نکات تاتنهام و استون ویلا


پس از سه شکست پیاپی در لیگ برتر ، سخت است که بیش از حد مشتاق باشید تاتنهام برنده شدن در این مسابقه در 2.165/6به

آنها در هفته های اخیر با سرمربی جدید خود به خوبی توسط کریستال پالاس ، چلسی و آرسنال شکست خورده اند نونو اسپریتو سانتو در حال حاضر در مورد مارکی از فوتبال که مدتها قبل از خروج او از گرگ ها کسل کننده به نظر می رسید ، مورد بررسی قرار گرفت.

اسپرز در حال مبارزه است

در مجموع تنها 56 شوت در شش بازی است کمترین در بالاترین پرواز تا اینجای فصل و بعید به نظر می رسد که هواداران وطن ، که مدت هاست از فوتبال می خواهند “به روش صحیح” بازی کند ، برای مدت طولانی ایستادگی کنند.

فقط دو بازیکن تا به حال در لیگ گلزنی کرده اند – سون هئونگ مین، که دارای سه گل است ، در حالی که تنها هدف دیگر آنها از راه رسید دل آلی از نقطه پنالتی

هری کین مطمئناً دیر یا زود نام خود را به آن لیست اضافه می کند و او پنج شنبه شب با هت تریک به عنوان بازیکن تعویضی در پیروزی 5-1 لیگ قهرمانان اروپا مقابل مورا روحیه خود را افزایش داد.

جووانی لو سلسو و الیور اسکیپ هر دوی آنها برای حضور در نمایش میانی خود در اواسط هفته تلاش کردند و پس از تلاش فاجعه بار خط میانی مقابل آرسنال در آخر هفته گذشته ، می توان انتظار داشت که یکی ، اگر نه هر دو ، بازی کند.

READ  بهترین شرط های گلزنی و گلزنی برای لیگ برتر GW6

در پشت ، کریستین رومرو در مقابل مورا نیز تاثیرگذار بود ، اما من از خواندن بیش از حد برای پیروزی راحت مقابل تیم میانی اسلوونی محتاط هستم.

ویلا پس از پیروزی یونایتد در حال وزوز شدن است

یک تیم جدید ویلا باید یک آزمایش سختگیرانه انجام دهد – آنها آخر هفته گذشته در منچستریونایتد به پیروزی رسیدند ، نتیجه ای که با پیروزی 3-0 مقابل اورتون داغ شد.

اکسل توانزبه در صورت از دست دادن بازی هفته گذشته مقابل باشگاه مادرش اما سرپرست ، دوباره در دسترس است دین اسمیت وسوسه می شود با توجه به نحوه بازی خوب آنها در اولدترافورد به ترکیب یازدهم پایبند بماند – آنها در آینده خطرناک بودند و مطمئناً مشکلات بیشتری را از آنچه بسیاری انتظار داشتند ایجاد کردند.

هدف آنها از ضربات ایستگاهی بود – پنج مورد از 9 مورد این فصل – و اسمیت می خواهد تیمش در بازی باز خلاق تر عمل کند.

ولی در اولی واتکینز و دنی اینگز – دومی در 6 بازی اخیرش مقابل اسپرز 6 گل به ثمر رسانده است – آنها مهاجمانی دارند که می توانند این گل را افزایش دهند و دفاع تاتنهام که در هر سه شکست لیگ سه گل به ثمر رسانده است ، ممکن است یک روز شلوغ را پشت سر بگذارد.

بازدیدکنندگان درخواست تجدید نظر می کنند

فقط لیدز شوت های بیشتری نسبت به اسپرز دریافت کرده است و با توجه به قیمت ، این ویلا است که در اینجا جذاب ترین پیشنهاد را دارد.

آن ها هستند 3.74/11 برای تکرار برد فصل گذشته در این زمین با تساوی تقریباً یکسان.

READ  بهترین شرط های گلزنی و گلزنی برای لیگ برتر GW11

با این حال ، شبکه ایمنی از قرعه کشی بدون شرط بازار رویکردی است که من قصد دارم از آن استفاده کنم.

ویلا در 2.77/4 اینجا و آن چیزی بیش از انصاف به نظر می رسد.

امکان بازگشت برای شکارچیان در بازی

از نظر اهداف ، فکر اولیه من این بود زیر 2.5 گل1.910/11 شانس) با توجه به عدم ضربات ضربات اسپرز و اتکای بیش از حد ویلا به بازیهای صحنه ای ، بسیار منطقی بود.

با این حال ، به راحتی می توان دید که هر دو معیار با توجه به استعداد مهاجمی که هر دو طرف دارند ، به طور قابل توجهی در حال تغییر است.

شایان ذکر است که در این مرحله یک زاویه معاملات بالقوه در بازی ذکر شده است.

هفت گل از 9 گل ویلا در نیمه دوم به ثمر رسیده است در حالی که اسپرز 6 مورد از 9 بازی را پس از استراحت واگذار کرده است.

با توجه به اینکه ویلا در 15 دقیقه ابتدایی سه بار بازی را واگذار کرده است ، این فرصت برای بازدیدکنندگان وجود دارد که در این دقیقه بازی کنند.

Sportsbook دارد ویلا برای پیروزی از پشت در 14/1 در بازارهای قبل از بازی آنها

با رمزی برای سود شلیک کنید

با این حال ، این به بازارهای شات است که من برای شرط دوم خود روی می آورم.

آنها در پیش نمایش های اخیر ثمربخش بوده اند و مردی که می تواند در این مناسبت به او اعتماد کند ، ویلا است جیکوب رمزیبه

READ  آمار و نتایج لیگ برتر | سرد و گرم کیست؟

هافبک 20 ساله تا کنون چراغ درخشانی برای ویا بوده است.

او در دو بازی از چهار بازی ابتدایی خود در این فصل دو ضربه به ثمر رسانده است – مقابل چلسی و اورتون – در حالی که در دو بازی دیگر او در هر موقعیت یک گل به ثمر رسانده است.

در شرایطی که اسپرز شوت های زیادی را کنار گذاشت ، تا حدی به دلیل عدم محافظت در خط هافبک ، پشت سر گذاشتن رمزی 11/8 برای 2+ شوت اینجا ارزشمند به نظر می رسد

حق انتخاب

تاتنهام در سه بازی اخیر خود در لیگ برتر با نتیجه کلی 9-1 شکست خورده است. آنها آخرین بار چهار نوبت پیاپی در این رقابت ها در نوامبر 2004 (6 دوره متوالی) شکست خوردند.

برای مشاهده نکات و پیش نمایش های آخر هفته لیگ برتر اینجا را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.