لیورپول و چلسی در بازی هفته چهاردهم، مدیران سابق خود را شکست دادند


نیوکاسل بالاخره مدعی برد شد

نیوکاسل یونایتد – نوریچ سیتی
سه شنبه، 19:30

بازی بدون برد نیوکاسل روز شنبه به 13 رسیداگرچه مدیر ادی هاو از اینکه تیمش از پنالتی محروم شد وقتی کالوم ویلسون در محوطه آرسنال سقوط کرد خوشحال نبود. با توجه به حریفان، شکست دیگری در پیروزی برای هاو یک مشکل واقعی خواهد بود، اما میانگین نوریچ که فقط 0.58 xGF در هر بازی خارج از خانه است، میزبانان را نسبت به در نهایت برد در تخته خوش بین خواهد کرد.

BTTS؟ آره

بیش از / زیر 2.5؟ در زیر
پیش بینی امتیاز صحیح – برگشت 2-0 @ 11.5021/2 یا 2-1 @ 9.809/1

لیدز در نبرد کاخ، افراد مورد علاقه باریک را محدود می کند

لیدز یونایتد – کریستال پالاس
سه شنبه 20:15

در حالی که لیدز شانس خود را برای کسب یک امتیاز در برایتون در روز شنبه سوار کرد، آنها اخیراً بهبود یافته اند و همچنان به استقبال بازیکنانی که پس از مصدومیت برمی گردند، ادامه می دهد. کریستال پالاس هیچ بازیکنی نخواهد بود، اما تیم میزبان پیروزی 2-0 خود را در فصل گذشته مقابل همان حریفان به یاد می آورد و احساس می کند که می تواند پس از شکست ایگلز مقابل استون ویلا در آخر هفته، ضربه بیشتری به تیم پاتریک ویرا وارد کند.

BTTS؟ آره

بالای/زیر 2.5؟ خیر
پیش بینی امتیاز صحیح – بازگشت 1-1 @ 7.206/1 یا 2-1 @ 11.5021/2

ساوتهمپتون و لستر یک چیز نزدیک هستند

ساوتهمپتون – لسترسیتی
چهارشنبه، ساعت 19:30

نه لستر و نه ساوتهمپتون در آخر هفته به طور خاصی ثابت به نظر نمی رسیدند، اگرچه این برای روباه ها اهمیتی نداشت زیرا با وجود اجازه دادن به 3.05 xGA، آنها همچنان از واتفورد برتری داشتند. طرف خانه به بهبودی سریع نیاز خواهد داشت پس از اینکه اجازه داد لیورپول آنها را در آنفیلد شکست دهد، و Infogol پیش بینی می کند که پس از سه دیدار آخر لیگ بین این تیم ها یک برد و یک تساوی به ارمغان بیاورد.

BTTS؟ آره

بیش از / زیر 2.5؟ در زیر
پیش بینی امتیاز صحیح – بازگشت 1-1 @ 7.4013/2

READ  منچستریونایتد کاوانی و تلس را به خدمت می گیرد اما شانس سانچو کم است

چلسی در برابر رانیری، سرمربی سابق تیمش به ریکاوری می پردازد

واتفورد – چلسی
چهارشنبه، ساعت 19:30

کلودیو رانیری به مصاف یکی از باشگاه های سابق خود می رود برای دومین بار در یک هفتهو به نتیجه بهتر از شکست 4-2 تیم واتفوردش در لستر امیدوار است. هورنتز در این فصل در خانه ضربه خورده و از دست داده است، جایی که آنها میانگین 1.98 xGA در هر بازی دارند، و بازگشت تیمو ورنر و روملو لوکاکو باید تیم میزبان را نگران کند زیرا چلسی قصد دارد پس از تساوی ناامیدکننده مقابل منچستریونایتد بهبود یابد.

BTTS؟ خیر

بالای/زیر 2.5؟ بر فراز
پیش بینی امتیاز صحیح – بازگشت 0-3 @ 10.009/1

وستهم برای سومین باخت متوالی در لیگ

وستهم یونایتد – برایتون اند هاو آلبیون
چهارشنبه، ساعت 19:30

وستهام در دو بازی اخیر خود در لیگ کمی صریح به نظر می‌رسد و میانگین آن تنها 0.35xGF در هر بازی مقابل وولوز و منچسترسیتی بوده است و امیدوار است که بازگشت به استادیوم لندن باعث تغییر وضعیت شود. دیدار دسامبر فصل گذشته دیدیم که دو طرف چهار گل را بین خود تقسیم کردنداما اینفوگول پیش‌بینی می‌کند که این بار امتیاز کمتری به دست بیاورد و برایتون 1.23 xGF در هر بازی را نشان می‌دهد که دومین بدترین بازده در نیمه اول را نشان می‌دهد.

BTTS؟ خیر

بیش از / زیر 2.5؟ در زیر
پیش بینی امتیاز صحیح – برگشت 2-0 @ 10.5019/2

گرگ ها به برنلی که به خوبی استراحت کرده اند پیپ می زنند

ولورهمپتون واندررز – برنلی
چهارشنبه، ساعت 19:30

به تعویق افتادن بازی برنلی مقابل تاتنهام هاتسپر در روز یکشنبه به این معنی است که کلارتز این بازی را تجربه کرده است. بیشتر از حریفان اواسط هفته استراحت می کنندکه 24 ساعت قبل مقابل نوریچ به تساوی بدون گل دست یافت. بازی متناظر فصل گذشته یک پیروزی شگفت‌انگیز 4-0 برای کلارتز در مولینوکس به ارمغان آورد، اما اینفوگول این بار از تیم میزبان حمایت می‌کند زیرا آنها تلاش می‌کنند از دست دادن چند بازیکن کلیدی به دلیل مصدومیت جلوگیری کنند.

BTTS؟ آره

بیش از / زیر 2.5؟ در زیر
پیش بینی امتیاز صحیح – بازگشت 1-1 @ 7.4013/2 یا 2-1 @ 9.4017/2

READ  پیروزی ویلا در تاتنهام

سیتی اولین شکست خود در ویا را به جرارد داد

استون ویلا – منچسترسیتی
چهارشنبه 20:15

استیون جرارد در دو بازی اول خود در استون ویلا، با کسب 6 امتیاز و پایه ای که می تواند بر اساس آن بنا شود، چندان اهمیتی به اعداد و ارقام ضعیف نمی دهد. به نظر می رسد شرایط در برابر منچسترسیتی سخت تر باشد، اما با تیم پپ گواردیولا پنج بازی اخیر خود را برده است در تمام مسابقات با میانگین ترسناک 2.64 xGF در هر بازی.

BTTS؟ خیر

بالای/زیر 2.5؟ بر فراز
پیش بینی امتیاز صحیح – بازگشت 0-3 @ 10.5019/2

لیورپول، سرمربی سابق بنیتز را در دردسر بزرگی قرار خواهد داد

اورتون – لیورپول
چهارشنبه 20:15

در حالی که رافا بنیتز تلاش می کند میزبان لیورپول باشد، ممکن است مارکو سیلوا، سرمربی سابق تافی ها را به یاد بیاورد که در دسامبر 2019 پس از شکست سنگین در دربی مرسی ساید، کار خود را از دست داد. تیم بنیتز هستند در حال حاضر به شکل وحشتناکی، بدون برد در دو ماه، و مدل Infogol این تغییر را در برابر تیم لیورپولی که در این دوره حریفان بسیار قوی تری را نگران کرده است، نمی بیند.

BTTS؟ آره

بالای/زیر 2.5؟ بر فراز
پیش بینی امتیاز صحیح – بازگشت به 1-2 @ 9.4017/2

اسپرز به برنتفورد در دربی لندن پیروز می شود

تاتنهام هاتسپر – برنتفورد
پنجشنبه 19:30

اسپرز از فرصتی برای پاسخ به شکست هفته گذشته در اسلوونی محروم شد، زیرا بازی یکشنبه آنها به تعویق افتاد، اما تیم آنتونیو کونته اکنون این فرصت را دارد. فرصتی برای تنظیم همه چیز جلوی هواداران خودشون حریف برنتفورد روز یکشنبه یک پیروزی بسیار مورد نیاز را به دست آورد، اما اینفوگول معتقد است که میزبان شمال لندن همچنان بهتر از بازدیدکنندگان غرب لندن در روز پنجشنبه خواهد بود.

BTTS؟ آره

بالای/زیر 2.5؟ بر فراز
پیش بینی امتیاز صحیح – بازگشت 2-1 @ 9.4017/2

READ  نکات لسترسیتی - تاتنهام

منچستریونایتد پس از تایید سرمربی جدید، آرسنال را به خدمت گرفت

منچستریونایتد – آرسنال
پنجشنبه 20:15

منچستریونایتد دارد انتصاب رالف رانگنیک را تایید کرد به عنوان سرمربی موقت، اگرچه در زمان نگارش این مقاله مشخص نیست که آیا او برای دیدار از آرسنال در میدان حضور خواهد داشت یا خیر. صرف نظر از این، یونایتد در پیروزی خود در لیگ قهرمانان در ویارئال پیشرفت هایی را نشان داد و علیرغم واگذاری چند موقعیت بزرگ به چلسی، نتایج را به حرکت خود ادامه داد، و آنها در مقابل یک تیم آرسنال با میانگین تنها 0.67 xGF در زمین، برتری باریکی دارند.

BTTS؟ آره

بالای/زیر 2.5؟ بر فراز
پیش بینی امتیاز صحیح – بازگشت 2-1 @ 9.809/1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.