نکات شرط بندی سه گانه – یکشنبه 5 دسامبر 2020بر اساس نتایج ضعیف بازی های اخیر ، به نظر می رسد این دو طرف با هم در مسابقه روز یکشنبه در هاوثورنس مطابقت دارند ، اما شواهدی وجود دارد که نشان می دهد باگی ها می توانند در اینجا برتری داشته باشند.

اگرچه شاگردان اسلاون بیلیچ دو شکست از 3 بازی اخیر خود را از دست داده اند ، اما این شکست ها نتیجه معکوس 1-0 مقابل منچستر یونایتد و تاتنهام بود. بازی هایی که مسلماً شایسته آنها بیشتر بود. آنها با اولین برد در لیگ برتر ، مقابل شفیلد یونایتد ، آن عملکردهای بهبود یافته را دنبال کردند و باید سرشار از اعتماد به نفس باشند.

در مقابل ، پالاس از زمان تعطیلات بین المللی برای تشویق هواداران خود چیز کمی نشان داده و به شکست مقابل نیوکاسل و برنلی افتاده است. اگر ویلفرد زاها مناسب باشد ، این بدیهی است که بازدیدکنندگان را تقویت می کند ، اما من آرزو دارم که آلبیون برنده این دیدار شود.

فقط یک مکان و پنج امتیاز در پایان مسابقات قهرمانی گالاگر 2019/20 این دو طرف را از هم جدا کرده است ، بنابراین ما می توانیم برای یک رابطه نزدیک تصمیم بگیریم که آنها در یکشنبه هفته 3 فصل جدید در Kingsholm دیدار کنند.

هر دو طرف با چشیدن طعم پیروزی در هفته 2 به این بازی می روند. گلوستر در خانه 40 بر 24 مقابل واسپ برنده چشمگیر بود ، در حالی که هارلکینز در دیدار گلزنی با نورتهمپتون در باغ های فرانکلین سلطه داشت.

این پیروزی نشان داد که کوین ها در جاده چگونه قوی شده اند. لندنی ها چهار بازی اخیر خود در خارج از خانه را برده اند و آنها همچنین در سه سفر از چهار سفر اخیر خود به کینگشولم طعم موفقیت را چشیده اند و این می تواند تفاوت اینجا باشد. بازدیدکنندگان را برگردانید تا گیلاس و سفیدها را کنار بگذارید.

READ  نکات Molde v آرسنال - توپچی ها برای فراموش کردن مشکلات داخلی

مدتی است که آفریقای جنوبی یک نیروی عمده در بازی های محدود کریکت نیست و آنها با وجود برتری در خانه ، به عنوان خارجی بزرگ بازی می کنند.

این شانس تا حدی به سلطه انگلیس در این قالب بستگی دارد. قهرمانان جهان در حال قهرمانی با داشتن یک ترکیب کاملاً قادر به تعقیب تقریباً هر هدف و یک حمله بولینگ که با افزودن سرعت و جهش ناخوشایند جوفرا آرچر ، بعد جدیدی به دست می آید ، همچنان رقبای مهیب خود هستند.

تیم های میزبان با آزمایشات مثبت Covid-19 و پیشنهادات نقض پروتکل در سری اخیر T20 بیشتر به هم ریخته اند. حتی در بهترین حالت آنها برای مبارزه با این تیم انگلیس تلاش می کنند و در وضعیت فعلی خود ، آفریقای جنوبی هیچ ارزشی ندارد. به مردان Eoin Morgan برگردید تا این در بازکن تأخیر را بگیرند.

کل شانس این چند برابر: 13/2 بخاطر داشته باشید ، قیمت های متعدد بر اساس محصول Sportsbook ما است ، بنابراین هرگونه برنده از کارمزد معاف است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *