ممنوعیت ماشین بازی ورودی برای پراگ


در جمهوری چک و شورای شهر برای پراگ گزارش شده است که یک اقدام بحث برانگیز را تصویب کرده است که قرار است مکان های محلی را از کار با ماشین های بازی الکترونیکی جدید از جمله منع کند اسلات از روز اول ژانویه.

بر اساس گزارش روز دوشنبه از دامنه اخبار آنلاین در ExPats.cz، این فرمان در سطح شهر مربوط به عناوین غیر الکترونیکی یا بازی های میز زنده کازینو مانند اینها نیست رولت و بلک جک و علاوه بر این باید به مکانهای دارای مجوز پنج ساله فرصت داده شود تا ماشینهای الکترونیکی موجود را از رده خارج کنند.

کاهش احتمال:

بزرگترین شهر در جمهوری چک در حال حاضر محل زندگی در است تقریباً 4000 دستگاه بازی الکترونیکی پس از دهه گذشته میزبان تقریباً 16000 واحد از این دست بود. مشاور محلی هانا کردوا مروانوا گزارش شده است که توضیح داد پراگ اکنون 101 خواص قمار پسند دارد اما همین بیشتر اینها به احتمال زیاد بسته می شوند زیرا آنها تا به امروز تقریباً منحصراً در تهیه سرگرمی هایی كه به زودی ممنوع می شوند ، متمركز شده اند.

پریشانی وظیفه:

پراگ یک شهر تاریخی با جمعیتی بالغ بر 2.6 میلیون نفر است و طبق گزارشات در سال گذشته ، این شهر حدوداً جمع آوری شده است 34.2 میلیون دلار در مالیات های قمار جمع شده ExPats.cz توضیح داد که این ممنوعیت همچنین در برابر انتقادات منسجم از احزاب سیاسی مخالف تصویب شده است که چنین اقدامی شاهد این کاهش ناگهانی حداقل 19.5 میلیون دلار خواهیم بود صدمه زدن مستقیم به بسیاری از اقدامات با هدف حمایت از مجموعه ای از برنامه های محلی فرهنگی ، اجتماعی و آموزشی.

READ  دلفین های میامی تجارت WR Jakeem Grant به خرس های شیکاگو را انجام می دهند

با این حال ، کوردوا ماروانوا قبلاً ادعا کرده بود که او مایل است با همكارانش كار كند و اداره شهردار Zdenek Hrib در راه برای کاهش این کمبود پیش بینی شده از طریق تغییر مسیر بودجه موجود در بودجه موجود در شهر.

پیشنهاد جزئی:

سرانجام ، نماینده گزارش کرد که شورای شهر 65 نفره ممنوعیت ماشین بازی الکترونیکی را به همین ترتیب تصویب کرد برای کمک به کاهش قمار مشکل پس از طرح پیشنهادی قبلی مبنی بر مجاز بودن مناطق یا مکانهای انتخاب شده برای نگهداری واحدهای خود ، اجازه جلوگیری از این کار را می دهند گسترش سلاح های حومه ای مورد انتظار.

گزارش شده است که کردوا ماروانوا به ExPats.cz گفته است …

“من نمی توانم آیین نامه ای را ارائه دهم که ارائه دهد بر خلاف حق رقابت


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *