نکات چلسی و ویارئال – آبی ها در دیداری سرگرم کننده قهرمان سوپرجام یوفا خواهند شد

چلسی 1.795/4 v ویارئال 4.94/1؛ قرعه کشی 3.613/5
چهارشنبه 11 مرداد ، ساعت 20:00
پخش زنده در BT Sport 1

چلسی می تواند با لوکاکو به سطح دیگری برود

اولین بازی رقابتی فصل چلسی به آنها فرصتی فوری برای قهرمانی می دهد ، زیرا آنها برای دیدار با ویارئال آماده می شوند. سوپرجام یوفا در روز چهارشنبه

این یک جام است که چلسی از سال 1998 ، هنگامی که آن را شکست داد ، آن را کسب نکرده است رئال مادرید 1-0 از آن زمان آنها در سه مورد برای سوپرجام رقابت کردند که در سال 2012 به اتلتیکو مادرید ، بایرن مونیخ در 2013 و لیورپول در سال 2019 باختند.

در این شرایط ، چلسی بسیار مورد علاقه است و انتظار می رود که برنده شود. آنها پیش فصل موفقیت آمیزی را پشت سر گذاشتند و دو تیم بورنموث و آرسنال را با نتیجه 2-1 شکست دادند و 2-2 مساوی کردند. اسپرز، در مسابقه ای که آنها کاملاً بر آن مسلط بودند ، قبل از تعویض های نیمه دوم.

در زمان نگارش این خبر ، باشگاه هیچ خرید عمده ای انجام نداده است ، اما در حال حاضر در مذاکرات برای جذب آنها به سر می برد روملو لوکاکو بازگشت به استمفورد بریج فصل گذشته چلسی اغلب فاقد برتری بود و موقعیت ها را به طور مرتب از دست می داد ، بنابراین به دست آوردن توانایی کامل لوکاکو باید آنها را به سطح دیگری برساند.

ویارئال بازیگران ستاره را حفظ کرده است

READ  پیش بینی کننده صحیح امتیاز لیگ برتر با اینفوگول: نکاتی برای هر مسابقه GW3

مال اونایی امری فصل اول هدایت ویارئال موفقیت بزرگی بود ، زیرا این باشگاه قهرمان لیگ اروپا شد.

در داخل کشور ، ویارئال در لالیگا هفتم شد ، بنابراین قهرمانی در لیگ اروپا واقعاً از نظر این فصل دگرگون کننده بود. باشگاه وارد خواهد شد لیگ قهرمانان مرحله گروهی ، که البته باعث می شود هم بازیکنان جدید جذب شوند و هم ستاره های موجود حفظ شوند.

تا کنون باشگاه اسپانیایی در بازار نقل و انتقالات نسبتاً ساکت بوده است. خوان فویث پس از دوران قرضی موفقیت آمیز وی در فصل گذشته و خرید ویارئال ، مدافع آیسا ماندی با انتقال رایگان از رئال بتیس ، بند بازخرید اعمال شده است. شاید مهمتر از همه ، آنها توانسته اند به بهترین بازیکنان خود بچسبند.

جرارد مورنو از زمان پیوستن به باشگاه در سال 2018 موفقیت بزرگی بوده است و در شرایط عادی ، 30 گل او در 46 بازی فصل گذشته ، توجه باشگاه های ثروتمند را به خود جلب می کرد. محدودیت های مالی که بسیاری از باشگاه ها با آن دست و پنجه نرم می کنند ، ممکن است به نفع ویارئال عمل کند.

نتایج انگلیسی Villarrea نشان می دهد که چلسی ارزش دارد

چلسی هستند 1.795/4 موارد دلخواه، با قرعه کشی در 4.67/2 و برد ویارئال در 4.94/1به

به نظر می رسد قیمت خوبی برای پیروزی چلسی است. ویارئال در بازیهای تدارکاتی 6 بازی دوستانه انجام داده و در هیچ یک از آنها پیروز نشده است (D3 L3).

دو بازی اخیر آنها در انگلستان بوده است ، برای آماده سازی سوپرجام در پارک ویندزور ، بلفاست. ویارئال هفته گذشته 3-2 مقابل لستر شکست خورد و سپس شنبه با لیدز به تساوی 2-2 دست یافت. نتایج نشان می دهد که چلسی از کیفیت بالایی در روز چهارشنبه برخوردار خواهد بود.

READ  پیش نمایش لیگ برتر | پیش نمایش آرسنال »Betfair. وبلاگ

اهداف در بازیهای دوستانه جریان داشته است

وقتی چلسی فصل گذشته هدایت توماس را بر عهده گرفت ، چلسی از نظر دفاعی درخشان بود اما در سه بازی دوستانه خود نتوانست دروازه خود را بسته نگه دارد.

در پنج بازی از 6 بازی دوستانه ویارئال ، هر دو تیم موفق به گلزنی و حداقل سه گل شده اند. بنابراین باید دلیل آن را بپرسید بیش از 2.5 گل خارجی در است 2.1211/10، به خصوص که در هر سه بازی چلسی به زمین رسیده است.

هر دو تیم گل بزنند است 2.021/1به اگر شانس بیشتری برای پیروزی چلسی می خواهید در نظر بگیرید آن را با بیش از 2.5 گل ترکیب کنید در 3.185/40، یا با گلزنی هر دو تیم در 4.25/16به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.