نکات اورتون و وستهام برای نزدیک شدن به تماس بین دو تیم تنگاتنگ نزدیک است


شروع نرم برای تافی ها

انتصاب سرمربی سابق لیورپول ، رافا بنیتز ، در گودیسون پارک بسیار مورد توجه قرار گرفت اما سرمربی جدید طرفداران اورتون را پس از شروع درخشان فصلبه

تافی ها در ضربات پنالتی خارج از خانه از لیگ قهرمانان خارج شدند و عملکرد آنها در نیمه دوم ماه گذشته در استون ویلا فراموش نشدنی است (سه گل در 9 دقیقه دوم برای سه بر صفر خوردن) اما آنها هر سه لیگ برتر را برده اند. بازیهای خانگی لیگ و آنها واقعا باید با هر سه امتیاز اولدترافورد را ترک می کرد قبل از وقفه بین المللی

دقیقه 65 آندروس تاونسند اعتصاب گل اول آنتونی مارسیال را لغو کرد و اگر تام دیویس به جای پاس دادن به یری مینا در دقیقه 85 شوتزنی را انتخاب می کرد ، در این مسابقه برنده می شد. دیویس از روی دروازه وارد دروازه شد اما به جای شوت او را به مینا که آفساید بود تبدیل کرد. این گل به درستی توسط VAR رد شد.

شروع فصل اورتون به حدی خوب بود که در صورت پیروزی در روز یکشنبه ، بهترین بازی خود را پس از هشت بازی لیگ از سال 1978 آغاز کرده و چهار بازی اول خانگی خود را نیز برای اولین بار از آن فصل 1978/79 به دست آورده است.

اورتون هرچقدر هم که شروع بازی بسیار چشمگیر بود ، از سه بازی ابتدایی خود در خانه ، مجموعه ای نرم از برنامه روی کاغذ و حداکثر 9 امتیاز دریافت کرد. ساوتهمپتون ، برنلی و نورویچ، چیزی بیشتر از آنچه انتظار می رفت نیست ، و برنامه روز یکشنبه قطعاً سخت ترین وظیفه آنها در گودیسون پارک تا به امروز برای این کمپین است.

مصدومیت مهاجمان کلیدی ، ریچارلیسون و دومینیک کالورت لوین یک مشکل بوده اما خریدهای جدید آنها آندروس تاونسند و دمارای گری با قدرت به میدان آمده اندبه تاونسند در این فصل در 9 بازی در همه بازی ها در 8 گل حضور داشته است (5 گل ، 3 پاس گل) و گری در هشت مسابقه سه گل و یک پاس گل داشته است.

READ  خریدهای بزرگ نشان می دهد اورتون می تواند به هفت تیم برتر برسد

ریچارلیسون و کالورت لوین هر دو تردیدهای بزرگی برای روز یکشنبه هستند اما لوکاس دیگن ، که بنیتز کاپیتان او شده است ، پس از کناره گیری از تیم ملی فرانسه به دلیل مشکل همسترینگ ، به تمرین بازگشت.

مهره های محکمی در جاده می شکند

وستهام در زمان محبوبيت شانس زيادي داشت برنتفورد در خانه 2-1 شکست داد در آخرین بازی خود در لیگ برتر قبل از استراحت بین المللی ، به لطف گل دقیقه 95 یوان ویسا ، آنها همچنین در خانه پس از پذیرش دیرهنگام در خانه توسط منچستریونایتد 2-1 شکست خوردند.

جسی لینگارد ، که فصل گذشته حرفه ای خود را به صورت قرضی با چکش احیا کرده بود ، در دقیقه 89 قبل از اینکه مارک نوبل از روی نیمکت روی نیمکت زمین بیفتد ضربه پنالتی را به ثمر رساند.

دیوید مویس از شکست های خانگی پشت سر هم در لیگ برتر بسیار خوشحال نخواهد بود اما آنها در بازی فوق العاده بوده اند و در 6 بازی اخیر خارج از خانه خود در لیگ برتر شکست نخورده اند.

چکش ها در کل خوب پیش می روند و مسابقات جام خود را نیز به خوبی آغاز کرده اند. آنها سه روز پس از شکست در لیگ برتر ، با حذف از جام EFL در اولدترافورد ، انتقام شکست یونایتد را گرفتند و پس از پیروزی 2-0 خارج از خانه مقابل دینامو زاگرب و در خانه مقابل راپید وین ، در صدر گروه H لیگ اروپا ایستادند.

وستهام پس از دو شکست خانگی در رده نهم لیگ برتر انگلیس قرار دارد ، اما آنها طرح هایی برای برابری با شش تیم برتر فصل گذشته و اگر گفت بنراهما و میکائیل آنتونیو به همان روال ادامه دهند تا آنجا که می توانند

READ  نکات فوتبالی دوشنبه: با سود دو نفره برای سود شلیک کنید

آنتونیو در حال حاضر 6 گل و 4 پاس گل داده است و این زوج ترکیب فوق العاده ای دارند. آنها در فصل جاری تا به حال 14 موقعیت برای یکدیگر در لیگ برتر ایجاد کرده اند (هر کدام 7) و این بیشتر از هر زوج دیگری در این رقابت ها است.

برای تماس بین دو تیم بسیار نزدیک بسیار نزدیک است

وستهام در حال حاضر در رده نهم قرار دارد و چهار پله از میزبان شنبه عقب است اما آنها آخرین مبارزات خود را با ششم و چهار پله جلوتر از اورتون به پایان رساندند.

همانطور که قبلاً گفته شد ، تافی ها از شروع آسان کمپین لذت برده اند و به نظر می رسد فصل فصل دو باشگاه باید با هم جمع شوند. آنها در پایان فصل گذشته با 6 امتیاز از هم جدا شدند و من فکر می کنم این بار حتی کمتر از هم جدا شوند.

این دو بسیار نزدیک هستند و دسترسی به این وسیله بسیار دشوار استبه از لحاظ تاریخی ، تافی ها سابقه خوبی دارند. آنها در بازی های لیگ برتر (27) بیشتر پیروز شده اند و بیشتر گل های لیگ برتر (87) را مقابل وستهام به ثمر رسانده اند تا هر تیم دیگری در این رقابت ها ، اماهامرز در چهارمین دیدار اخیر خود از گودیسون در جستجوی سومین برد خود استبه

با نگاه کردن به دو تیم به صورت جداگانه ، شانس برای Over در بازار بیش/کمتر از 2.5 گل منطقی است اورتون حداقل در هر سه بازی خانگی خود حداقل دو گل به ثمر رسانده است و در 8 بازی از 9 بازی اخیر وستهام در لیگ برتر حداقل سه گل به ثمر رسانده است اما وقتی دو تیم اخیرا به مصاف هم رفته اند ، گل ها کمیاب بوده است.

READ  آبی ها در برجسته سوپر یکشنبه حمایت کردند

چکش ها فصل گذشته گودیسون را با هر سه امتیاز ترک کردند ، به لطف گل 86 دقیقه ای توماس سوئشک برای شکستن بن بست در ماه ژانویه قبل از پیروزی 1-0 اورتون در ورزشگاه لندن در ماه مه پس از گل اول دومینیک کالورت لوین و در هر پنج بازی اخیر خود در لیگ برتر کمتر از سه گل به ثمر رسیده استبه

در شرایطی که اورتون با مصدومیت های زیادی دست و پنجه نرم می کند و بنراما و آنتونیو با ترکیب بسیار موثری ترکیب می شوند ، اگر مجبور به انتخاب برنده شوم باید با وستهام طرف باشم ، اما گودیسون پارک مکان سختی برای رفتن است ، زیرا جمعیت برگشت و یک شرط بندی کوچک بر قرعه کشی بازی معقولانه ای به نظر می رسد 3.55/2به

در ماه مه زمان زیادی برای جداسازی دو باشگاه وجود نخواهد داشت و روز یکشنبه نیز چیزهای زیادی در آن وجود نخواهد داشت. برخورد تنگاتنگ با هر دو طرف برای رسیدن به یک امتیاز کاملاً محتمل است و شانس حدود 5/2 بیش از حد عادلانه است.

*می توانید من را در توییتر دنبال کنید @SteveThePunter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *