نکات منچستریونایتد مقابل استون ویلا: سولشایر منتقدان را ساکت می کند

بررسی سولسشر همچنان ادامه دارد

آنها خروج جام کارابائو در بازی مقابل وستهام دوباره چاقوهایی برای اوله گونار سولشایر به کار برد که در این صورت پس از هر نتیجه بد یک روال خسته کننده برای گردآوری سرمربی یونایتد است. بله ، جام کارابائو یک فرصت خوب برای نقره بود ، اما با تیمی که در اختیار دارد باید بالاتر هدف بگیرد.

و تیپ #OleOut اگر پیروزی مقابل ویلا منچستریونایتد را به بالای جدول بفرستد ، مجبور است در مورد چیز دیگری توییت کند ، که در صورت شکست چلسی در پیروزی زودهنگام دیگر منچسترسیتی رخ نخواهد داد.

یونایتد دقیقاً حتی با این روند هم روبرو نشده است کریستیانو رونالدو در سه بازی 4 گل به ثمر رساند ، اما باز هم زیر نظر سولشایر راهی برای پیروزی پیدا کرده است – با برنده 8 دقیقه ای در ولوز و برنده دقیقه 89 در وستهام با کسب شش امتیازی که احتمالاً شایسته آن نبودند.

آنها در دو بازی لیگ خود در اولدترافورد 5-1 و 4-1 پیروز شده اند و اکنون با یک تیم ویلا روبرو هستند که در 17 دیدار گذشته لیگ شکست نخورده است -14 برد از آنها – با 18 برد از 21 دیدار اخیر خود در لیگ در خانه.

سولشایر در روز شنبه اطمینان خواهد داشت که شبهه داران را ساکت می کند – حتی اگر فقط برای یک بازی دیگر.

اسمیت ویلا نیاز به جرقه روز دور دارد

چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود داشت پیروزی 3-0 استون ویلا مقابل اورتون پس از شکست 3 بر صفر خود مقابل چلسی ، و این نشان می دهد که تیم اسمیت ناسازگار تا اینجای فصل پیش رفته است.

READ  نکات منچستر یونایتد و لیدز یونایتد

آنها کرده اند در دو شکست خارج از خانه سه بار سه گل دریافت کرد اما در خانه با دو برد و یک تساوی با دو کلین شیت شکست نخورده است.

همانطور که سابقه آنها در مورد یک برد در 45 بازی اخیرشان در لیگ برتر مقابل منچستریونایتد (D11 L33) – هیچ تیمی در این رقابت ها بیشتر از یونایتد در برابر ویا در بازی های خود پیروز نشده است.

آنها در دیدار مقابل اورتون پر جنب و جوش ، مستقیم و پر سرعت به نظر می رسیدند و باید با کمی فرصت هایی که در روز شنبه به دست آوردند ، بالینی باشند. آنها در چهار بازی از پنج بازی اخیر خود در اولدترافورد موفق به گلزنی شده اند. فقط دور نگه داشتن آنها در انتهای دیگر این مشکل بزرگ بوده است.

آیا ویا می تواند بهترین گلزنان را در خانه نگه دارد؟

می توانید عظیم دریافت کنید 8.88/1 در مبادلات پیروزی ویلا در اولدترافورد ، با اعتماد به نفس زیادی در برد خانگی در 1.584/7به قرعه کشی قیمت بالایی دارد 5.32/9به

ویلا به خوبی توانایی دارد ، فقط رویکردی که آنها تصمیم می گیرند به عنوان اجماع مشترک اتخاذ کنند این است که ناامید کننده یونایتد و حفظ یک دفاع عمیق و جمع و جور فضای آنها را محدود می کند و اغلب شانس آنها را خنثی می کند. خط هافبک مشکوک آنها با کمبود خلاقیت در معرض دید عموم قرار می گیرد در حالی که خط دفاعی روی خط حمله باز است.

READ  نکات لیدز یونایتد و آرسنال

متوقف کردن گلزنی یونایتد در خانه سخت است آنها در 15 بازی اخیر خود در لیگ اولدترافورد شکست خورده اند اما آنها همچنین در هفت مسابقه اخیر خود به یکی اجازه ورود داده اند بنابراین شاید بهترین دفاع برای ویلا حمله باشد.

ممکن است یونایتد هر چند وقت یکبار بتواند گلهای دیرهنگام را به ثمر برساند ، برای جادوگری برای پوشاندن عملکردهای نامناسب و عملکرد فوق العاده xG خود ، محدودیتی داشته باشد – به ثمر رساندن 13 گل در این فصل از مجموع 8 گل مورد انتظار.

ویلا می تواند مستقیم باشد و گزینه های هجومی داشته باشد هر دو تیم گل می زنند ، گرچه قیمت کوتاهی است در 1.865/6، ارزش گرفتن دارد

با قیمت بیشتر ، پیروزی منچستریونایتد و گلزنی هر دو تیم وزن دارد در 2.962/1 و به نظر می رسد محتمل ترین نتیجه بازی باشد.

آیا بازگشت داغ رونالدو می تواند ادامه پیدا کند؟

شانس رونالدو برای گلزنی با توجه به سوء استفاده های خود از زمان بازگشت. او در حال حاضر یک شکارچی است که تمام کارهایش را درون محوطه جریمه انجام می دهد ، ممکن است تعداد زیادی ضربه زدن انجام دهد اما او در نقطه پایانی گل می زند و این دقیقاً همان چیزی است که یونایتد از او نیاز دارد.

برونو فرناندز در هر سه بازی خود مقابل ویلا گلزنی کرده است اما هر سه مجازات شده اند – باید دید آیا او می تواند در حال حاضر با رونالدو در شهر به کار خود ادامه دهد یا خیر.

READ  نکات شنبه فوتبال | برگه تقلب Betfair: همه بهترین شرط بندی های ما در یک مکان

یونایتد با مخالفان به ویلا فرصت می دهد در چهار بازی از پنج بازی منچستریونایتد در ضربات دوگانه به ضربات دوگانه دست پیدا کنید تا کنون ، در هر بازی حداقل سه شوت به سمت دروازه وارد شده است.

وستهام چهار بازی را به ثمر رساند و وولوز هنگام زدن خط خالی از 15 تلاش 6 گل به ثمر رساند! هر پیشرفتی در پایان کار باعث می شود که ویلا به گل برسد اما آنها باید تلاش های زیادی انجام دهند.

دنی اینگز و اولی واتکینز بهترین گزینه آنها برای ضربه زدن به هدف و در نهایت گل است 3.25/11 و 4.25/16 به ترتیب برای کسب گل در اولدترافورد.

این واتکینز است که ما می خواهیم در اینجا تاثیرگذار باشیم ، و اگرچه او ممکن است گل نزند ، او در سه بازی خود در این فصل دو بار دو ضربه به سمت دروازه زده است ، و می تواند با آن در اینجا بازی کند 4.25/16به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *