منچسترسیتی باید به لوی مبلغی را که می خواهد برای خرید کین بپردازد


تأیید شده است که هری کین در تیم پرتغال برای باشگاه بازی نخواهد کرد دیدار اروپایی پنجشنبهو اگر این روند تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ادامه یابد ، او می تواند در مجموع پنج مسابقه را از دست بدهد. این واقعیت که او در حال حاضر دو مورد را از دست می دهد ، برای من علامت کاملاً واضحی است.

من از اول می دانم که چنین است یک وضعیت بسیار دشوار، اما حتی با وجود همه چیز در جریان ، من دوست دارم بازی او را ببینم. حداقل از این طریق می توانست به تیم کمک کند. اگر او در هیچ مسابقه ای شرکت نکند ، من فکر می کنم ما یک مشکل داریم.

من همچنین گزارشات مربوط به یک وعده شکسته بین کین و دانیل لوی، در این شرایط به راحتی می توان اتهاماتی را در همه جا پرتاب کرد ، تنها افرادی که داستان واقعی را می دانند هری کین ، عامل او و دانیل لوی هستند.

اگر آنها در پایان فصل گذشته صحبت کردند و توافق یک آقایان را داشتند که شکست خورده است ، وضعیت فوق العاده ای نیست و جای تعجب نیست که کین به طور کامل از کار بیفتد.

من در این وضعیت قرار گرفته ام و تنها چیزی که باید بگویم این است که آنها باید چنین انتظاری داشتند و پیش بینی می کردند.

تیم کین با این وضعیت نباید اینقدر ساده لوح بود زیرا فوتبال یک تجارت است. البته ما از شیوه دست دادن آقایان و گفتن آن خوشمان می آید. “بله ، شما حرف من را دارید“، اما گاهی اوقات در فوتبال اینطور کار نمی کند و شما عصبانی می شوید. شما باید انتظار داشته باشید که این اتفاقات رخ دهد و برنامه ریزی کنید که چگونه از آن جلوگیری کنید یا در صورت وقوع واکنش نشان دهید.

در این مورد ، تنها سناریویی که می توانم ببینم وضعیت را حل می کند برای است سیتی آنچه را که می خواهد به دانیل لوی بدهد، دانستن اینکه چگونه تجارت می کند ، این تنها راهی است که کین طی می کند. او تا آخرین دقیقه پنجره نقل و انتقالات سخت خواهد بود.

اگر به روز مهلت برسد ، برای هیچ کس خوب نخواهد بود. این روش درستی برای تجارت نیست. نگاه کنید چگونه سیتی با استون ویلا همکاری داشت جک گرالیش، انتقال 100 میلیون پوند ، هیچ کس ناراحت نشد و بازیکن این شانس را داشت که آماده شود.

READ  اعتصاب کنندگان برای انجام وظایف خود

اسپرز ثابت کرد می تواند بدون کین بهترین بازیکنان را شکست دهد

برد روز یکشنبه یک تقویت اخلاقی بزرگ برای تیم بود ، در حال حاضر اتفاقات زیادی در مورد بازیکن اصلی آنها ، هری کین رخ می دهد ، اما بازیکنان دیگر نشان دادند که این برای آنها حواس پرتی نیست. این برد تا زمانی که به راه خود ادامه ندهند ، هیچ معنایی نخواهد داشت برد بازی ها و گرفتن امتیازبه

این یک شروع عالی برای مربی جدید و عالی برای تیم است که بدون کین به پیروزی مقابل قهرمانان فصل گذشته برسد. سیتی با این باخت خیلی اذیت نخواهد شد ، بله ، ایده آل نبوداما آنها می دانند که فصل طولانی است و در آخرین بازی آهسته شروع کردند و آن را بردند.

شکست دادن قهرمانان یک بیانیه بازیکنان بود ، انگار آنها می گفتند “ببینید زندگی بعد از هری کین وجود دارد ، اگر لازم باشد می توانیم بدون او کار کنیم.” درحال حاضر، همه هنوز می خواهند مربی جدید را تحت تأثیر قرار دهند، برای اطمینان از اینکه آنها در برنامه های او هستند ، همه اینها منجر به فشار بیشتر در زمین و مسئولیت بیشتر می شود.

منچستریونایتد فصل را با سبک شروع کرد

این یک راه عالی برای بود من یونایتد برای شروع فصل ، این یک برد بزرگ بود و انتظارات زیاد است. به طور کلی ، کل بازی درخشان بود و به ویژه عملکرد آن پل پوگبا باورنکردنی بود ، او مرد مسابقه برای من بود.

این تنها اولین بازی فصل بود و اگر آنها بازیهای خوب خود را پیگیری نکنند ، هیچ اهمیتی نخواهد داشت ، زیرا لیگ برتر یک ماراتن است ، نه یک دو سرعت. به دست آوردن چنین نتیجه ای در روز افتتاح ، احساس بسیار خوبی است ، اما هنوز هیچ معنی ای ندارد.

پل پوگبا نشان داد که چقدر خوب است

پوگبا با عملکرد خود منتقدان را ساکت کرد ، اما این تنها زمانی است که آنها دوباره شروع کنند. اگر او بازی ضعیفی داشته باشد یا پاس بدی بدهد ، آنها دوباره مستقیماً برای او به میدان خواهند رفت. همیشه افرادی خواهند بود که زباله می گویند و از او انتقاد می کنند. دیدن چهار پاس گل او بسیار عالی بود، این کاری است که او می تواند انجام دهد ، او دارای پاس های برتری در بازی خود است و تخیل زیادی دارد که برای یونایتد عالی است.

READ  علاقه مندی های لیورپول برای دو دیدار برتر

من فکر می کنم او دوست دارد همه به او استراحت بدهند ، مدام در مورد او صحبت می شود و مورد انتقاد قرار می گیرد. در آستانه فصل ، مردم در مورد آن صحبت می کردند جیدون سانچو و رافائل وران وارد شد ، بنابراین تمرکز روی او متمرکز شد.

من دوست دارم وقتی مردم در مورد فوتبال خوبی که او تولید می کند و شانس هایی که او ایجاد می کند در یک سوم پایانی صحبت کنند ، زیرا گاهی اوقات می توانید تمام مالکیت زمین را در اختیار داشته باشید ، اما اگر هیچ کاری انجام ندهید هیچ معنی ای ندارد. از پوگبا او همیشه منتظر است و سعی می کند پاس خطرناکی را ارائه دهد که می تواند تیم ها را باز کند، به همین دلیل است که او نیز گاهی اوقات توپ را واگذار می کند ، می خواهد آن پاس نهایی را که منجر به گل می شود ، بدهد.

من کاملاً مطمئن هستم که او از عملکرد خود راضی است ، وظیفه او دادن پاس گل است.

امیدوارم این نشانه ای از اتفاقات آینده باشد زیرا او فوق العاده بود ، اما این اولین بازی بود ، یک برد خوب بود اما در حال حاضر هیچ معنی ای ندارد ، فوتبال زیادی در راه است و همه آنها نیاز دارند متمرکز بودن

داشتن پوگبا در یونایتد برای ورانه عالی خواهد بودبه مدافع وارد یک محیط جدید ، یک زبان جدید و یک تیم جدید می شود. وقتی به مکان جدیدی نقل مکان می کنید و هموطن خود را در آنجا دارید ، کار را برای شما بسیار آسان می کند.

پوگبا می تواند محل مورد نظر را به او نشان دهد ، او را به تیم معرفی کند و انگلستان را به او نشان دهد. من مطمئن هستم که این یک حرکت خوب برای پوگبا خواهد بود ، داشتن هم تیمی اش در فرانسه ، به هر حال آنها قهرمان شدند جام جهانی با یکدیگر.

READ  برنتفورد می تواند چلسی را در فصل 19/1 متقابل برگزار کند

ورانه پوگبا دارد اما پیراهن شماره چهار ندارد

من آن را خواندم فیل جونز پیراهن شماره چهار خود را به امضای جدید نمی دهد ، این مسئله مهمی نیست. جونز 10 سال است که آنجا است و حتی اگر بازی نمی کند ، هنوز 10 سال در باشگاهی قابل احترام است ، انتخاب او این است که شماره خود را کنار بگذارد ، بعضی اوقات بازیکنان افتخار می کنند.

فیل جونز تازه کار نیست ، او گفت نه و من مشکلی در آن نمی بینم ، برخی از بازیکنان واقعاً به شماره های خود وابسته هستند ، من با شماره 9 بودم ، اما گاهی اوقات این امکان پذیر نیست و شما باید یکی دیگر را بردارید. در پایان روز، این مربوط به کاری است که شما در زمین انجام می دهید و اگر با شماره چهار یا 19 در پشت پیراهن شما است ، باز هم باید خوب بازی کنید.

بازگشت هواداران احساس بسیار خوبی بود

وقتی عکسی در اینستاگرامم گذاشتم میسون گرینوود به ثمر رساند ، می توانید حالات چهره طرفداران ، علاقه و اشتیاق آنها را مشاهده کنید شادی محض بازگشت به ورزشگاه تا شاهد یک پیروزی بزرگ باشیم این همان چیزی است که فوتبال دارد و احساس خوبی است که هواداران را به عقب برگردانیم و امیدواریم بتوانیم آن را به همین شکل حفظ کنیم.

مطمئنم اگر از بازیکنان در مورد به ثمر رساندن گل در ورزشگاه خالی در برابر گلزنی در ورزشگاه بپرسید یک اولدترافورد کامل آنها در پایان هفته مقابل لیدز خواهند گفت که تفاوت بسیار زیاد است. هیچ مقایسه ای وجود ندارد. وقتی گل می زنید و با دستان خود به سمت طرفداران فریاد می زنید ، جایی دیگر هستید ، در آن لحظه در زمین نیستید ، یک احساس باور نکردنی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.