نکات شرط بندی سه گانه – شنبه 24 اکتبر 2020تاکنون یک فصل دشوار برای تیم منچستر یونایتد Ole Gunnar Solskjaer انجام شده است ، اما دو عملکرد چشمگیر در هفته گذشته روحیه را از بین برد و آنها می توانند در روز شنبه مقابل چلسی پیشرفت خود را ادامه دهند.

آخر هفته گذشته ، شیاطین سرخ سه بار با تاخیر گل 4-1 نیوکاسل را به ثمر رساندند و آنها تلاش خود را با نمایش چشمگیر در پاریس در اواسط هفته آغاز کردند و PSG را در یک نمایش قانع کننده 2-1 شکست دادند تا شروع به کار کنند لیگ قهرمانان پویش.

چلسی نیز در اواسط هفته در حال انجام عمل بود ، و قدرت دفاعی زیادی را برای به دست آوردن تساوی مقابل سویل نشان می داد ، اما شاگردان فرانک لمپارد در خط حمله چندان کوتاه ارائه نکردند و آنها هنوز تعادل بهینه بین دفاع و حمله را پیدا نکرده اند ، که می تواند آنها را در مقابل حریفانی که آسیب پذیر هستند شکل خود را پیدا کرده اند

دهلی ، پیشگامان IPL ، سه شنبه در برابر Kings XI پنجاب شکست غافلگیرکننده ای را متحمل شد ، اما من از آنها پشتیبانی می کنم تا در برابر کلکته به عقب برگردند.

نایت سواران از چهار آخرین خود سه شکست را از دست داده اند ، تنها موفقیت آنها یک پیروزی فوق العاده در برابر Sunrisers حیدرآباد مبارز است و روز چهارشنبه در یک نمایش شرم آور مقابل Royal Challengers Bangalore 84 امتیاز دریافت کردند.

این ترکیب ضرب و شتم شکننده می تواند در معرض خطر بولینگ دهلی قرار گیرد ، که Kagiso Rabada آن را هدایت می کند ، در حالی که شیخار داوان بازیگر متخاصم پایتخت ، در حال فروپاشی است و در چهار دوره گذشته خود 243 جمع می کند ، در سه مورد که شکست نخورده است. به داوان برگردید تا پایتخت ها را به یک پیروزی دیگر راهنمایی کنید.

READ  سرخابی ها برای خارج شدن از علامت در این ضربه 27/1

Ospreys و Warriors پس از دو دور مسابقه Pro 14 رکوردهای یکسانی دارند ، اما گلاسکو تاکنون چشمگیرتر از هر دو طرف بوده است.

Warriors در بازی افتتاحیه خود مقابل Connacht از زمین خارج شد اما نزدیک بود که یک پیروزی کسب کند و آخرین بار هم با عملکرد خوب Scarlets را دید. در مقابل ، اوسپری ها نتوانستند از پیروزی دور ابتدایی خود برابر ادینبورگ پشتیبانی کنند و در ورزشگاه آزادی توسط اولستر به خوبی شکست خوردند.

تماس های بین المللی بیشتر از Ospreys به بازدیدکنندگان ضربه زده است ، بنابراین این بازی ممکن است از حد انتظار نزدیک باشد ، اما Warriors سابقه قدرتمندی در برابر این حریفان دارد ، در چهار دیدار از پنج دیدار گذشته خود 4 پیروزی کسب کرده است آنها این آخر هفته دوباره رقبای ولزی خود را کنار می زنند.

کل شانس این مضرب: 11/2. به یاد داشته باشید ، چندین قیمت براساس محصول Sportsbook ما تعیین شده است ، بنابراین هرگونه برنده از کارمزد معاف است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *