واکایاما از گروه Clarivest به عنوان شریک IR نام می برد


در اوایل این هفته ، اعلام شد که گروه Clarivest توافقنامه جدیدی را با استان واکایاما امضا کرده است. هنگامی که صحبت از ساخت یک IR Resort می شود ، این شرکت بهترین انتخاب منطقه بود. برنامه هایی وجود دارد که مکانی را در Wakayama Marina City اضافه کنید. این توافقنامه اولین باری است که یک توافق اساسی برای توسعه IR ایجاد می شود.

جزئیات توافقنامه

با این قرارداد ، توافقنامه اطلاعاتی را تأیید می کند که تأیید می کند گروه Clarivest به عنوان اپراتور ترجیحی برای استان. این شرکت پس از یک فرآیند استخدام آزاد انتخاب شد و یک تجارت خصوصی است که IR را در واکایاما باز می کند.

این قرارداد همچنین مقرراتی را در مورد روش هایی که برای تکمیل شرکت برای تأیید کامل لازم است ، فهرست می کند. این شامل وزیر زمین ، زیرساخت ، حمل و نقل و گردشگری است که چراغ سبز توسعه را نشان می دهد.

جزئیات ذکر شده همچنین شامل موارد زیر است مسئولیت هزینه Clarivest شامل ضمانت عملکرد. تأسیس اپراتور IR همراه با رویه های یکپارچگی نیز تحت پوشش قرار می گیرد. با تصمیم گیری ، نامزد و فرمانداری اکنون روی طرح توسعه منطقه کار خواهند کرد. پس از موافقت طرح ، باید تا اواخر آوریل 2022 به دولت ملی ارسال شود تا مورد بررسی قرار گیرد.

با توجه به استان، برنامه این است که درخواست اصلاح بیشتر پیشنهادات و افزایش برنامه اجرای پروژه را داشته باشیم. واکایاما هدف ایجاد یک طرح همه واکایاما را دارد که مشاغل منطقه را در برنامه عملیات مشارکت می دهد تا اقتصاد محلی و اشتغال بیشتر توسعه یابد.

READ  تحقیق بیشتر شهادت Crown Resorts Limited را می شنود

برنامه ها این است که جلسات توجیهی برگزار شود تا اطلاعاتی در مورد اقامتگاه یکپارچه و همچنین چرایی واکایاما این پروژه را برای ساکنان تبلیغ کند.

در حال حاضر در حال بررسی است

قبل از امضای قرارداد اساسی ، استان واکایاما قبلاً اعلام کرده بود که علاقه مند به همکاری با Clarivest Neem Ventures است. این اعلامیه در ماه ژوئیه پس از کنار کشیدن مدعی دیگری از مسابقه اعلام شد. Suncity Holdings Japan Company Limited پس از ایجاد نگرانی در مورد قیمت نهایی پروژه دیگر علاقه ای نداشت.

در اوایل سال ، Clarivest طرحی را پیشنهاد کرد که در آن تاسیساتی ساخته می شد ژاپن در یک قیمت 4.3 میلیارد دلاربه این تسهیلات شامل هتلی با 2700 اتاق مهمان به همراه یک مرکز بزرگ کنفرانس می شود.

واکایاما کمتر از یک میلیون نفر در استان زندگی می کند و قصد دارد از زمینی در جزیره مصنوعی معروف به مارینا سیتی برای توسعه اقامتگاه کازینو استفاده کند. این قطعه کمی بیش از 50 هکتار مساحت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *