نکات شرط بندی جام کارابائو دور چهارم


گلهای منو با تساوی خوشمزه آنفیلد

لیورپول [2.08] در آرسنال [3.55]؛ قرعه کشی [3.9]
پنجشنبه 1 اکتبر ، ساعت 19:45
زنده در Sky Sports Football & Main Event

این دو در این مرحله از رقابت های فصل گذشته به هم رسیدند و یک بازی خارق العاده از فوتبال تهاجمی تولید کردند.

این مسابقه 5-5 به پایان رسید و اگرچه واقعاً شجاعانه است که این بار 10 گل دیگر به شما پیشنهاد دهیم ، اما مطمئناً به نظر می رسد که این گل نیز وجود داشته باشد مقدار زیادی از عمل دروازه، همانطور که روز دوشنبه بود که لیورپول برنده 3-1 مقابل توپچی ها در لیگ برتر شد.

در 9 بازی اخیر این تیم ها در آنفیلد حداقل چهار گل به ثمر رسیده است و در حالی که میکل آرتتا شناخته شده است که تیمش را گاهی خنثی می کند – فکر می کنم منچسترسیتی در مرحله نیمه نهایی جام حذفی فصل گذشته – به سختی می توان دید که او به بازیکنان تیم فرصت می دهد و از آنها می خواهد در تمام طول بازی عمیق بنشینند.

همانطور که در اکتبر گذشته اتفاق افتاد ، تقریباً قطعی است که هر دو تیم تغییرات زیادی را انجام خواهند داد – لیورپول روز یکشنبه در لیگ به استون ویلا می رود ، در حالی که آرسنال میزبان شفیلد یونایتد است. فوتبال امروزی چنان است که آن مسابقات در اولویت خواهند بود.

پرسنل بنابراین بسیار متفاوت از کسانی است که روز دوشنبه دیده می شوند.

برای آرسنال ، انتظار داشته باشید ادی نکتیا و نیکولاس په په شروع کنند، همانطور که در پیروزی 2-0 در لستر در دور قبل.

محصول در حال رشد جوانان – مانند ریس نلسون ، بوکایو ساکا ، جو ویلوک و آینسلی میتلند-نیلز – همه اکنون در مسابقات مختلف تجربه زیادی دارند و عادت دارند که به صورت گروهی با هم بازی کنند. بیشتر آنها ، اگر نه همه ، در اینجا بازی می کنند.

READ  پیش نمایش لیگ برتر | پیش نمایش وستهام یونایتد »وبلاگ Betfair

بانک در Origi

در مورد میزبان ، این فرصتی خواهد بود که اگر بخواهند از آن استفاده کنند ، زمان خرید را در خریدهای جدید خود مانند کوستاس تسیمیکااس و دیوگو جوتا. با این حال، تیاگو آلکانتارا از نظر ویروس کرونا مثبت ارزیابی شده است و بنابراین در یک دوره انزوای شخصی مطابق با پروتکل های Covid-19 خدمت می کند.

استعداد خانگی آنها نیز در حال شکوفایی است. کورتیس جونز یک چشم گیر واقعی بوده است و به نظر می رسد در این فصل در ترکیب تیم اصلی یورگن کلوپ باشد.

نکو ویلیامز درعین حال ، در اوایل بازی نیز وقت زیادی داشته است هاروی الیوت یکی دیگر از افرادی است که در آنفیلد دارای امتیاز بالایی هستند.

انتظار داشته باشید که توسط تعدادی از جوانانی که در زمینه ارشد فعالیت دارند به جوانان کمک شود. ویرجیل ون دیک هفته گذشته بازی کرد؛ دیدن جای تعجب نخواهد بود جیمز میلنر و ژردان شقیری در XI اینجا

با این حال ، این یکی دیگر است که به احتمال زیاد شروع می کند ، Divock Origi، چه کسی می تواند بهترین مسیر را برای کسب سود ارائه دهد.

او اغلب در بازی های جام داخلی لیورپول – و گل می زد -.

به طور کلی، او در چنین مسابقه هایی 12 در 15 شروع می کند، یکی از این اهداف هفته گذشته 7-2 در تخریب لینکلن بود.

او فصل گذشته در آن هیجان 5-5 دو کیسه داشت و در حالی که او اغلب در نقش Sadio Mane در سمت چپ حمله بازی می کند ، اگر Jota شروع به کار کند ، می تواند او را به وسط تبدیل کند.

READ  نکاتی در مورد هر دستگاه GW4

در مقابل خط دفاعی تغییر یافته آرسنال ، به نظر می رسد ارزش پشتوانه سازی دارد در هر زمان به گل برسد در 5/11

من همچنین به بازیهای چهار گل (یا بیشتر) ادامه خواهم داد.

بیش از 3.5 گل هست یک [2.62] شات ، اگر چه شبکه ایمنی از +3 خط دروازه آسیا مسلماً رویکرد بهتری است.

اگر دقیقاً سه گل وجود داشته باشد که احتمال آن متعاقباً کاهش یابد ، بازهم خطرناک است [1.99].

ویلا می تواند عبور کند

استون ویلا [1.71] در استوک [5.2]؛ قرعه کشی [4.1]
پنجشنبه 1 اکتبر ، ساعت 19:00

ویلا شروع چهار برد بیشتر به زیر رادار رفته است اما مطمئناً در اردوگاه اکنون مثبت زیادی وجود دارد.

امضای جدید مانند اولی واتکینز ، برتراند ترائوره ​​، امیلیانو مارتینز و متی کش پس از تاس های فصل گذشته با سقوط ، نیازهای بسیار خوبی را ایجاد کرده اند.

دین اسمیت تغییرات عمده ای در این رقابت ایجاد کرده است اما آنها هنوز هم موفق شده اند برتون (3-1) و بریستول سیتی (3-0) ، هر دو خارج از خانه را کنار بگذارند.

استوک آن را در برابر مخالفت EFL سه پیروزی متوالی کرد. در مسابقات قهرمانی ، پاترها از سه بازی اول خود فقط چهار امتیاز جمع کرده اند اما این امتیاز را کسب کرده اند قبلاً در این رقابت گرگهای لیگ برتر را شکست داده است، پیروزی 1-0 در مولینوکس.

آنها داشته اند در پنج بازی تاکنون فقط دو گل دریافت کرده است و مدیر مایکل اونیل از نظر دفاعی با سیستم 3-5-2 که معرفی کرده خوشحال بوده است. با این حال ، رئیس سابق ایرلند شمالی نیز اعتراف می کند طرف وی باید “بیشتر تهدید” باشد.

READ  نکات PSG v Man City نکات

کنفرانس مطبوعاتی دین اسمیت 1280 .jpg

در مقابل ، اسمیت می گوید تیمش قبلاً “تعادل درستی” را در بازی خود پیدا کرده و به نظر می رسد مردان با اعتماد به نفس او قادر به صعود به جمع هشت تیم آخر هستند.

استحکام دفاعی استوک احتمالاً به این معنی است که آسان نخواهد بود بنابراین چند گزینه جذاب هستند.

خانه پیروزی تا صفر در ارائه می شود 8/15 اما با توجه به اینکه استوک قبلاً چهار کلین شیت نگه داشته است ، از جمله در ولوز ، ممکن است عاقلانه باشد که آن را به 1-0 و 2-0 کاهش دهیم.

ویلا برای پیروزی و کمتر از 2.5 گل در بازی قیمت را بالا می برد تا 3/1.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نکات و پیش نمایش های هفته Carabao Cup اینجا را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.