هولدینگ South Shore در معرض خطر از دست دادن بازوی مهندسی قرار دارد


هتل 13 هتل در ماکائو، South Shore Holdings می تواند شرکت مهندسی خود را در آینده نزدیک به دلیل بدهی های جمع شده از دست بدهد. Paul Y. Engineering Group Limited قرار است پس از مشخص شدن تصمیم وام دهنده برای استفاده از حق فروش کل سهام در یک شرکت تابعه اپراتور ، توسط یک وام دهنده به South Shore تسخیر شود.

یکشنبه شب ، اطلاعات مربوط به اقدامات وام دهنده علنی شد. وام دهنده خواستار پرداخت کامل وام های شرکت است. مبلغ وام در مجموع 593 میلیون دلار هنگ کنگ (76.4 میلیون دلار) است.

جزئیات بیشتر

ساحل جنوبی درخواست داد که معاملات در اواخر هفته گذشته متوقف شود و با شروع معاملات ، پرونده ای فاش شد که نامه ای از طرف شرکت ارسال شده است Wise Park Business Limited در 13 مه. در این نامه آمده است که شرکت در حال پایان دادن به ادامه تمدید وام خود است. آنها انتظار داشتند که بازپرداخت کامل مبلغ همراه با سود تا روز بعد انجام شود.

این شرکت نتوانست مبلغ کل وام را پرداخت کند و نامه دوم توسط ویز پارک تا 18 مه ارسال شد. نامه تأیید کرد که از حقوق توافق نامه وام برای تصاحب The 13 (BVI) Limited. این یک شرکت تابعه از است 13 هتل (BVI) محدود

وام دهنده همچنین اظهار داشت که برای فروش سهام 150 میلیون هنگ کنگ (19.3 میلیون دلار) به توافق رسیده است. بودجه حاصل از فروش به سمت بدهی وام می رود ، اما پارک ویز همچنان می خواهد مبلغ کامل وام را بازپرداخت کند یا اقدامات قانونی علیه South Shore انجام خواهد شد.

READ  اوریکس چشم به راه بازار آنلاین بازی های آلمان است

از دست دادن شرکت مهندسی

گروه مهندسی متعلق به این شرکت مرتبط است 13 (BVI) محدود. طبق گفته South Shore ، احتمالاً گروه مهندسی دیگر زیرمجموعه شرکت نخواهد بود.

وامی که بخشی از این موضوع است مربوط به هزینه های توسعه و افتتاح هتل 13 است. این شرکت در اواخر سال 2016 با Evo PE Opportunities وام را دریافت کرد. سپس به منتقل شد پارک ویز تا سال 2018.

موضوع مربوط به پرداخت وام و ضرر و زیان احتمالی شرکت مهندسی فقط چند روز پس از آن رخ داد که South Shore فاش کرد انتظار دارد کسری بیش از 122 میلیون دلار برای بازه زمانی 12 ماهه منتهی به مارس باشد.

معاملات سهام به دلیل انتشار معلول نتایج مالی سالانه به حالت تعلیق درآمد. کمبود بهتر از ضرر 131.3 میلیون دلار در بازه زمانی 12 ماهه قبلی ، اما هنوز هم ضربه بزرگی برای این شرکت بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *