نکات تاتنهام – آنتورپ – اسپرز برای گرفتن انتقامتاتنهام – آنتورپ
پنجشنبه 10 دسامبر ، ساعت 20:00
در BT Sport زندگی کنید

مورینیو برنده قلب و ذهن است

چیزهای زیادی وجود ندارد که بتواند بیش از یک پیروزی خوب در برابر رقبای تلخ محلی باعث پیروزی در یک سایت هواداری شود ، اما پیروزی دربی آخر هفته 0-0 در دربی شمال لندن مقابل آرسنال فقط روند آغاز شده را تسریع کرده است.

ژوزه مورینیو ، سرمربی تاتنهام در حال حاضر بیشتر از آنچه می گوید در سرخط خبرها ظاهر می شود و عملگرایی او به عنوان یک دارایی به عنوان یک نقطه ضعف ، یک نماد قدرت به جای یک لنگر برای محدود کردن یک گروه با استعداد در نظر گرفته می شود.

مطمئناً اگر همه چیز شروع به خراب شدن کند همه اینها ممکن است ترش شود اما در حال حاضر نشانه کمی از آن وجود دارد اسپرز به دلیل تفاضل گل در رده های بالای لیگ برتر قرار دارد ، آنها هنوز در جام کارابائو حضور دارند (اشتباه نکنید ، مورینیو می خواهد در آن رقابت پیروز شود) و پیروزی مقابل آنتورپ باعث صعود آنها به 32 تیم آخر لیگ اروپا خواهد شد برندگان گروه

در برابر بلژیکی ها میل به کفاره وجود دارد. شکست ناامیدکننده یک بر صفر اسپرز در بازی معکوس بدون شک شکست آنها بود بدترین نمایش فصل ، تصویری که باعث شد مورینیو از نظر مربی تیم غمگین به نظر برسد.

ما می توانیم انتظار داشته باشیم که تیم اصلی لیگ اروپا با لوکاس مورا ، دل آلی ، گرت بیل و کارلوس وینیسیوس احتمالاً شروع می کنند. صحبت از شروع هاروی وایت جوان در خط میانی زمین است.

READ  نیوکاسل قصر را در پایتخت برگزار می کند

حرکت آنتورپ از دست دادن

تاکنون یک فصل عالی برای آنتورپ بوده است و حصول اطمینان از صعود به 32 تیم پایانی لیگ اروپا با یک بازی مضاعف یک موفقیت خوب است. با این حال ، مانند بسیاری از باشگاه ها ، فرم به دلیل a برنامه بسته بندی شده

در پرواز برتر بلژیک ، آنتورپ در آخر هفته با شکست 4-2 مقابل رهبر گنک پیش افتاد و آنها از 5 مسابقه گذشته خود در لیگ تنها یک پیروزی کسب کرده اند. در جاده ، آنها دارند فقط یک نکته را ادعا کرد از سه بازی گذشته خود ، و در هیچ یک از آن بازی ها کلین شیت نکرده اند.

پیش بینی می شود مربی ایوان لکو تیم قدرتمندی را به میدان بیاورد ، هرچند ماتئوس و سندر کوپمن به دلیل مصدومیت به دلیل مصدومیت از زمین دور هستند.

اسپرز برای پیروزی ، و پیروزی خوب

تاتنهام در هفت بازی خانگی خود از جمله 5 بازی اخیر شش برد داشته است و همه پیروزی های این تیم حداقل با اختلاف دو گل بوده است. آنتورپ یک طرف خوب است ، اما آنها به گونه ای ساخته شده اند که بهتر از تجهیزات معکوس هستند و باید در اینجا طبقه بندی شوند.

من به تاتنهام -1.5 بر می گردم معلولیت آسیایی در 2.021/1.

مظنونین معمولی که قابل تأمل است

در امتیاز گرفتن در نهایت گرت بیل در این مسابقه با تساوی 3-3 دیوانه وار در لاسک به گل تساوی دست یافت ، در حالی که دل آلی نیز از روی نقطه پنالتی در اتریش گلزنی کرد و کارلوس وینیسیوس در خانه به لودوگرتس یک بریس داد.

READ  بهترین شرط های گلزنی و گلزنی برای لیگ برتر GW14

با این حال ، من ظاهر پشتوانه را دوست دارم لوکاس مورا برای پیدا کردن شبکه. او در چهار بازی از شش بازی اخیر تاتنهام در UEL گلزنی کرده است و اگر در هر نقطه بالاتر از شب قیمت داشته باشد ، ارزش پشتوانه سازی را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *