نکات لستر و اورتون – جاستین مردی که باید آن را دنبال کند


لستر – اورتون
چهارشنبه 16 دسامبر ، ساعت 18:00
در Amazon Prime Video زندگی کنید

اورتون برای آزمون متفاوت تنظیم شده است

در شکست دادن چلسی در روز شنبه ، اورتون ادعا کردند اولین کلین شیت خود را از روز افتتاحیه فصل انجام می دهند – دفاع موقت آنها به درستی ستایش می کند.

تیمی که دو بار در هر بازی عادت کرده است بدون شک از این اطمینان خواهد گرفت اما در اینجا آنها از نظر دفاعی با یک چالش بسیار متفاوت روبرو خواهند شد.

با بازی اولیویه ژیرود از وسط ، چلسی در دقیقه 90 نتوانست در گودیسون پاس تقسیم دفاع ایجاد کند.

بازیکنان لندنی نیز نتوانستند از مناطق مختلف تأثیرگذار باشند ، هافبک های ردیابی اورتون و مدافعان کناری مستحکم این فرصت را برای ورود به خط با هر چیزی مثل قاعده فراهم کردند.

با فرض اینکه آنها بازی می کنند – و سیموس کلمن می تواند متناسب باشد برای این یکی برگردم – میسون هولگیت و بن گادفری ممکن است در اینجا با آزمون سخت تری روبرو شود جیمز جاستین و مارک آلبرایتون یکشنبه شب باعث ایجاد انواع مشکلات برایتون در یک پیروزی راحت 3-0 شد.

جیمی-وردی-کلوزآپ-فریاد-1280.jpg

و مطمئناً ، در مناطق مرکزی حیف و میلهای بسیار خوبی وجود خواهد داشت جیمی وردی، تا به غارت نگویم جیمز مدیسون، که بهترین بازی خود را از زمان مشکلات مصدومیت مقابل مرغ دریایی انجام داده است.

راجرز با تصمیمی روی حیله و تزویر روبرو است

لستر به نظر می رسد در انتهای این رشته که مجبور خواهند بود با بهترین گلزن لیگ ، دومنیک کالورت لوین ، مقابله کنند ، مشکلاتی دارند. بدون جانی ایوانز ، که تعلیق شده است.

READ  به نظر می رسد وستهام برای سقوط است

یعنی یک تصمیم سخت برای رئیس Brendan Rodgers، که می تواند جانباز بیاورد وس مورگان برای اولین شروع فصل خود در لیگ برتر.

متناوبا، از سوی دیگر، کاگلار سویونکو ممکن است به خطر بیفتد – او از نزدیک به تناسب اندام نزدیک شده است اما از 4 اکتبر فقط 17 دقیقه بازی کرده است – یا راجرز می تواند تصمیم بگیرد که به چهار پشت تخت منتقل شود ، سیستمی که اخیراً در لیگ اروپا استفاده کرده است.

اهداف روی کارتها

راجرز هرچه تصمیم بگیرد ، دشوار است درک کند که چرا ممکن است برای بازیکنان میزبان ، که اخیراً در یک شکست خانگی برابر فولام دو بار پذیرفته اند ، کمی عدم اطمینان وجود داشته باشد. آنها همچنین در برابر برایتون فرصت های اولیه را واگذار کردند.

با وجود این همه افتخاراتی که اورتون دریافت کرد ، آنها مجبور بودند دو بار به کارهای چوبی اعتماد کنند و چلسی را بیرون نگه دارند ، البته نیازی به ذخیره خوب جوردن پیکفورد نیست.

بنابراین خوشحالم که در کنار هم هستم بیش از 2.5 گل در 1.7211/8، گرچه به سختی می توان آن را جمع کرد.

این دارد در 14 جلسه از 17 جلسه گذشته طرفین رخ داده است، در حالی که این فصل 75٪ از بازیهای لستر و 58٪ از بازیهای اورتون را در اختیار داشته است.

افتخارات حتی؟

من این بازار را به درگیر شدن با ترجیح می دهم نتیجه مطابقت.

هر دو طرف به جمع بندی یک فصل غیرقابل پیش بینی کمک می کنند ، لستر در خانه 3 پیروزی و 3 باخت کسب کرده است ، در حالی که چه کسی می تواند شکست برابر فولام را پیش بینی کند؟

فصل اورتون نیز چیزی شبیه به غلتک بوده که شروع پرواز آنها به زودی از بین می رود. آنها امیدوارند که پیروزی غافلگیرانه روز شنبه مبارزات انتخاباتی آنها را دوباره زنده کند اما 3.412/5 در مورد پیروزی آنها در اینجا مسابقه تپش تعیین نمی کند.

READ  نکات شنبه فوتبال - تارکوفسکی را در بازارهای ضربتی هدف قرار دهید

لستر واضح است که سلاح های لازم برای ایجاد مشکلات دفاعی هنوز ناچیز اورتون را دارد اما بازهم 2.265/4 با توجه به اینکه روباهها در نیمی از بازیهای خانگی خود پیروز شده اند ، دهان پر از آب نمی شود و هیچ کدام در مقابل تیمی با امتیاز بیشتر از اورتون قرار نگرفته اند.

در صورت فشار ، من 3.65 را به تساوی می کشم ، اگرچه قابل توجه است که لستر هنوز در لیگ برتر این فصل نتیجه ای کسب نکرده است.

جاستین به نظر می رسد قیمت مطبوعی است

در عوض ، یک انتخاب ارزش وجود دارد که من در آن دوست دارم در هر زمان کمک کنید بازار – و آن مرد است جیمز جاستین، که در برابر برایتون فوق العاده بود.

او و همبازی آلبرایتون ، بازیکن جناحین ، در بعضی از مواقع در طول مسابقه عوض می شدند اما در سمت راست جایی بود که جاستین بیشترین موفقیت را داشت – و این طرفی است که گادفری دوباره در خارج از موقعیت بازی خواهد کرد.

جاستین روز یکشنبه توپ های بسیار با کیفیتی را وارد محوطه جریمه کرد که یکی از آنها توسط واردی به پایان رسید و ارسال او می توانست دوباره منبع گل باشد.

جوان به نظر می رسد قیمت خوبی دارد 8/1 برای دریافت سومین پاس گل در لیگ.

واردی یکی دیگر از مواردی است که باید در این بازار در نظر گرفت – او در دسترس است 17/2 با وجود این شرط را در سه بازی از شش بازی اخیر خود در لیگ برتر به دست آورده است.

READ  پیش نمایش لیگ برتر | پیش نمایش استون ویلا »وبلاگ Betfair

واقعیت را انتخاب کنید

اورتون در 15 بازی اخیر خود مقابل لستر در لیگ برتر فقط یک کلین شیت نگه داشته و این کار را در پیروزی 2-0 خارج از خانه در دسامبر 2016 انجام داده است.

آمارهای Opta چه می گویند: نگاهی به هفته هفته 13 در EPL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *