نکات شرط بندی سه گانه – یکشنبه 08 نوامبر 2020دو تیم با جاه طلبی های جدی برای ورود به شش بزرگ در لیگ برتر روز یکشنبه هنگامی که گرگ ها به لستر سفر می کنند ، سر به سر بگذارید.

میهمانان در ماه سپتامبر چند شکست سنگین متحمل شدند ، اما به نظر می رسد که آنها دوباره در مسیر خود قرار گرفته اند و با یک پیروزی سه برد و یک تساوی ، فقط یک گل در 360 دقیقه فوتبال برتر فوتبال دریافت کرده اند که یک رکورد چشمگیر است.

ما می توانیم انتظار داشته باشیم که گرگ ها مثل همیشه شکستن سخت باشند ، و سبک بازی نسبتاً مستقیم لستر ممکن است به اندازه کافی ظریف نباشد که بتواند دفاع از میهمانان را باز کند ، بنابراین این یک کمی سخت است ، و تساوی بهترین شرط را به خود اختصاص می دهد.

هم بالتیمور ریونز و هم ایندیاناپولیس کلت بلندپروازی جدی دارند و رکوردهای یک بر صفر باخت 5-2 را از دست می دهند ، بنابراین دیدار روز یکشنبه بین دو رقیب AFC در حال شکل گیری است تا یکی از مهمترین بازیهای فصل NFL باشد.

Ravens یکی از چشمگیرترین تیم های مسابقات در طول چند فصل گذشته بوده است ، اما آنها علائم ضعف خود را نشان می دهند ، مهمترین آنها زمانی که آخرین بار در برابر شکست پیتسبورگ استیلرز شکست خوردند.

این بازی لطمه ای به Ravens خواهد زد و در حالی که ستاره خط حمله لامار جکسون برای فرم تلاش می کند ، آنها ممکن است برای صف آرایی در برابر دفاع کلت ها که از قوی ترین بازی های NFL است ، خوشحال نشوند. Colts را برگردانید تا این یکی را لبه کنید.

READ  اهداف به احتمال زیاد در مسابقه باز

دور یکشنبه مسابقات 14 برتر باعث یک درگیری جذاب بین ضربان سازهای اولیه مسابقه شده است

لاروشل تاکنون چهار از پنج پیروزی کسب کرده است ، تنها شکست آنها در خانه مقابل تولوز دیگر رقیب عنوان قهرمانی است ، در حالی که کلرمونت سابقه مشابهی دارد و فقط یک بار در برابر بایون سقوط کرد.

مزیت خانگی اغلب در اتحادیه راگبی فرانسه تعیین کننده است ، اما محدودیت های ویروس کرونا باعث تغییر پویایی شده و با حضور دو تیم یکنواخت و فرم در میدان ، مطمئناً ارزش اینجا برای بازدیدکنندگان است.

کل شانس این چند: 18/1 بخاطر داشته باشید ، قیمت های متعدد بر اساس محصول Sportsbook ما است ، بنابراین هرگونه برنده از کارمزد معاف است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *