نکات Sheff Utd v Man UtdSheff Utd v Man Utd
پنجشنبه ، ساعت 20:00
Amazon Prime Video

هیچ احساسی برای کاهش تیغه های بلانت وجود ندارد

شروع کند اکنون تبدیل به یک شده است هشدار دهنده برای شفیلد یونایتد.

پس از 12 بازی در فصل گذشته ، آنها 17 امتیاز داشتند. بعد از دوازده مسابقه که این بار دارند فقط یکی.

این شش امتیاز با وست بروم که در رده دوم قرار دارد فاصله دارد و آنها را به یکی از تنها 4 تیم تاریخ فوتبال لیگ انگلیس تبدیل می کند که پس از 12 بازی در یک فصل یک امتیاز یا کمتر دارند. به طور تصادفی ، یکی دیگر از آنها منچستر یونایتد است ، گرچه این مسئله در سال 1930/31 برمی گشت.

مشکل بارز تیغه های تیز این است عدم اهداف. آنها فقط 5 مورد را مدیریت کرده اند و فقط دو مورد از آنها در Bramall Lane آمده اند.

قرارداد 23.5 میلیون پوندی Rhian Brewster هنوز پاداشی دریافت نکرده است و او هنوز پس از هشت حضور به عنوان بازیکن اصلی یا شروع کننده ، هنوز از مرز خارج نشده است.

رئیس کریس وایلدر آن را حمل می کند نگاه کمی خالی از سکنه و اکنون آنها در برابر تیمی قرار دارند که بهترین رکورد خارج از خانه در لیگ برتر را دارند.

متحد 100٪ در جاده

با وجود تمام تناقضات دیوانه کننده منچستریونایتد ، آنها بسیار زیاد هستند جانوری قابل پیش بینی در جاده

پنج شروع خارج از خانه پنج پیروزی به همراه داشته است اما این کار به روش تسخیرکننده انجام نشده است. شیاطین سرخ در هر یک از مسابقات پیش از این خود را پشت سر گذاشته اند به عقب زدن بردن پیروزی.

READ  Rangnick برای شروع سلطنت با پیروزی خانگی

که می تواند به هر دو روش پیچیده شود. این انعطاف پذیری و قدرت را نشان می دهد تا مسابقات را که اشتباه پیش می روند تغییر دهید. اما چرا آنها مرتباً خود را در آن موقعیت می یابند؟

هرچند که همه از آنها بالاتر می روند ، افراد اوله گونار سولسکایر بسیار با هم ارتباط دارند. در واقع ، شرایطی وجود دارد که اگر ما به آنها سه امتیاز بازی بدهیم ، اگر یونایتد برای اولین بار در این هفته بازی می کرد ، می توانستند بالای جدول صعود کنند.

جای تعجب نیست که نظر در مورد اعتبارنامه Solskjaer در نوسان است هر دو هفته.

قابل توجه ، در فصل گذشته اشاره ای به منچستریونایتد فعلی در این دیدار وجود داشت. تیم میهمان بعد از 72 دقیقه با نتیجه 2-0 صعود کرد اما پس از سه گل در هفت دقیقه با سر و صدا به نتیجه 3-2 رسید.

با این حال ، به همین مناسبت ، اولی مک برنی با یک سطح از لحظه آخر ظاهر شد تا اطمینان حاصل کند 3-3 مساوی.

با وجود تمام شکایات مربوط به نقاط ضعف بازی منچستریونایتد ، نکته اصلی این است که آنها شکایت کرده اند در نه بازی خارج از خانه خود پیروز شدند در پرواز برتر. این فقط یک رکورد کمتر است.

مقایسه کنید با لیورپول ، که در سفرهای خود در این فصل فقط با یک برد از هر شش پیروزی را از دست می دهد.

پس تعجبی ندارد که ببینید من یونایتد نقل شده فقط 1.51/2. این 7.413/2 که شفیلد یونایتد در حالی که اولین پیروزی خود را در این مبارزات انتخاباتی مشکل دارند قرعه کشی است 4.94/1.

منچستریونایتد نیز گلزنی کرده است حداقل دو بار در نه مسابقه جاده ای گذشته و گسترش آن به دو رقم ، مطمئناً امتیازات را تضمین می کند.

READ  نکات فوتبال یکشنبه - در دوکور غذا بخورید

این تعداد منچستر یونایتد تنها دلیل این امر است بیش از 2.5 گل مورد علاقه بودن در اینجا 1.835/4.

این تعداد گل از هر بازی خارج از خانه منچستر یونایتد است: 5 ، 4 ، 5 ، 4 ، 3 ، 3 ، 5 ، 3 ، 5 ، 3. بله ، در همه کامپیوترها ، Overs وارد زمین شده است همه 10 مسابقه.

و با این حال ، از دیدگاه شفیلد یونایتد به آن بپردازید و Under 2.5 فرود آمده بود پنج بار از پنج قبل از اینکه جیمی وردی در آخرین بار یک برنده آخرین لحظه برای لستر به ثمر برساند.

زیر 2.5 گل است 2.1211/10.

اگر گرایش بیشتری به Overs داشته باشید ، آیا واقعاً میزبان ها می توانند به جمع بندی کمک کنند؟

کسانی که فکر می کنند می توانند گزینه دیگری داشته باشند – پشت سر گذاشتن منچستر یونایتد برنده است و هر دو تیم به گل می رسند در 3.211/5.

این کاملا جهشی نسبت به قیمت پایه برنده است.

اما فکر دیگر من در اینجا – و آن چیزی که نمی توانم آن را لرزاندم – این است که برخی چیزهای عجیب با تیم های بزرگ در انگلیس و اروپا اتفاق می افتد.

آیا اجرای بی وقفه بازی های لیگ قهرمانان آسیبی به بار آورده است؟

از آنجا که فولام 1 لیورپول 1 و من سیتی 1 وست بروم 1 در میان دیگران پیشنهاد می کنند که چیزی در جریان است.

مطمئناً روند کافی وجود دارد که من را مجبور به شرط بندی می کند قرعه کشی در 4.94/1 و همچنین در یک 1-1 امتیاز درست در 109/1.

هنگام تعمق بسیار ساده است که کجا باید ابتدا آن را جستجو کرد همان بازی چند.

READ  Daily Acca: MNF برای سرگرمی به عنوان بخشی از این سه برابر 13/2

برونو فرناندس در 12 بازی خارج از خانه خود در لیگ برتر 11 گل به ثمر رسانده است و همیشه احتمال دارد یک پنالتی به ثمر برساند. منچستریونایتد تعداد زیادی از آنها را برنده است.

فرناندس در یک تساوی گلزنی می کند سنگین 16.29 است. این هم ارزش رفتن دارد.

Opta Stat

از زمان پیروزی در اولین دیدار خود در لیگ برتر مقابل منچستریونایتد در روز افتتاحیه این رقابت ها در سال 1992 ، شفیلد یونایتد در هفت بازی اخیر خود مقابل شیاطین سرخ (D1 L6) بدون پیروزی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.