نکات تاتنهام – برایتون – اسپرز برای مرغ دریایی متاسف خیلی قدرتمند است


تاتنهام – برایتون
یکشنبه 1 نوامبر ، ساعت 19:15
در گیشه Sky Sports زندگی کنید

اسپرز در جستجوی اولین برد خانگی

پس از سقوط باورنکردنی آنها در خانه وستهم دو هفته پیش ، وقتی چکشها با نتیجه بیش از 10 بر صفر با کمی بیش از 10 دقیقه بازی برای کسب یک امتیاز به میدان رفتند ، اسپرز هفته گذشته به بازی برگشت مقابل برنلی در تورف مور بازگشت هری کین و پسر هونگ مین برای نهمین بار در این فصل ترکیب شد تا هر سه امتیاز را با برتری سخت 1-0 بدست آورد.

اگرچه فقط شش بازی در فصل جدید برگزار می شود ، این در حالی است که بیشترین تعداد مشترک را برای اسپرز در یک رقابت لیگ برتر ، در کنار تدی شرینگهام و دارن اندرسون (9 مورد در هر دو سال 1992-93 و 1994-95) و تدی شرینگهام و کریس آرمسترانگ کسب کرده است. (نه نفر در سال 95-96). کین قبلاً 8 پاس گل ثبت کرده است و این بیشترین پاس گل در طول یک فصل است. آنها واقعاً هستند یک ترکیب مرگبار اما آیا آنها می توانند تاتنهام را تا رسیدن به یک عنوان حمل کنند؟

تاتنهام از زمان شکست 1-0 مقابل جدول رده بندی ، اورتون ، در هفته ابتدایی آنقدر چشمگیر بوده است که قبلاً منطبق بر فقط 7/17.8 برای قهرمانی در لیگ برتر و با داشتن موارد دلخواه قبل از فصل ، منچسترسیتی و مدافع عنوان قهرمانی ، لیورپول ، هر دو تا اینجای کار قانع کننده نیستند ، آنها این آخر هفته را به عنوان محکم بازی می کنند 8/19.0 شانس کسب عنوان.

برجسته ترین فصل تا اینجای فصل بود 6-1 تخریب منچستر یونایتد در اولدترافورد و آنها در این جاده بهتر از این فصل در خانه بوده اند. در حقیقت ، آنها در این فصل هنوز در خانه پیروز نشده اند. آنها علاوه بر باخت مقابل اورتون و تساوی 3-3 مقابل وستهام ، در اواخر ماه سپتامبر نیز در خانه توسط نیوکاسل (1-1) برگزار شد.

غرق شدن دریایی بزرگ برای مرغ دریایی

مانند خار برایتون در خارج از خانه عملکرد بهتری داشته است دیرهنگام و شکست 4-2 آنها مقابل اورتون در گودیسون پارک در آغاز ماه اکتبر ، تنها شکست آنها در 10 بازی اخیر خارج از خانه خود در لیگ برتر (W3 D6) است. این تنها شکست در جاده بود از آنجایی که آنها در ژانویه 3-1 در بورنموث شکست خوردند و در 12 بازی از 15 بازی اخیر خارج از خانه خود در لیگ برتر موفق به یافتن تور شدند.

مشترکاً با میزبانان یکشنبه ، مرغ دریایی در جستجوی اولین برد خانگی در این فصل هستند ، پس از شکست مقابل چلسی و منچستر یونایتد و تساوی بسیار ضعیف 1-1 مقابل وست بروم در آخر هفته گذشته ، که آنها فقط موفق به زدن 5 شوت شدند. در 90 دقیقه فقط سه مورد از آنها در هدف قرار داشتند. آنها خوشحال خواهند شد که پس از آن عملکرد به جاده برگردند اما با کاپیتان خود و لوئیس دانک ، مدافع با نفوذ ، محروم شد بعد از اینکه او دو هفته قبل در کریستال پالاس اخراج کرد ، آنها این کار را می کنند از ترس دو نفره مرگبار سون و کین.

اسپرز می تواند به راه های پیروزی برگردد

علی رغم اینکه مورد علاقه در اطراف است 1/21.5، اسپرز پنجشنبه شب در لیگ اروپا توسط آنتورپ 1-0 شکست خورد و این کمی نگرانی است.

مدیر تاتنهام ، ژوزه مورینیوپس از آن ، حال و هوای پریشان داشت و تهدیدهای محجبه بازیکنانی را که در نیمه وقت تعویض کرد ، خنثی کرد – دل آلی، استیون برگویان ، جیووانی لو سلسو و کارلوس وینیسیوس.

“من می خواهم 11 تغییر در نیمه وقت ایجاد کنم. من نمی خواهم افراد را تجزیه و تحلیل کنم. من دوست ندارم این کار را انجام دهم.

“ما یک تیم بزرگ با تعداد زیادی بازیکن خوب داریم. این وظیفه من است که به آنها فرصت بازی بدهم و با هر دو دست فرصت را بگیرم و برای درخواست بیشتر در شرایطی باشم. و امشب انتخاب های آینده من بسیار آسان خواهد بود

مورینیو با شمارش 1280.jpg

همه اینها کاملاً به نظر می رسند مخصوصاً برای آللی شوم اما من گمان می کنم روز یکشنبه واکنشی رخ خواهد داد و مرغ دریایی می تواند درست در زمان نامناسب با لیلی وایت دیدار کند.

تاتنهام در هر چهار بازی اخیر لیگ خانگی خود مقابل برایتون به پیروزی رسیده است (از جمله هر سه تیم در لیگ برتر) و آنها در هر 5 بازی اخیر خود در خانه مقابل خود در تمام مسابقات پیروز شده اند. و با توجه به اینکه آنها از 12 مسابقه اخیر خود در لیگ برتر فقط یک باخت را تجربه کرده اند ، بسیار دشوار است که بازدیدکنندگان را جلب کنید.

برایتون در هفت بازی لیگ برتر بدون مهمترین دانک در کنار خود موفق به پیروزی نشده است و به همان اندازه که سابقه آنها در خارج از خانه نیست ، بسیار سخت است که آنها از بازی روز یکشنبه چیزی کسب کنند. اسپرز در 4/668/1 قیمت مناسبی هستند

پسر می تواند دوباره اعتصاب کند

با نگاهی به آمار فصل گذشته ، بله در هر دو تیم به گل امتیاز در 53٪ از بازیهای خانگی اسپرز و در 58٪ از بازیهای خارج از خانه برایتون قرار گرفت. و اگر در این فصل که شامل این دو بازی بود در 12 بازی لیگ برتر از بله حمایت می کردید ، 9 بار دستمزد می گرفتید. بله در حدود معاملات است 11/875/1 و با توجه به این آمار خیلی کوتاه نیست.

پرونده پشتوانه در Over بازار بیش از / کمتر از 2.5 هدف با قیمت حتی کوتاه تر نیز چندان قوی نیست. در شش بازی اول تاتنهام در لیگ برتر فقط سه گل به ثمر رسیده است و اگرچه در چهار بازی اول که برایتون انجام داده حداقل 3 گل به ثمر رسیده است ، اما هر دو دیدار آخر لیگ برتر 1-1 به پایان رسیده است. با نگاهی به فصل گذشته ، سه گل یا بیشتر در 53٪ بازیهای خانگی اسپرز و 53٪ بازیهای خارج از خانه برایتون به ثمر رسیده است.

فقط پس از شش مسابقه لیگ برتر ، Son Heung-min بهترین گلزن است در بخش هشت نفره و در حالی که دانک برای بازدیدکنندگان غایب است ، هر فرصتی وجود دارد که او بتواند روز یکشنبه تعداد خود را اضافه کند. احتمال مخالفت با یافتن نت منصفانه است و پسر برای به ثمر رساندن گل در هر زمان و اسپرز برای برنده شدن 2.78 را در همان بازی چند می پردازد.

READ  گرگ ها می توانند نقاط را نیشگون بگیرند اما از بیمه رایگان استفاده کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.