست بروم عمق می بخشند. داشتن اینقدر خلاقیت و سرعت در این مناطق همچنین تضمین کرد که وست بروم می تواند از بهترین آنها پیشی بگیرد ، از این رو چرا آنها فقط شکست خوردند هفت بازی از 20 بازی که در آن آنها اول قبول کردند.

Salven BIlic WBA side shot 1280.jpg

اما اگر در لیگ برتر یک گل نزنند ، آنها به وضوح نمی توانند زنده بمانند. دفاع میانی کایل بارتلی و سمی آجایی به پیشرفت نیاز دارد ، در حالی که باگی ها نیز 16 گل از روی دروازه دریافت کرد، یک شماره جنایی در پرواز برتر.

برای وست بروم به همان اندازه مشکل ساز است گلزنی. آنها فصل گذشته 19 گلزن مختلف در چمپیونشیپ داشتند و با چرخش رابسون-کانو و چارلی آستین ، آنها حتی یک بازیکن در 25 گلزن برتر لیگ نداشتند. بیلیچ به شدت به یک مرد برجسته جدید احتیاج دارد.

READ  آنچه آمارها می گویند: مرغ دریایی می تواند گل چلسی را بدزدد

انتقال تجارت

داشتن امنیت دیانگانا ، رابینسون و پریرا با 21 میلیون پوند ترکیبی ، اولویت اصلی بیلیچ گرفتن کرووینوویچ ، چهارمین بازیکنی است که در سال 2019/20 به صورت قرضی در این باشگاه موفق شد. باگیس همچنین سدریک کیپره ، مدافع میانی را از ویگان و دیوید باتون ، دروازه بان از برایتون را به خدمت گرفت ، هرچند هر دو فقط بازیکن تیم خواهند بود.

آنها همچنین به مهاجم نیاز دارند و تاکنون شکار خیلی خوبی پیش نمی رود. بیلیچ علاقه خود را به آلفردو مورلوس از رنجرز حفظ می کند ، در حالی که کارلان گرانت از هادرسفیلد و تروی دینی از واتفورد نیز با یکدیگر ارتباط دارند. واضح است که وست بروم پول زیادی برای خرج کردن ندارد – و به همین دلیل است در میان موارد دلخواه برای پایان در 7/2.

آنچه حامیان انتظار دارند

طرفداران وست بروم به پایین آمدن عادت کرده اند ، اما این بار احساس کمی متفاوت است. خط مقدم جوان و هیجان انگیز آنها عزیمت قابل توجهی از روزهای تونی پولیس یا آلن پاردوی است و بنابراین آنها امیدوار به نبرد قوی در برابر افت و پایان در رده هفدهم.

از همه مهمتر ، آنها به عملکردهای خوب و برخی امیدوار خواهند بود فوتبال خیره کننده گاهی اوقات ، با نمایش کافی که نشان می دهد بیلیچ می تواند در 2221/2021 بدون توجه به وضعیت نهایی آنها در سال جاری ، همچنان به هدایت آنها ادامه دهد. به راحتی می توان هیئت مدیره را وحشت زد و به عقب رفت و برگشت به یک مدیر آتش نشانی مانند سام آلاردایس در زمستان داد. هیچ کس چنین چیزی را نمی خواهد.

مراقب باشید …

READ  به یک زن و شوهر زنبور عسل برای عکس های سوزن برگردید

پریرا خبرساز شد: این بازی ساز 23 ساله برزیلی در مسابقات قهرمانی بسیار هیجان انگیز بود و این تیم امیدهای خود را برای زنده ماندن به عملکرد وی ابراز خواهد کرد. پریرا به احتمال زیاد در این فصل در جناح راست مستقر خواهد شد ، اما با مجوز برای حرکت در زمین ، مردی است که به دیانگانا و – امیدوارم – یک مهاجم جدید غذا بدهد.

یک شروع دلهره آور: وست بروم در سه بازی اول خود به مصاف لسترسیتی (ساعت) ، اورتون (یک) ، و چلسی (ساعت) می رود که به سختی بهترین نوع بازی است. تافی ها خریدهای جدید مهیجی دارند که در آن بازی دوم ، اولین بازی خود را در خانه انجام می دهند و در هر دو بازی مقابل دو بهترین باشگاه کشور قرار دارند. باگی ها باید سعی کنند اگر بعد از سه دور در نقطه صفر قرار گرفتند وحشت نکنند.

بازی های کرانچ هنگام مرگ: اگر آنها بتوانند تا ماه مه در مبارزه با سقوط باقی بمانند ، وست بروم در دو مسابقه هیجان انگیز آخر فصل لیگ برتر درگیر خواهد شد. آنها قبل از پایان در اللند رود مقابل لیدز یونایتد در آخرین بازی خود میزبان وستهام هستند. هر دو می توانند شش امتیازی باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.