نکات شرط بندی سه گانه – شنبه 12 دسامبر 2020گرگ ها پس از یک گل سرخ قهرمان قهرمان لیگ برتر ، روز شنبه برابر یکی دیگر از سرسخت ترین رقبای محلی خود به مصاف تساوی دیگری می روند.

مردان نونو اسپیریتو سانتو در بالای جدول همچنان مشت های بالای وزن خود را ادامه داده اند و هرگز نباید آنها را دست کم گرفت ، اما مهمانان قبل از این دربی و همچنین یک هفته تعطیل اضافی انگیزه زیادی خواهند داشت.

ویلا در سفرهای خود بهترین شکل خود را نشان داده است. در حقیقت ، آنها در سه فصل از چهار بازی خارج از خانه ، از جمله پیروزی در آرسنال و لستر ، فوق العاده چشمگیر هستند. در غیاب رائول خیمنز ، بازدیدکنندگان باید ترس کمی از حمله گرگها داشته باشند ، بنابراین من از ویا حمایت می کنم تا احتمالات را برهم بزنم و یک پیروزی خوب دیگر در جاده کسب کنم.

در مسابقات قهرمانان راگبی اروپا امسال یک نگاه غیرمعمول وجود دارد ، دو استخر از دوازده باشگاه برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی رقابت می کنند و امیدهای انگلیسی بریستول مبارزات خود را مقابل رقبای فرانسوی کلرمونت آغاز می کنند.

برندگان جام چلنج 12 سال است که اولین حضور خود را در جام قهرمانان انجام می دهند و آنها در برابر تیمی که 13 بازی از 15 بازی اخیر گروه خود را در این تورنمنت 13 پیروزی به دست آورده اند ، کار سختی را آغاز می کنند.

اما شایان ذکر است که دو شکست کلرمونت در بازی برابر تیم های انگلیسی به میدان رفت. همچنین بریستول از این واقعیت که میهمانان دو بازی از سه بازی اخیر خود را در 14 تیم برتر از دست داده اند ، ابراز خرسندی خواهد کرد. این مطمئناً بازی سختی خواهد بود ، اما بریستول در حال افزایش است و من از آنها حمایت می کنم تا این کار را انجام دهند.

READ  گل های مونیخ ، جوتا برای گلزنی و یک سفر دریایی برای اتلتی

ملبورن Renegades در فصل گذشته فصل سخت Big Bash را پشت سر گذاشت و اگرچه امسال می توان پیشرفت هایی را در نظر گرفت ، اما به نظر نمی رسد که آنها مدعی عنوان باشند.

اضافه شدن عمران طاهر و در دسترس بودن زودرس محمد نبیر باعث تقویت آنها خواهد شد و آنها باید یک بار دیگر در این زمینه رقابت کنند ، اما جدال آرون فینچ ، به نظر می رسد خسته کننده است.

هیچ نگرانی برای Scorchers وجود ندارد ، که دارای چندین برنده بزرگ مسابقه موفق است ، از جمله Josh Inglis و Liam Livingston افتتاحیه های پویا ، در حالی که اضافه شدن Colin Munro گزینه های بیشتری به آنها می دهد. برای برد به پرت برگردید.

* کل شانس این مضربه: 13/1. به یاد داشته باشید ، چندین قیمت براساس محصول Sportsbook ما تعیین شده است ، بنابراین هرگونه برنده از کارمزد معاف است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.