مایک سکستون پس از مبارزه با سرطان پروستات درگذشت


با شروع ماه سپتامبر ، اخبار به سرعت منتشر شد مبنی بر اینکه مایک سکستون با مشکلات جدی بهداشتی روبرو است. یکی از بهترین سفیران این بازی مدتی بود که با سرطان پروستات مبارزه می کرد و بیماری به اندام های دیگر نیز سرایت کرده بود. یک ماه زودتر ، سکستون به دلیل نیاز به مراقبت مداوم ، در معرض پذیرایی در خانه بود. متأسفانه ، در آخر هفته ، اعلام شد که سكستون درگذشت.

اختصاص داده شده به پوکر

برای سکستون ، او تصمیم گرفت زندگی خود را وقف کند پوکر. او چندین دهه را به عنوان بازیکن سپری کرد و مورد احترام همتایان خود بود. وی سپس به عنوان مفسر در این زمینه شروع به کار کرد تور جهانی پوکر و حتی بیشتر شناخته شد.

در همان زمان ، سکستون از موقعیت خود برای دفاع از پوکر و تبدیل شدن به یک سفیر واقعی به تمام معنا استفاده کرد. او با مهمانی پوکر کار می کرد و به شرکت پوکر آنلاین کمک می کرد تا از زمین خارج شود و موفقیت مستمر را مشاهده کند. فقط یک موفقیت دیگر برای اضافه کردن به لیست طولانی که Sexton ایجاد کرده است.

سکستون به قدری بازیکن محبوب و محبوب بود که تنها عضوی بود که در سال 2009 به تالار مشاهیر پوکر اضافه شد.

کار خیرخواهانه

یکی دیگر از جنبه های به یاد ماندنی زندگی حرفه ای سکستون این است که وی متعهد به کارهای خیرخواهانه بود. او همیشه در جستجوی راههای پس دادن بود. در سال 2006 ، او موفق به کسب عنوان قهرمانی شد مسابقات قهرمانی WSOP، 1 میلیون دلار پول جایزه کسب می کند. وی نیمی از این مبلغ را به پنج خیریه اهدا کرد.

READ  ترس از قفل شدن ویروس کرونا برای اپراتورهای کازینو کره جنوبی

او همچنین کمک کرد تا وقایع خیرخواهانه مانند یکی بزرگ برای یک قطره، یک رویداد 1 میلیون دلاری که هر ساله برگزار می شود. سکستون همیشه سعی می کرد وقتی که می توانست پس دهد و به دیگران برای رسیدن به موفقیت کمک کند.

سکستون به عنوان یکی از اعضای محبوب و بسیار محترم جامعه پوکر مطمئناً از دست خواهد رفت. او کمک زیادی به این بازی کرد و سالهای زیادی از او به یادگار مانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *