ناامیدی سه ماهه برای صنعت قمار ایالات متحده


در ایالات متحده و انجمن بازی های آمریکایی گروه بازرگانی اعلام کرده است که درآمد ناخالص تجاری سه ماهه سوم کل کشور با 18.9٪ کاهش نسبت به سال گذشته به 9.04 میلیارد دلار رسیده است که بیشتر ناشی از همه گیری ویروس کرونا است.

با این حال ، سازمان حمایت از آن استفاده کرد بیانیه مطبوعاتی رسمی دوشنبه به تفصیل اینکه نتیجه صنعت غیر قبیله ای کشور 294٪ افزایش در مقایسه با دوره سه ماهه قبلی بود که بیشتر به دلیل افزایش 232.4٪ نسبت به سال در رسید iGaming به 435 میلیون دلار و همچنین 47.1 بود. درآمدهای مربوط به ورزش ورزشی به 352.3 میلیون دلار رسیده است.

مثالهای دلگرم کننده:

انجمن بازی های آمریکایی نشان داد که در سه ماهه سوم نیز درآمد حاصل از شکافهای زمینی مرتبط 19.3٪ نسبت به سال گذشته کاهش یافته و به حدود 5.8 میلیارد دلار در حالی که رسیدهای میز بازی با افت شدیدتری حتی 31.2٪ روبرو شد و تقریباً افت کرد 1.5 میلیارد دلار. اما باز هم ، این سازمان در توضیح اینكه پنج ایالت شامل این موارد مثبت است ، برجسته شد داکوتای جنوبی، می سی سی پی، آرکانزاس، اوهایو و پنسیلوانیا در واقع ثبت سه ماهه منتهی به پایان ماه سپتامبر بود بالاتر از آن بود که در همان دوره در سال 2019 دیده شده است.

رکود پایدار:

علاوه بر این گروه بازرگانی اظهار داشت که همه اینها به معنای صنعت قمار بازرگانی در است ایالات متحده در حال حاضر مجموع درآمد نه ماهه را ثبت کرده است 20.74 میلیارد دلار، که برابر است با افت 36.5٪ در سال. اظهار داشت که این امر به دلیل کاهش 38.3 درصدی در مصرف اسلات و سقوط 42.6 درصدی برای دریافت میز بازی رخ داده است ، اما در مقابل ورزشهای ورزشی و iGaming که باعث افزایش قابل مقایسه می شود 677.8 میلیون دلار و 1.07 میلیارد دلار به ترتیب.

READ  WPT آنلاین سری با چندین رویداد غلتکی بالا که به پایان رسید ادامه دارد

احیای اخیر:

بیل میلر، رئیس جمهور و مدیر اجرایی انجمن بازی های آمریکایی ، با استفاده از بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد کهبیش از 100 کازینودر طی سه ماهه سوم پس از بسته شدن مربوط به ویروس کرونا مجدداً باز شد. وی علاوه بر این اعلام کرد که این امر باعث شده است که کل کشور از مکانهای تجاری دوستانه قمار استفاده کند به 94.7٪ از سطح قبل از همه گیری، که نشان دهنده افزایش تقریباً 14 درصدی سه ماهه است.

بیانیه ای از میلر را بخوانید

“صنعت ما بیش از هر چیز بهداشت و ایمنی کارکنان ، مشتریان و جوامع ما را در اولویت خود قرار می دهد. در حالی که این نتایج سه ماهه امیدوار کننده است ، واقعیت یک است بهبودی کامل به اقدامات بهداشت عمومی برای کنترل میزان شیوع بستگی دارد. در حالی که مقامات ایالتی و محلی با شیوع محدودیت های اضافی به شیوع ویروس کرونا می پردازند ، اقدام فوری کنگره برای کمک به ویروس کرونا از اهمیت بیشتری برخوردار است. کارمندان و جوامع بازی به آن بستگی دارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *