نکات فوتبالی سه شنبه – ارزش کارت در پورتو مقابل لیورپول

ستون لوازم فوتبالی ما دارای کارت هایی برای بازی پورتو و لیورپول در لیگ قهرمانان سه شنبه است – یکی از آنها در 14 بازی از 20 بازی داوری اخیر باشگاه یوفا به ثمر رسیده است.

“در پنج بازی اخیر پورتو 20 کارت زرد و دو قرمز دریافت شده است. در چهار بازی از این تعداد ، آنها بیش از 40 امتیاز رزرو کرده اند.”

بیایید همه چیز را سه شنبه در لیگ قهرمانان کوچک و ساده نگه داریم.

خوانندگان معمولی می دانند که من دوست دارم از روند داوری در مورد بازارهای کارت پیروی کنم و برای این بازی ما فردی را داریم که دوست دارد آنها را بشویید ، سرگئی کاراسف.

این بازیکن روس در 18 مورد از 21 بازی قبلی خود در یوفا ، بیش از 40 امتیاز و در 14 مورد از 20 مورد قبلی خود ، بیش از 50 امتیاز ثبت کرده است.

این باعث می شود بیش از 40 امتیاز رزرو در این بازی جذاب با ضریب 13/10 انجام شود.

به کاراکسف بیشتر نگاه کنید و می بینید که او در هشت بازی از 20 بازی اخیر خود در یوفا کارت قرمز نشان داده است (به یاد داشته باشید که این امتیاز برای قرمزهای مستقیم 25 امتیاز ، و اخراج زردهای دوم 35 امتیاز است). یکی دیگر در اینجا می تواند راه زیادی را برای برنده شدن شرط پیش ببرد.

او هنوز قضاوت لیورپول را برعهده ندارد ، تیمی که از نظر کارتی تیم کاملاً تمیزی است ، اما سابقه هشت بازی وی در باشگاه های انگلیسی نشان می دهد که او در 6 بازی از 8 بازی حداقل 2 کارت به آنها نشان داده است.

READ  اسپرز در شرایطی که آزاردهنده بی حوصله است رونق می گیرد

حضور لیورپول در برنامه احتمالاً دلیل قیمت است ، اما بازیهای رقابتی اغلب کارت تولید می کنند و این می تواند رقابتی باشد.

به یاد داشته باشید پورتو در بازی اول اتلتیکو را 0-0 در مادرید به تساوی رساند ، در حالی که انتظار می رود لیورپول-در همان شب برنده آث میلان-با یک بازی بزرگ لیگ برتر در منچسترسیتی تغییرات کمی را ایجاد کند. یکشنبه در حال ظهور بزرگ است.

در هر صورت ، به نظر می رسد پورتو با توجه به روشی که اواخر طی کرده است به تنهایی به 40 امتیاز رزرو برسد.

در پنج بازی اخیر آنها 20 کارت زرد و دو قرمز دریافت کردند. در چهار مسابقه ، آنها بیش از 40 امتیاز رزرو کرده اند.

در اصل ، چیزهای زیادی در مورد قیمت 13/10 وجود دارد. به نظر می رسد پشتوانه دارد.

برای خواندن پیش نمایش عمیق جیمی پاچکو از پورتو و لیورپول اینجا را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *