هاوارتز برای الهام بخشیدن به گل در برابر لیورپول


شکل گیری ترکیبی آرتتا برای غلبه بر وستهم

آرسنال – وستهام
شنبه ، ساعت 20:00
در لیگ برتر Sky Sports زندگی کنید

وستهام در امارات بسیار عمیق خواهد نشست و نگاه می کند جذب فشار برای 90 دقیقه ، روی ضد حمله آرسنال از طریق چند حرکت خاص ، دقیقاً مانند آخرین دیدار خود ، شکست 1-0 در ماه مارس ،. جارد بوون و پابلو فورنالز به طور مرتب در وسط پارک با هم ترکیب شدند و مایکل آنتونیو را به کانال ها رها کردند. انتظار می رود تنظیم مشابهی در روز شنبه انجام شود.

با این حال ، آرسنال این روزها روان و پویاتر است و در یک ترکیب جدید ترکیبی 3-4-3 / 4-3-3 باید بتواند وستهام را به بیرون کشیدن از پوسته دفاعی خود اشتباه دهد. آرتتا آخر هفته گذشته با استفاده از نوآوری کریس وایلدر به عنوان الگو ، کایران تیرنی را به عنوان مدافع میانی چپ بازی کرد مجوز همپوشانی. او مرتباً به سمت چپ می دوید ، و آینسلی میتلند-نیلز ، مدافع جناحی خود را به میانه میدان فرو می برد تا تغییر شکل را به 4-3-3 تبدیل کند.

این تغییر ، همراه با پیر امریک اوبامیانگ دیر رسیدن از سمت چپ و ویلیان با اجرای مورب مورب در زمین بازی ، فولام را در روز آغازین از هم گسیخت. وستهام دفاع دفاعی تری نسبت به تیم اسکات پارکر خواهد داشت ، اما با مورب های حمله ویلیان به سمت آرسنال که تازه گیج شده است ، میزبان به اندازه کافی برای شکست دادن حریفان خود خواهد بود.

Hasenhuttl فشار می دهد تا Spurs سنگین خارج شود

READ  قرمزهای لجام گسیخته آماده برای خراشیدن سرخابی های ناچیز هستند

ساوتهمپتون – تاتنهام
یکشنبه ، ساعت 12:00
در BT Sport 1 زندگی کنید

تاتنهام آخر هفته گذشته در برابر اورتون سخت و ناخوشایند بود ، این امر عمدتا به دلیل قدیمی بودن روش های تاکتیکی ژوزه مورینیو بود. او نمی خواهد تیمش توپ را فشار دهد ، در عوض اعتقاد دارد که محافظه کارانه فضای نیمه اسپرز را محدود می کند و انتظار دارد بازیکنانش ضد حمله کنند ابتکار، به جای آموزش حرکت های مجموعه.

هنگام بازی در یک سمت کاملاً پرانرژی ، اجازه دادن به آنها برای داشتن توپ خسته می شود و اعتماد به نفس شروع به سر خوردن می کند – منجر به فقر تخیل هنگام تلاش برای مقابله می شود. این همان اتفاقی بود که در نیمه دوم ناخوشایند مقابل اورتون به دنبال 45 دقیقه ابتدایی رخ داد که در آن جیمز رودریگز آنها را به زمین انداخت. ساوتهمپتون ممکن است در سبکی کاملا متفاوت از تیم کارلو آنچلوتی بازی کند ، اما آنها به همان اندازه پرانرژی و سازمان یافته هستند.

چربی مورینیو در train.jpg

مطبوعات هدفمند رالف هازنهوتل در انفجارهای انفجاری کار می کنند ، و به طور معمول حملات ضد فشار دقیق در قالب معاصران آلمانی خود دنبال می شود. پیش بینی آسان است اسپرز تنبل به خصوص توسط هری وینکس قادر به کنار آمدن با اجسادی که به جلو پرواز می کنند ، گرفتار شد.

هاورتز و ورنر برای ایجاد قتل عام از پایان به پایان

چلسی – لیورپول
یکشنبه ، ساعت 16:30
در لیگ برتر Sky Sports زندگی کنید

چلسی باید در برابر وسوسه مقاومت در برابر این مسئله مانند یک شکست 5-3 در آنفیلد در ماه ژوئیه یا مثل شکست 4-3 لیدز یونایتد در آخر هفته گذشته مقاومت کند ، مهمترین دلیل آن این نیست که فرانک لمپارد برای دفاع از ضد حملات همچنان به مبارزه ادامه می دهد. تیم او بارها و بارها در استراحت گرفتار شده اند زیرا بازیکنانش گسترش یافتن انتشار یافتن با ترک مالکیت ، ترک شکاف در میانه میدان.

READ  نکات لیگ برتر | پیش نمایش فصل 2021-22

و اگرچه چلسی در هنگام بازی در کنار “Big Six” با نشستن عمیق تر ، سخت تر است کای هاورتز و تیمو ورنر احتمالاً به این معنی است که حتی اگر مدیر آنها احتیاط را اعلام کند ، نمی توانند از یک بازی پایان به پایان جلوگیری کنند. در مقابل برایتون ، دو خرید جدید آنها اغلب روی شانه آخرین مدافع اجرا می شد و با توپ های بلند به جلو تغذیه می شد.

خط دفاعی بسیار بالای لیورپول خط میانی خط چلسی را تأمین می کند مقاومت ناپذیر گزینه های پشت سر ، با احتمال زیاد هاورتز و ورنر می توانند در خلا های ترکنت الکساندر-آرنولد و اندرو رابرتسون قدم بزنند. این باید چلسی را به جلو بکشاند ، در عوض لیورپول اجازه می دهد تا از راه دیگر عقب نشینی کند. یک بازی پر امتیاز دیگر نیز محتمل است.

پیشخوان های تراوره برای محکوم کردن دوباره شهر

Wolves v Man City
دوشنبه ، ساعت 20:00
در لیگ برتر Sky Sports زندگی کنید

نونو اسپریتو سانتو از 5 دیدار خود با پپ گواردیولا و تیم گرگهای خود فقط یک بار را از دست داده است دو برابر کرد فصل گذشته بیش از من سیتی در لیگ ، با پیروزی 3-2 در مولیناو و 2-0 در اتحاد. این نتیجه اخیر ، هر آنچه در تاکتیک های من سیتی در فصل گذشته اشتباه بود را برجسته کرد و پس از یک تابستان نسبتاً ناامیدکننده ، قابل قبول است که آنها یک بار دیگر توسط ولوز گیر خواهند افتاد.

گرگ ها کمتر از 5 بار پشت خط دفاع من سیتی قرار گرفتند و تک به تک شدند ، در حالی که دو گل مستقیم به گل های آداما ترائوره ​​منجر شد. و در حالی که گواردیولا خواهد داشت ایمری لاپورت او برای تقویت دفاع میانی در دسترس است ، او هنوز باید Fernandinho یا Nicolas Otamendi را در سمت راست قرار دهد (Nathan Ake ، به عنوان یک فوتر چپ ، به احتمال زیاد پشتیبان Laporte است).

READ  نکات برایتون مقابل اورتون - شکست دادن مرغ های دریایی در خانه سخت است

این به معنی شادی ضد حمله برای Traore و رائول جیمنز، با پاداش اضافه شده به فرم دانیل پودنس کمک می کند. نونو می داند که چطور باید عمیق بنشیند و مای سیتی را ناامید کند و دقیقاً می داند چه موقع باید وقت استراحت را بدست آورد. این می تواند یک نتیجه مخرب دیگر برای گواردیولا باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.