نکات Crystal Palace v Leeds


کریستال پالاس v لیدز
شنبه 7 نوامبر ، ساعت 15:00
در گیشه BT Sports زندگی کنید

کاخ منفی برای شکستن سخت است

کریستال پالاس در تابستان در سقوط آزاد بود ، قبل از تساوی در بازی آخر خود فصل گذشته را با هفت شکست متوالی به پایان رساند ، اما آنها این فصل را به زیبایی آغاز کردند و در آخر هفته افتتاحیه 1-0 از ساوتهمپتون گذشتند و قبل از شکست 3-1 منچستریونایتد در اولدترافورد .

عقاب ها لکنت زبان داشته اند با این وجود ، پس از شکست پشت سر هم مقابل اورتون در خانه (1-2) و چلسی در خارج از خانه (0-4) ، در لیگ برتر فقط یک پیروزی را در پنج بازی بعدی خود در لیگ برتر کسب کرد.

یک تساوی در خانه برایتون که آنها واقعاً لیاقت آن را نداشتند ، تعقیب شد و آخر هفته گذشته آنها دوباره با نتیجه 2-0 در Wolves مورد ضرب و شتم قرار گرفتند. لوکا میلیوویویچ در دقیقه 86 قرمز را دید.

مدیر کاخ ، روی هاجسون ، احساس کرد که اخراج بازیکنان سخت است ، پس از آن درخواست تجدید نظر شد اما فایده ای نداشت و او روز شنبه یک گل بزرگ برای تیم میزبان خواهد بود.

Palace یک ساعت سخت است. آنها بسیار تدافعی هستند ، اغلب به دنبال گلزنی در وقت استراحت هستند ، اما اگر موفق به گلزنی اول شوند ، در تعطیلی مغازه عالی هستند همانطور که در آخرین بازی خانگی خود نشان دادند …

بعد از اینکه دقیقه 19 تصمیم ضعیف پنالتی به نتیجه رسید ، ویلفرد زاها در مقابل برایتون به درستی تبدیل به گل کرد ، آنها در دقیقه 90 بازی را پشت سر گذاشتند که الکسیس مک آلیستر گل تساوی را به ثمر رساند اما آنچه من را تحت تأثیر قرار داد ، منفی نشان داده شده پس از آن بود.

لوئیس دانک از تیم برایتون بعد از یک چالش بی پروا در زمان مصدومیت از زمین مسابقه اخراج شد تا مهمان به 10 نفر برسد اما وقتی توپ از بازی تمام شد و به هاجسون در خط حمله رسید ، او تلاشی نکرد تا بازی را به بازی برگرداند. تا توپ را نگه دارید تا چند ثانیه دیگر تلف شود. آیا این عملکرد مدیری است که تیمش در خانه به تیم زیر جدول خود در جدول نزدیک می شود و این تعداد ده نفره است؟

مرغ های دریایی بیش از یک امتیاز در پارک Selhurst سزاوار بودند آن روز اما آنها متعاقباً در خانه وست بروم به تساوی کشیده اند و در خانه اسپرز شکست خورده اند ، بنابراین فرم خیلی زیاد نیست.

پسران بیلسا در جستجوی سومین برد متوالی خارج از خانه هستند

لیدز در لیگ برتر شروع جذابی داشته و با سه پیروزی ، سه شکست و یک تساوی ، رکورد و تعداد امتیازات مشابه پالاس را دارد.

مارسلو بیلسا فریاد 1280.jpg

آنها یک بازی غلتکی مقابل لیورپول 4-3 شکست خورد در آخر هفته افتتاحیه خارج از خانه قبل از شکست فولام در یک مسابقه به همان اندازه دیوانه وار یک هفته بعد با همان امتیاز اما عملکردهای پیش پا افتاده تری به دنبال داشت. سرخپوشان پیش از شکست 1-0 توسط وولف ، شفیلد یونایتد را در خارج از خانه شکست دادند و در خانه منچسترسیتی به تساوی یک بر یک رسیدند.

آ هت تریک پاتریک بامفورد دید که آنها استون ویلا را در خارج از خانه با نتیجه 3 بر صفر شکست دادند اما آخر هفته گذشته وقتی لستر سیتی با برتری 4-1 در الند رود ، با وجود لذت بردن از طلسم مالکیت طولانی مدت لستر سیتی ، با یک دست انداز به زمین بازگشت.

شکست مقابل وولز و لستر اولین باخت پشت سر هم در خانه بود مارسلو بیلسا اما این یک داستان متفاوت در جاده است و لیدز به دنبال سومین برد خارج از خانه خود در لیگ برتر است.

رودریگو که از نظر آزمایش COVID مثبت است و همچنین هافبک با نفوذ کالوین فیلیپس (مصدومیت شانه) سفیدپوشان بدون جذب تابستان به میدان خواهند رفت اما روز مهلت جذب رافینیا می تواند ظاهر شود.

به زودی به قرن ناخواسته می رسید

شانس بیش از 2/1 در مورد میزبان در نگاه اول جذاب به نظر می رسد اما عقاب ها به زاها که 5 گل در لیگ برتر این فصل هفت امتیاز ارزش دارد ، بسیار اعتماد دارند ، بنابراین اگر او بدرخشد آنها در مشکل است ، و سابقه آنها در Selhurst Park بسیار زیاد نیست.

پالاس ترم گذشته در خانه 8 از 19 بازی را از دست داد و آنها فقط سه امتیاز بیشتر در پارک Selhurst گرفتند. این با توجه به سبک بازی آنها منطقی است و روند جدیدی نیست. حدود 49٪ از باخت های تمام وقت Palace در لیگ برتر (99 از 201) در خانه رقم خورده است و این بالاترین نسبت در مسابقات است. شکست روز شنبه در برابر لیدز قرن ناخوشایند اما ناگزیر خواهد بود.

اگرچه به نظر می رسد این یک بازی فشرده روی کاغذ است ، اما تساوی جذابیت کمی دارد 3.55/2. در این فصل فقط 19 درصد از بازی های لیگ برتر با بن بست به پایان رسیده و شانس حدود 6/4 درمورد بازدیدکنندگان راهی برای خرید در بازار کامل است.

ZahaPalace1280.jpg

اگرچه سرخپوشان در حال حاضر فقط با اختلاف گل از کاخ پیشی می گیرند ، اما لباس های بسیار بهتری هستند ، همانطور که برخی از بازارهای لیگ برتر نشان می دهد. به عنوان مثال ، آخرین قیمت در لیدز با همسان است 10 بازار برتر بود 38/28/11. برای کاخ بود 9.89/1. و عقاب ها که در پایین ترین سطح همسان شده اند 2.25/6 در بازار سقوط، در حال تجارت هستند 5.85/1 برای افت ، در حالی که آخرین قیمت در لیدز در آن برابر بود آن بازار 15.5 بود. در حال حاضر ممکن است آنها در جدول کنار هم نشسته باشند اما در مسیرهای مختلفی قرار دارند و جدایی می تواند از روز شنبه با پیروزی خارج از خانه آغاز شود. شانس بیش از 2.54/6 در مورد لیدز مطمئنا وسوسه انگیز است اما ارزش بهتری در بازارهای جانبی وجود دارد …

بازارهای جانبی ارزش را ارائه می دهند

اگرچه هر دو تیم در دو مسابقه از سه مسابقه ای که در این فصل در پارک سلهورست برگزار شد ، گلزنی کرده اند هر دو تیم فصل گذشته فقط در 37٪ از بازیهای خانگی کریستال پالاس موفق به کسب نتیجه شدند و اهداف واقعاً کمیاب بودند. در 19 مسابقه ای که در آنجا برگزار شد ، سه گل فقط دو بار به ثمر رسید و فقط یک بار بیش از سه گل زده بود.

ما تاکنون یک کیف کاملاً مخلوط از لیدز در لیگ برتر دیده ایم. تنها در دو بازی اول آنها 14 گل به ثمر رسید و حملات دیرهنگام لستر در این دیدار آخر هفته گذشته 5 گل به ثمر رساند ، اما آنها همچنین در یک یا یک صفر درگیر شده اند و آنها با سیتی به تساوی یک بر یک رسیدند. و این سه نتیجه مطابقت بیشتری با عملکرد آنها در مسابقات قهرمانی فصل گذشته دارد.

فقط 35٪ از مسابقات لیدز در فصل گذشته سه گل یا بیشتر به ثمر رسانده است و تحت در بازار بیش از / کمتر از 2.5 هدف اینجا به نظر می رسد ارزش دیدن دارد 1.911/10 با توجه به این آمار و این واقعیت که در 12 بازی اخیر لیگ برتر در Selhurst Park کمتر از سه گل زده است.

هر دو تیم در 54٪ از کل مسابقات لیگ برتر تاکنون در این فصل گلزنی کرده اند و این 3٪ بیشتر از میانگین فصل گذشته است. احتمالاً با توجه به قدرت آن چهره ها ، بله در بازار هر دو تیم امتیازدهی شانس دارد، اما اگر به این دو تیم جدا نگاه کنیم. یک استدلال قوی به نفع نه در تضاد ظاهر می شود.

در این فصل تاکنون ، هر دو تیم در چهار بازی از هفت بازی پالاس و در چهار بازی از هفت بازی لیدز ، تورنت را پیدا کرده اند و فصل گذشته نیز رکورد یکسانی داشتند. هر دو تیم فقط در 37٪ از کل مسابقات شامل این دو گل به ثمر رسانده اند. این به اندازه کافی پایین است تا توجه من را در بازی ای جلب کند که به نظر می رسد تنگ و هرجای شمال است 2.111/10 برای هیچ بسیار منصفانه به نظر می رسد.

READ  احتمال دارد که پول خود را (تقریبا) پنج برابر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *