نکات لستر و برایتون: مرغ دریایی گل می زند ، مرغ دریایی می بازد


لستر – برایتون
یکشنبه 13 دسامبر ، ساعت 19:15
در Amazon Prime Video زندگی کنید

شروع عالی با توجه به شرایطی که برای روباه وجود دارد

لستر آخر هفته گذشته واقعاً به آن برد در شفیلد یونایتد احتیاج داشت زیرا این برد بود از هر چهار نفر اول در دو بازی لیگ و دو مسابقه لیگ اروپا. توسط لیورپول و قربانیان یک شکست شوک در خانه برابر فولام که کاملاً ضرب و شتم خورده بودند ، آنها همچنین به براگا مساوی کرده بودند و قبل از مظنون به جیمی وردی در پایان در یک مسابقه شف یوونتوس یک شانس نادر پیدا کرد و این همان بود.

که آنها را تا چهارم و با a قرار می دهد فرار نسبتاً مناسب، آنها به راحتی می توانند در پایان سال در جمع چهار تیم برتر قرار بگیرند. این به خصوص تلاش خوبی است که آنها در ریکاردو پریرا ، کاگلار سویونکو و تیموتی کاستانه در سه مدافع گزینه اول از دست رفته اند (و آنها را از دست می دهند).

اهداف مثل همیشه

چهار تساوی ، یک برد و دو شکست از هفت بازی اخیر شما ممکن است خارق العاده به نظر نرسد اما هنگام شکست دادن یک افت است اولویت شما طبق معمول ، اصلاً بد نیست. به خصوص وقتی در نظر بگیرید که آن دو شکست برابر تاتنهام و یک ساوتهمپتون در فرم بوده است.

طبق معمول ، مشکل برایتون گل زدن است. در آن هفت بازی آنها در هر یک از آنها بیش از یک بار گل نزدند ، اگرچه آنها از هر شش بازی یک گل زدند.

READ  نکات شنبه فوتبال - تارکوفسکی را در بازارهای ضربتی هدف قرار دهید

این مشکلی نیست که به زودی برطرف شود. من خیلی طرفدار نیل موپای نیستم و دنی ولبک احتمالاً فقط از تناسب اندام و بازی در فوتبال لیگ برتر خوشحال است. انتظار می رود پس از فوتبالی که طی چند سال اخیر کم بازی کرده است ، انتظار داشته باشد که در این سطح آزادانه گلزنی کند.

شین دافی لوئیس دانک برایتون 1280.JPG

کسی که واقعاً امسال من را برایتون تحت تأثیر قرار داده است طارق لمپتی، دفاع بال. تعداد زیادی از او وجود ندارد اما او سریع ، حیله و تزویر است ، عاشق جلو رفتن است ، می تواند توپ را به خوبی عبور دهد و حتی در این فصل گلزنی کرده است. چه چیزی بیشتر از یک دفاع کناری می خواهید؟

آمار Opta چیزهای مختلفی را بیان می کند

همانطور که هر از گاهی اتفاق می افتد ، آمار Opta تصاویر بسیار متفاوتی از آنچه در اینجا اتفاق می افتد را نشان می دهد.

هرگز در شش مسابقه مقابل برایتون در لیگ برتر شکست نخورده اید ، ممکن است چشم شما باشد پیروزی در خانه در 2.111/10 یا حداقل یک برایوت برای یک نفر در 4.03/1. به هر حال ، مرغ دریایی ها در هشت تلاش اخیر خود فقط یک بار در میانه میانه لستر را شکست داده اند.

اما سپس Opta همچنین اشاره کرد که Fox ها چهار مورد خود را از دست داده اند شش نفر آخر در خانه ، بنابراین آیا واقعاً می خواهید بهتر از جبهه های طرف مقابل با آن رکورد خانگی اخیر باشید؟ نه ، من نه

READ  رونالدو بی باک برای سیتی گل و زرق و برق می آورد

البته ، آمار همه و همه نیست اما نکته مهمتر این است که من هیچ یک را دوست ندارم سه نتیجه با قیمت قرعه کشی است 3.65/13.

شانس 2.111/10 در لستر این کار را برای من در بازار برندگان مسابقه انجام ندهید اما یک ضربه 4/1 وجود دارد که یک جایگزین عالی برای آن است.

ما قبلاً بحث کردیم که برایتون از هفت مورد گذشته از هر شش هدف دقیقاً یک گل دریافت کرد ، در حالی که لستر هیچ گلی نزده است ورق های تمیز در چهار نفر آخر

فکر می کنم لستر این پیروزی را بدست آورد و شما می توانید 11/5 در لستر و بیش از 2.5 گل دریافت کنید و 3/1 است که لستر می تواند با گلزنی هر دو تیم برنده شود. اما نمی توانم ببینم که روباه ها بیش از چهار برابر a دفاع معقول و نه می توانم ببینم که برایتون بیش از یک امتیاز کسب کند ، بنابراین من ترجیح می دهم 4/1 پیروزی لستر 2-1 ، 3-1 یا 4-1 برنده شود.

جیمی-وردی-کلوزآپ-فریاد-1280.jpg

یکی از دلایل من هیچ طرفدار موپایی نیست مجازات هایش را از دست می دهد او در پایان فصل گذشته یکی را از دست داد که تقریبا بسیار پرهزینه بود و دیگری در این فصل مقابل لیورپول. اگر من مدیر بودم ، این دو اعتصاب بود و شما دیگر مجازات نمی کنید.

همانطور که اتفاق می افتد ، او وقتی که در بازی لیورپول یک دوم به آنها اعطا شد و سپس یک شکست دیگر در روز دوشنبه مقابل ساوتهمپتون ، یک نفر دیگر مصدوم شد. در هر دو مورد ، پاسکال گروس، یک موقعیت 13/2 برای گلزنی در این موقعیت ، نشان داد که چگونه این کار انجام شده است. Maupay امتیاز خیلی کمتری 21/10 دارد.

READ  پیش نمایش لیگ برتر | پیش نمایش لیورپول »Betfair ™ وبلاگ

اتفاقاً این سه پنالتی در دو بازی اخیر برایتون و دو پنالتی در چهار بازی آخر لستر در لیگ است. 8/13 است که ما در این بازی پنالتی می گیریم ، 7/2 که لستر یک گل می زند و 14/1 که برایتون یک گل را از دست می دهد. شرط بدی نیست اگر Maupay راه خود را انتخاب کند و بعد از آن مورد بعدی را انتخاب کند.

اگر شما فانتزی همان شرط بندی چند شرطی، یک پیروزی لستر ، با ورود واردی به لیست امتیازات و پرداخت هر دو تیم 5.06. به راحتی می توانید اتفاقات سه گانه را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.